Про нас

Салон із професійними перукарями та майстрами манікюру, які уважно слухають побажання. Консультують щодо догляду та забезпечують естетичний результат.

Advertisements

Відгуки

  1. Марина Баюрова ★☆☆☆☆

    Записалась на стрижку на 11.30 Дали номер іншого салону. Зрозуміло що де прийшла все зайнято! Набрала сказати як так вийшло мені засміялись в трубку.

  2. Daria Mezentseva ★☆☆☆☆

    Просто жахливі нігті! Нікому не рекомендую, можливо не тільки зробити погано нігті а ще й в подарунок отримати захворювання якесь ✨ 1) Майстер не дезінфікувала мені нігті! Тільки після зняття матеріалу. 2) Одна єдина пилочка для всіх клієнтів. Уявляю як годину тому цією пилочкою робили педикюр а потім мені нігті ☺️ 3) Немає одноразових серветок. Всі дезінфікуючі засоби наносили на звичайну вологу серветку а потім нею обробляли. Я такого взагалі ніде не бачила….. 4) Я прийшла з запитом гострий квадрат. Майстриня зробила мені форму і на всіх нігтиках не вистачило кутків. На моє питання, чи ідеальний це квадрат, вона відповіла так. Коли я попросила наростити мені кутки, мені потрібно було самій показувати де і що треба робити. Я не майстер манікюру але навіть не озброєним оком було видно що це взагалі не квадрат. 4) Мені наростили один ніготь який я зламала і він був травмований. Мені просто наростили і він був дуже товстий. Потім коли натискаєш на цю нарощену довжину, ніготь аж болів. 5) Мені покрили без вирівнювання і навіть не укріпили. Дівчата, які постійно ходять з квадратом, розуміють, що носити квадрат без укріплення - нереально взагалі. Нігті були з горбиками від гелю. Вони були взагалі не рівні та з ямами. 6) Ці фото як я прикріпила нижче зроблені на другий день. В мене вже всі нігті відшарувались. Ці нарощені кутки відпали. При тому що я нічого руками не робила, вони просто почали відпадати. 7) Всі нігті були у пропилах На другий ден я зрозуміла, що не можу ходити з цим жахом на руках та пішла до іншої майстрині, вже не в цьому салоні. Яке ж було моє здивування коли під нарощуваним нігтем, в мене був оніхолізис. Який взагалі неможна покривати, бо там можуть зʼявиться різні захворювання. І через те що мені його наростили в мене взагалі весь ніготь міг відійти і злізти. Перед нарощенням мене про це ніхто не попереджав, та і я взагалі не знала що там є захворювання. Як я розумію, майстриня з цього салону теж не знала що там щось є. Вона не розбирається взагалі в нігтях та не вміє робити їх! Можливо вона вчилася за якимись відео в ютубі ? І за ці «чудові» нігті я віддала 850 гривень. Та могла ще отримати грибок та кучу різни захворювань в подарунок! Тільки подумайте, пилочку не можна про дезінфікувати нормально, там сто відсотків щось залишиться ! Останні фото це, те як мої нігті виглядають після нормального та досвідченого майстра. Мені зняли цей великий і товстий нарощений ніготь, сказали що не можна взагалі його покривати. Виписати догляд за ним. Дівчатка, дбайте про свої нігті та своє здоровʼя! Слідкуйте та уважно дивитись що і як майстер робить. У нормального і досвідченого майстра я зробила нігті за 900 гривень. При тому, що їх укріпили і зробили все потрібне. Всього 50 грн різниці могли вартувати мені здорового нігтя!

  3. Екатерина Вербенец ★★★☆☆

    Відвідала манікюр, ім'я майстра не запам'ятала. Була здивована побачити фольгу та ремувер для лаку, бо вже давно майстри знімають покриття тільки апаратом. Майстер пиляла мої надтонкі нігті немов вони в мене товсті. Покриття криве, вирівнювання базою не зробили, лак покорьожився. Майстер поспішала все скоріше закінчити. Робила френч, лунки не ідеальні. В цілому походити так можу. Френч за 700 грн себе не виправдав, захвоту не вікликав.

  1. Екатерина Роздобудько ★★★★★

    Майстер Алла просто розумниця, крім стрижки чудово проконсультувала по догляду за волоссям

  2. Валери Чайка ★☆☆☆☆

    Була у вашому салоні на манікюрі у майстра Індіри. Мало того, що затікав гель лак, і я звертала її увагу на це. Так і не було тактичної поведінки між майстром і клієнтом. Хотіла гарний манікюр, і не відволікатися від своєї роботи в телефонному режимі. У результаті вислуховувала 2 години непотрібні мені історії майстра!

  3. Yuliia Kots ★★☆☆☆

    Ходила до майстра Тетяни 29.08 на манікюр. Сказати, що це жах — нічого не сказати… За тиждень ходила переробляти три нігті, були відшарування та тріщини. Зараз нігтям 1 тиждень і 5 днів, один взагалі нафіг злетів, відшарування СКРІЗЬ, сколи. Дівчата і жінки берегти нігті, час і гроші. Дві зірки поставила тільки через майстра Індіри, робить чудовий педикюр, так і б і однієї не поставила… Так само з плюсів ввічливий та привітний адміністратор Юлія

  1. Natalie Zaigraeva ★★★★★

    Чудові майстри, які розуміють побажання. Подяка Аллі, Альоні і Юлі - вони надзвичайні. Приємний адмін. Найкращі враження і звісно - чудова зачіска. Дякую за роботу!

  2. Anastasia Dontsova ★★★★★

    Ідеальне обслуговування, чемний персонал. Професійні майстри, враховують побажання клієнтів. Красивий інтер'єр салону. Все було чудово, пішла задоволена з красивими нігтями і хорошим настроєм! Раджу!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Estellita?

Estellita знаходиться за адресою вулиця Родини Крістерів, 20 Б, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Estellita?

Зв'язатися з Estellita можна за номером телефону +38 (073) 805-06-06

Як можна дістатися до Estellita?

Дістатися до Estellita можна за посиланням

Advertisements