Все супер! Продавець Любов була дуже уважна,витримувала усі мої примхи. Дякую,велике!
Фотогалерея
Відгуки
-
zorik ★★★★★
-
Юлія Голота ★☆☆☆☆
Завжди добре носимо шкіряне взуття, за все життя вперше зіткнулися з таким. За 2 місяці облущилося. Виявилося, що вставки не шкіряні. Вид наче в експлуатації вже багато років, дуже засмучені цією покупкою. Якість жахлива!
-
Аndry Nazar ★☆☆☆☆
25.09.22 року вирішили перший раз у цьому магазині придбати взуття (осінні черевики) мамі. На запитання консультанта чи це якісний бренд, вона без вагань відповіла, «ТАК»! Заплативши 3861 гривню. Через рік часу на одному з черевик повністю трісла підошва. Подзвонивши у цей магазин мені надали відповідь, що гарантія на взуття цього бренду 30 днів, а на підошву 50 днів. У Європі гарантія на аналогічний товар складає рік часу, а то і більше. Ніяких вибачень у свою сторону я не отримав. Відповівши, що я більше не буду їхнім клієнтом і залишу негативний відгук тут мені відповіли «Добре» Тепер думайте люди чи варто купувати щось у цій мережі магазинів. Фото тріснутої підошви прикріпляю.
-
Markos ★★★★★
Купив сандалі 11.06.2023. Станом на 31.07.2023 тріснула підошва на двох сандалях. Оскільки червень ще був прохолодний, то почав їх вдягати з липня в режимі: хата-машина-офіс. Це просто жах. Якість гірша за найдешевший Китай. Якраз вистачило на термін дії гарантії. Обходьте це магазин 10-ю дорогою, бо продають не якісне взуття та ще й за високу ціну. Вирішив доповнити відгук. Отже, 31.07.23 я зателефонував на контакт-центр Welfare. Консультант дала мені зрозуміти, що на жодне відшкодування мені не варто розраховувати, оскільки згідно закону гарантія лише 1 місяць. Після розмови я вирішив залишити відгук про негативний досвід покупки. Буквально за хвилин 10, після того як я тут залишив свій відгук, можливо це співпадіння), але не думаю, мені зателефонував представник компанії і попросив, щоб я надіслав їм фото сандалів з описом всієї ситуації на їхню скриньку. Я це зробив. Наступного дня новий дзвінок, попросили, щоб я заповнив форму на повернення товару, яку мені надіслали на мою електронку, взяв сандалі, чек і звернувся в магазин в якому я це купував (Форум Львів). Все зробив згідно інструкції). Старший продавець магазину чи його адміністратор, не знаю яка посада у цієї людини, зустріла мене не надто привітно, але сандалі і мою заяву взяла для подальшого розгляду. Цим питанням у Welfare займається людина, яка займає посаду товарознавець. Людина, яка забирала в мене повернення, в доволі не привітній формі дала мені зрозуміти, що на позитивний результат розраховувати не варто, оскільки згідно закону і т.д і т.п лише місяць гарантії. За кілька годин після мого звернення в магазин, мені знову зателефонувала консультант з інтернет магазину і поцікавилася чи я звертався в магазин, я коротко розповів про мій досвід спілкування з їхнім продавцем і про те, що вона казала, що мені не варто розраховувати на повернення грошей, і що розгляд мого звернення може тривати 2 тижні. За 1+- годину після цієї розмови, мені зателефонували з магазину, в якому я купував сандалі і повідомили, що мені погодили повернення коштів. Отже, не зважаючи на те, що від моменту покупки пройшов 1 місяць і майже три тижні, мені все ж таки повернули кошти. Приємно, коли компанія ціну свою репутацію і своїх клієнтів, оскільки, це далеко не перша моя покупка в цьому магазині. Гадаю, що якщо компанія впевнена в своєму товарі, то може давати більший гарантійний термін (для прикладу магазин Puma дає гарантію 2 місяці). Дякую консультанту, яка мені телефонувала і допомогла вирішити мою проблему. P.S. А людині, яка в мене приймала в магазині повернення, бажаю бути більш вічливою і привітнішою до покупців.
-
Lidia Kozak ★☆☆☆☆
Купила взуття у вашому магазині, по вулиці в ньому не ходила, тільки з машини і до офісу. Обидва черевика розклеялись через 4-5 взувань! Обидва! До великих дірок! Це взагалі як можливо??? Прийшла до вас у магазин де великими буквами всюди пише "Лояльна система повернення, гарантія на все взуття", а мені на касі кажуть, що гарантії на нього нема, бо я його купила 11 грудня, а гарантія працює тільки з 15 березня по 15 листопада! При купівлі мене запевняли, що гарантія на нього буде! Гроші повертати відмовились, взуття приймати назад також відмовились, я все таки їх залишила і наполягала на оформленні заяви, але сказвли що заяву ніхто розглядати не буде і сказали дзвонити на гарячу лінію, а номер який дали виявився просто інтернет магазином, де навіть не зрозуміли, чому я до них телефоную. Навіщо так обманювати покупців і продавати нікчемні підробки зроблені десь в підвалі???
-
Oleh Pasternak ★☆☆☆☆
Купив зимові черевики, але виявилися тісними. Казали що можна походити в приміщенні. Але після півгодинного носіння почали тиснути в пятку. Повершувшись в магазин, щоб повернути взуття сказали, що є ознаки носіння, але я і не заперечую цей факт. Чесно не розумію, дозволяють в приміщенні походити, але не приймають бо були ознаки носіння. Тому не прийняли. Сказали що їм дуже шкода, і порадили продати на ОЛХ.
-
GodDanX FREEDOM ★★★★★
Купував тут взуття, якість супер. Залишилося дуже приємне враження від обслуговування, консультанти швидко допомогли підібрати пару, були дуже привітні і головне компетентні, дали поради по догляду. Задоволений покупкою і обов'язково повернуся ще)
-
Andriy Mikolyash ★☆☆☆☆
Придбав черевики, виявилися тісними, захотів повернути, але відмовили. Почали розглядати чуть не під мікроскопом (виймали устілки, зрівнювали підошви і т. д.), при тому що візуально ніяких слідів експлуатації чи дефектів не має. Нікому не раджу купувати щось в цьому магазині, бо повернути придбаний товар буде неможливо!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Welfare?
Welfare знаходиться за адресою вулиця Під Дубом, 7Б, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Який номер телефону Welfare?
Зв'язатися з Welfare можна за номером телефону +38 (032) 290-33-36
Як можна дістатися до Welfare?
Дістатися до Welfare можна за посиланням