Ніколи не писала відгуки, але після відвідування салону дуже захотілося це зробити)) Була на процедурі лазерної епіляції. Мені дуже подобається спеціаліст, до якого я потрапила. Дуже приємна дівчина, яка дуже ретельно та довго проходить кожну зону. На три зони у неї йде близько 40-50 хвилин. А найголовніше, що мені не було боляче, як у іншому салоні. Раніше, я відвідала Люменіс, процедуру мені робила дівчина, яка провела по кожному місцю рази по 2-3 та через 10 хвилин, я вже була за дверима)) Дякую майстру Дар'ї! Мені дуже приємно відчувати, що моя шкіра тепер така гладка і ніжна. Стосуватися її одне задоволення) Рекомендую!
Про нас
Студія з професійними процедурами для брів, вій і депіляції, а також перманентного макіяжу. Ретельна робота майстрів і комфорт без болю.
Відгуки
-
Катя Мендус ★★★★★
-
Оксана Мудренко ★★★★★
Epi Lab найкраща студія де я була. Дуже професіональний підхід, неодноразово робила бровки, ламінування вій, воскову депіляцію, Дашенька виконує все якісно та професійно, виходить дуже гарний результат) Рекомендую!
-
Ann Lysogor ★★★★★
Була в цьому салоні на процедурі перманентний макіяж, майстер дуже чемна, все докладно розповідає. Процедуру зробили швидко, якісно, я залишилася на 100% задоволена) Так само робила лазерну депіляцію, результат супер, вже після 1-го сеансу стало менше волосків і це все абсолютно безболісно. Дівчатка-майстри дякую, ви круті))
-
Сергій Касьян ★★★★★
Високий рівень обслуговування, та висока якість пального
-
Виктория Нагарёва ★☆☆☆☆
Нарощувала тут вії. Не раджу! 1. Час нарощування 3:00. 2. Під час зняття старих вій залили очі, пекло жахливо. 3. Під час нарощування нових вій майстер залила очі клеєм... Я думала залишусь без очей. Очі були запалені ще 3 дні. 4. Вії випадали щодня пучками. За 20 днів від вій не залишилося сліду. Раніше нарощувала вії в іншого майстра в іншому місті. Нарощували чудово, від початку нарощування до терміну носіння вій.
-
Евгения Кляцкая ★☆☆☆☆
Нарощувала тут вії. Не раджу! 1. Час нарощування 3:00. 2. Під час зняття старих вій залили очі, пекло жахливо. 3. Під час нарощування нових вій майстер залила очі клеєм... Я думала залишусь без очей. Очі були запалені ще 3 дні. 4. Вії випадали щодня пучками. За 20 днів від вій не залишилося й сліду. Раніше нарощувала вії в іншого майстра в іншому місті. Нарощували чудово, від початку нарощування до терміну носіння вій.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Epi Lab?
Epi Lab знаходиться за адресою вулиця Михайла Величка, Білогородка, Київська область, Україна, 08140
Який номер телефону Epi Lab?
Зв'язатися з Epi Lab можна за номером телефону +38 (063) 429-40-53
Як можна дістатися до Epi Lab?
Дістатися до Epi Lab можна за посиланням