Відгуки

  1. Moonlight music ★☆☆☆☆

    НАЙГІРШЕ ВІДДІЛЕННЯ !!!!ЖАХ Хамовиті жіночки ,не завдоволенні життям ,їм там не місце ,якщо ти не вмієш поводитися з клієнтом вічливо і розяснити ситуацію тоді навіщо там працювати Прийшовши у відділення мене там обізвали зробили мене винною,і сказали що я підставила жіночку ,багато неприємних слів в мій адрес, при тому, що від мене не було ніякої агресії і просто я хотіла вияснити ситуацію ,дуже не приємно ,якщо людина не вміє працювати з людьми тоді навіщо вона там?

  2. Diana Didyk ★☆☆☆☆

    Саме жахливе відділення в якому я була. У працівників хамське відношення, обслуговують дуже-дуже довго. Жодного разу не було щоб при відвідуванні цього відділення залившився хороший настрій і хороше враження. Більше сюди ходити не буду!

  3. Anna Is ★★★★★

    Чудове відділення з приємним персоналом. Працівниці завжди орієнтовані допомогти і вирішити будь-яку ситуацію. Користуюсь вже багато років і без нарікань. Хочеться побажати їм терпіння. Адже неодноразово бачила як люди «виносять мізки». Працювати з людьми завжди важко, а на пошті то в рази важче. Не розумію чому клієнти дозволяють собі так поводитись. Всі негативні коменти від людей, яким всі все винні. Чи працівники винні що багато людей і черга? Чи винні що їх змушують вивантажувати пошту. Це питання до керівництва а не як до них. А люди свою злість виливають на працівниць. Підсумовуючи, хочу подякувати за роботу дівчатам і побажати терпіння і стійкості в роботі з неадекватами. Я вже переїхала з району, але всеодно всі свої замовлення роблю на це відділення.

  1. Наталя Миколаївна ★☆☆☆☆

    У відділенні завівся злодій! Користуюсь послугами 59-го відділення понад 11 років. Такий жах з моїми бандеролями в цьому році вперше! Замовлення з АЛІЕКСПРЕСС завжди приходили без проблем. АЛЕ! В червні пропала одна бандероль, а в липні -друга! І в обидвох були набори ОДНОРАЗОВИХ МЕДИЧНИХ МАСОК-кольорові, дизайнерські маски, які я проплатила вперед онлайн вже ВДРУГЕ у мене вкрадено! Трек посилки відслідковувався і в обидвох випадках в треку стоїть :ДОСТАВЛЕНО в 59-те відділення Укрпошти Львів і дата доставки. Але ж я НЕ ОТРИМАЛА свої маски! Прошу адміністрацію прийняти міри! Скріншоти треків та замовлень можу надати в любий час.А Вас прошу показати МІЙ підпис у журналі отримувачів бандеролей.

  2. oleh petrovuch ★☆☆☆☆

    Повні рагулі. На клієнтів повністю пофіг. Не раджу нікому сюди йти.

  3. Анна Кирилюк ★☆☆☆☆

    Мою посилку віддали іншій людині, а мені віддали чужу посилку. Ще й нахамили за це. Жахливе обслуговування.

  1. Roman Ivaniv ★☆☆☆☆

    Жахливе відділення, жоден з працівників не клієнтоорінтовпний... Пенсіонерки відсиджують свій день на повному пофігізмі

  2. Вадим ★☆☆☆☆

    Найдибільніше поштове відділення. Розігнати давно всіх пора.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Укрпошта №59?

Укрпошта №59 знаходиться за адресою вулиця Гетьмана Мазепи, 26, Львів, Львівська область, Україна, 79059

Який номер телефону Укрпошта №59?

Зв'язатися з Укрпошта №59 можна за номером телефону +38 (032) 252-29-67

Як можна дістатися до Укрпошта №59?

Дістатися до Укрпошта №59 можна за посиланням

Advertisements