Відгуки

  1. Наталия Качан ★★★★★

    Дуже гарна клінікп, були кліентами ще з попереднім котиком. Завжди доступно розкажуть , дадуть слушну пораду. .Рекомендую.

  2. Dariia Nechytaylo ★★★☆☆

    Ми були у лікаря з критичною ситуацією - жовтуха у кота. Лікар провела гостро необхідні процедури - забір крові і трохи крапельниці. На жаль, був негативний досвід саме стосовно підходу лікаря до спілкування з клієнтами. Вона розмовляла зі мною у грубому тоні, та силою блокувала кота який через це почав панікувати. Мій кіт загалом дуже спокійний і за 12 років життя у ветеринарів тільки сильно боявся, але всі процедури терпів і максимум міг нявкнути, при цьому ніколи його не треба було навіть тримати. Через стрес, прямо при заборі крові кіт настільки перепанікував, що дьорнувся відключився і перестав дихати. Він прийшов в себе, і лікування ми вже продовжили в іншій клініці. Я пізніше поговорила з лікарем стосовно цієї ситуації, вона визнала що розмовляла зі мною грубо, а щодо блокування кота сказала що це необхідна міра з її точки зору. В цьому наші з лікарем думки розходяться. Я вважаю що лікар має брати до уваги поведінку і стан тварини, щоб не нашкодити, і не приймати різкіші міри у випадках коли це не є необхідністю. З моєї точки зору, підхід лікаря до спілкування з клієнтами та ставлення до хворої тваринки яка боїться не є етичним. Тваринки все відчувають. Сподіваюсь що лікар прийме до уваги мої коментарі, бо я впевнена в тому що активна турбота лікаря є дуже важливим фактором у такій професії. Щодо використаних препаратів та поставленого катетеру потім були сумніви у іншого ветеринара, але тут судити я не можу бо сама не знаюсь на цьому. Можу тільки сказати що у попередній раз як ми у неї проводили забір крові - коту було боляче як вона це робила, багато крові виливалось на лапку і стіл, і вона довго не могла нормально попасти у вену. Знаю що є і позитивні відгуки про лікаря, і що вона допомагає ЗСУ, тож оцінку ставлю десь посередині.

  3. Valeriia Cherkasova ★★★★★

    Хороший лікар і людина. Зібрана і чітка. Відчувається досвід. Працює не заради коштів. Водимо з сестрою своїх котиків тільки до неї. Рекомендую.

  1. Сергій Куліда ★★★★★

    Аби в наших поліклініках так ставилися до людей, як лікарі Ветлайф до тварин.

  2. Юлия Силуанова ★★★★★

    Чудова ветеринарна клініка. Персонал кваліфікований, ввічливий. Тут завжди нададуть допомогу тварині, а не видурюватимуть гроші. Приїхали з кішкою, що захворіла, швидко надали допомогу. Рекомендую.

  3. Alex Parkovski ★★★★★

    Усіх тварин лікуємо тут. За винятком екстренних випадків. Оля - гарний ветлікар!!!

  1. Аня Коваль ★★★★★

    Приємний персонал, все сподобалось!

  2. Вадим Українець ★★★★★

    Раджу всім. Професіонали своєї справи. Допомога тваринам на високому рівні.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Ветлайф?

Ветлайф знаходиться за адресою вулиця Метрологічна, 58а, Київ, Україна, 03143

Який номер телефону Ветлайф?

Зв'язатися з Ветлайф можна за номером телефону +38 (098) 266-10-23

Як можна дістатися до Ветлайф?

Дістатися до Ветлайф можна за посиланням

Advertisements