НАЙГІРШЕ ВІДДІЛЕННЯ !!!!ЖАХ Хамовиті жіночки ,не завдоволенні життям ,їм там не місце ,якщо ти не вмієш поводитися з клієнтом вічливо і розяснити ситуацію тоді навіщо там працювати Прийшовши у відділення мене там обізвали зробили мене винною,і сказали що я підставила жіночку ,багато неприємних слів в мій адрес, при тому, що від мене не було ніякої агресії і просто я хотіла вияснити ситуацію ,дуже не приємно ,якщо людина не вміє працювати з людьми тоді навіщо вона там?
Фотогалерея
Відгуки
-
Moonlight music ★☆☆☆☆
-
Diana Didyk ★☆☆☆☆
Саме жахливе відділення в якому я була. У працівників хамське відношення, обслуговують дуже-дуже довго. Жодного разу не було щоб при відвідуванні цього відділення залившився хороший настрій і хороше враження. Більше сюди ходити не буду!
-
Anna Is ★★★★★
Чудове відділення з приємним персоналом. Працівниці завжди орієнтовані допомогти і вирішити будь-яку ситуацію. Користуюсь вже багато років і без нарікань. Хочеться побажати їм терпіння. Адже неодноразово бачила як люди «виносять мізки». Працювати з людьми завжди важко, а на пошті то в рази важче. Не розумію чому клієнти дозволяють собі так поводитись. Всі негативні коменти від людей, яким всі все винні. Чи працівники винні що багато людей і черга? Чи винні що їх змушують вивантажувати пошту. Це питання до керівництва а не як до них. А люди свою злість виливають на працівниць. Підсумовуючи, хочу подякувати за роботу дівчатам і побажати терпіння і стійкості в роботі з неадекватами. Я вже переїхала з району, але всеодно всі свої замовлення роблю на це відділення.
-
Наталя Миколаївна ★☆☆☆☆
У відділенні завівся злодій! Користуюсь послугами 59-го відділення понад 11 років. Такий жах з моїми бандеролями в цьому році вперше! Замовлення з АЛІЕКСПРЕСС завжди приходили без проблем. АЛЕ! В червні пропала одна бандероль, а в липні -друга! І в обидвох були набори ОДНОРАЗОВИХ МЕДИЧНИХ МАСОК-кольорові, дизайнерські маски, які я проплатила вперед онлайн вже ВДРУГЕ у мене вкрадено! Трек посилки відслідковувався і в обидвох випадках в треку стоїть :ДОСТАВЛЕНО в 59-те відділення Укрпошти Львів і дата доставки. Але ж я НЕ ОТРИМАЛА свої маски! Прошу адміністрацію прийняти міри! Скріншоти треків та замовлень можу надати в любий час.А Вас прошу показати МІЙ підпис у журналі отримувачів бандеролей.
-
oleh petrovuch ★☆☆☆☆
Повні рагулі. На клієнтів повністю пофіг. Не раджу нікому сюди йти.
-
Анна Кирилюк ★☆☆☆☆
Мою посилку віддали іншій людині, а мені віддали чужу посилку. Ще й нахамили за це. Жахливе обслуговування.
-
Roman Ivaniv ★☆☆☆☆
Жахливе відділення, жоден з працівників не клієнтоорінтовпний... Пенсіонерки відсиджують свій день на повному пофігізмі
-
Вадим ★☆☆☆☆
Найдибільніше поштове відділення. Розігнати давно всіх пора.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Укрпошта №59?
Укрпошта №59 знаходиться за адресою вулиця Гетьмана Мазепи, 26, Львів, Львівська область, Україна, 79059
Який номер телефону Укрпошта №59?
Зв'язатися з Укрпошта №59 можна за номером телефону +38 (032) 252-29-67
Як можна дістатися до Укрпошта №59?
Дістатися до Укрпошта №59 можна за посиланням