Великий вибір моделей на будь-який смак і стиль, від класики до модних трендів. Працівники магазину завжди привітні та професійні, готові допомогти з підбором розміру та порадити оптимальні варіанти. Магазин чистий, зручний для огляду товару, а нові колекції постійно оновлюються. Тут приємно робити покупки як для себе, так і для подарунків.
Фотогалерея
Відгуки
-
Taras Melnyk ★★★★★
-
Олександра Дячук ★★★★★
Дуже гарний магазин із великим асортиментом. Особлива подяка консультанту Іванні, яка чудово підібрала мені взуття. Чудова працівниця! Дякую за її доброту.
-
iryna dyka ★★☆☆☆
Я є постійним покупцем в Attico, в Форумі. Сьогодні стикнулась щ пані Катьою, яка дуже неприємно обслуговувала, відповідала дцже зрозуміло на звичайні запитання. На жаль, на прохання щоб мене обслуговував хтось інший - вона сказала, вже я маю. Будь ласка підбирають якісніше продавців, щоб вони в хороший день не відбивали бажання покупки у вас.
-
Зоряна Вдович ★★★★★
Відвідала магазин взуття АТІКО в ТЦ “Форум” у неділю. Людей у магазині було досить багато, але дівчатка-консультантки чудово справлялися — одразу підійшли, допомогли підібрати взуття, все пояснили. Дуже приємні, ввічливі та уважні. На касі обслуговування було швидким і якісним, дівчинка дуже приємна у спілкуванні. Асортимент у магазині великий і стильний, є з чого вибрати. Залишилася повністю задоволена сервісом та атмосферою. Рекомендую магазин АТІКО!
-
Vira Popadyn ★★★☆☆
Неодноразово купувала тут взуття і завжди була задоволена якістю взуття та чудовою консультацією дівчаток до останнього мого візиту. По-перше, мені ніхто не допоміг з вибором взуття, мені потрібно було просити консультантку принести необхідний розмір взуття, а перед цим ще й доказувати, що дане взуття точно має такий розмір в розмірній сітці, адже мої аргументи для неї не важили нічого. По-друге, після того, як мені принесли взуття консультантака одразу пішла в інший кінець залу спілкуватись з іншими дівчатами і не поцікавилась як мені розмір даний, чи потрібно поміряти іншу пару, це притому, що я була майже єдиним клієнтом на весь великий зал і була дійсно зацікавлена в купівлі. Отож жодної консультації, жодної допомоги у виборі і я самостійно ще й пакувала дане взуття. Коли підійшов час до оплати, на касі мені також не пояснили, як діють бонуси і чому ціна змінилась, а на моє питання про це я отримала не пояснення, а лише різку відповідь. Якби дана пара взуття була б в будь-якому іншому магазині, то б у даної консультатки чисто принципово не купила після такого обслуговування. Я сама працювала в свері обслуговування і знаю, що таке, коли ти працюєш постійно з клієнтами і день так сказати "не задався", але це не має впливати на вашу роботу і ставлення до інших зацікавлених клієнтів. У даному магазині є дійсно чудові консультатки, особливо трішки старша блодинка віком 40+, завжди уважна, допомагає у виборі і дійсно зацікавлена у вашій купівлі (якщо мене читає адміністрація, то випішіть цій чудовій жінці якусь премію, заради неї я до вас повертаюсь). Надіюсь магазин зробить висновки, поспілкується з консультантками і такого не повториться не тільки зі мною, а й з іншими покупцями, адже одна така неякісна консультація впливає на бажання купувати загалом у бренду.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Attico?
Attico знаходиться за адресою вулиця Під Дубом, 7Б, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Який номер телефону Attico?
Зв'язатися з Attico можна за номером телефону +38 (063) 323-18-16
Як можна дістатися до Attico?
Дістатися до Attico можна за посиланням