Відгуки

  1. Ilya Sivoraksha ★★★★☆

    Цікаво для різноманіття, але немає такого колориту як у Львові. Тарілки нам не намалювали і не дали паперові фартухи. Але ребра смачні

  2. Саша Грушовская ★★★☆☆

    Ми давно хотіли відвідати реберню на Аркадії, але, на жаль, враження вийшли змішаними. Приходили з надією сісти на першій лінії, але місць не було, тож довелося сісти аж на останню. При цьому ми помітили, що кілька столиків на першій лінії залишалися вільними, що викликало питання. Обслуговування виявилося найслабшою стороною. До нас довго ніхто не підходив, і врешті довелося самостійно шукати офіціанта. Навіть після того, як ми його покликали, чекали ще близько 10 хвилин, перш ніж він підійшов. Ми також помітили, що іншим гостям пропонували фірмові «слюнявчики» з малюнками, але нам цього навіть не запропонували. Замовлення чекали близько 40 хвилин, хоча обіцяли 25. Самі ребра були смачними, але коли охололи — з’явився неприємний присмак сірої свинини, що зіпсувало фінальне враження. Можливо, нам просто не пощастило з обслуговуванням цього разу, але поки що залишилися сумніви, чи хотілося б повертатися.

  3. Наташа Хомич ★★★★★

    Їжа досить смачна, дуже швидко приготували. Офіціант Віталій надзвичайно приємний та уважний ☺️

  1. Anton Khalatov ★☆☆☆☆

    Зайшли з друзями 2 пари, замовили 3 порції ребер принесли два підноси, сказали що на одному дві порції, хоча там було що по кількості що на вигляд тупо однаково, аргументували що вони по вазі різні ... це 3.14..дець просто нагле кидалово... замовити крім ребер нема чого.. ні до пива, ні взагалі... пиво- непогане живе але трохи кисле - видно що немає де зберігати .. самі ребра дуже посередні і одні кістки .. їсти там немає чого .. порція на одного і то тільки скуштувати - не поїсти.. короче була б можливість -1 поставити поставив би. у Львівській реберні був і там на той час були нормальні порції і взагалі смачніше самі ребра. На фото ті самі дві порції на одному з підносів, візуально одна здається більшою тому що ширококутна камера, а так там дві однакові порції, з дуже маленькими реберцями Щоб хоч якось відчути що щось їли дозамовили картоплю в мундирі типо на грилі, але вона ні на якому грилі не була, просто 1 невеличка варена картопля придавлена і на ній смажене яйце і пару шматочків бекону, іспити його без приборів взагалі не можливо, та й на смак таке собі.. Залишили 1650 грн. На двох І вийшли голодні

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Реберня?

Реберня знаходиться за адресою пляж Аркадія, буд. 3-б, Одеса, Одеська область, Україна, 65000

Як можна дістатися до Реберня?

Дістатися до Реберня можна за посиланням

Advertisements