Смачно, але можливо не всі страви) І класний вид з вікна на 2 поверсі
Фотогалерея
Відгуки
-
Yurii Yurii ★★★★★
-
Romana Skoropad ★☆☆☆☆
Замовили доставку з цього закладу. Почався негативний досвід з непривітного кур'єра. А далі ще гірше. Борщ на смак був, наче кип'ятком каструлю від борщу помили, паста суха, курка суха, замість вершкового соусу - майонез. Все смакувало як вчорашнє. Не рекомендую!
-
Тетяна Таран ★☆☆☆☆
Обслуговування не сподобалося. Чекали на своє замовлення більше години!!! Замовили сніданок, де «найскладнішим» і найдовшим кулінарним процесом було посмажити яєчню і приготувати тост. Одна людина виконує функції касира, офіціанта і повара. Потрібно або збільшувати кількість персоналу, або попереджати, що свій сніданок ви можете з’їсти в обід.
-
Саша Бойко ★☆☆☆☆
Взагалі не сподобалась їжа у цьому закладі, замовляла пасту і крем суп. Паста ніяка, лише соус і щось схоже на бекон, соус найпростіший, самі макарони тверді і ніби постояли в холодильнику. Крем суп взагалі не схожий на крем суп, дуже дивний, зі згустками, на смак як просто залитий кип‘ятком сир. Інтер‘єр в закладі гарний, на цьому плюси закінчуються.
-
Dariya Mykyta ★★☆☆☆
Двічі давала цьому закладу шанс ! Вперше прийшла на сніданок , хотіла замовити страву ,яка була запропонована в меню, але ,на жаль,приготувати мені її не змогли , оскільки не було повара ! Замовила банальну Шакшуку ! На замовлення чекала близько 20 хвилин ( готувала касир ,а не повар ). Інтер'єр непоганий , але дуже відчуваєтьсчя дешевизна самих меблів та декору . Вдруге зайшли з співробітниками на обід ! Замовили з собою , на свою пасту очікували 20 хвилин , ну дуже вже повільні працівники ! Паста на смак була непогана , але було відчутно , що макарони добренько постояли в холодильнику перш ніж потрапити мені в тарілку ! Порції невеликі ! Колега замовив класичну пасту та сирники , пасту ,на жаль , довелося викинути !
-
Юрій Жехович ★☆☆☆☆
Дизайн закладу просто супер. Затишно, вигляд з вікна на другому поверсі. Але страви залишають бажати кращого... Замовив сирний крем суп і пасту з додатком креветка: Сирний суп принесли холодним. Прямо крижаним, спочатку подумав, що такий задум, але коли перепитав офіціанта, чи дійсно так має бути - він відкрито посміявся. Паста з креветками то взагалі окрема історія: креветки не почищені, з хитином. Всередині креветок - кишкивник. Жах... І за +60 грн я отримав 2 креветки. Виправите - відгук виправлю...
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Кафе?
Кафе знаходиться за адресою вул. Кульпарківська, 225, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Який номер телефону Кафе?
Зв'язатися з Кафе можна за номером телефону +38 (068) 104-43-31
Як можна дістатися до Кафе?
Дістатися до Кафе можна за посиланням