Відгуки

  1. Julia Buleyko ★☆☆☆☆

    Дуже погана обслуга, дівчина приїхала в 14:05 і нікого нема, чекала 40 хвилин прийшла дівчина з не довільним обличчям з неповагою зверталась, більше не буде тут зупинятися, чому вона має це терпіти, прийміть будь ласка міри заїзд був 25.05.25 о 14:05

  2. Софія Якобше ★☆☆☆☆

    Умови хостелу не ідеальні, але нормальні Проте 17.05 ввечері в одному з просторів цього хостелу відбулася гучна вечірка з російською музикою та ведучим, що спілкувався російською. Нагадую, що публічне використання російського продукту в Україні заборонено. Крім того, це викликає значний дискомфорт у багатьох гостей, особливо в контексті повномасштабної війни. Прошу адміністрацію звернути увагу на подібні ситуації й надалі проявляти повагу до українського культурного простору.

  3. IV ★☆☆☆☆

    Дуже гарне і зручне розташування мешкання,хостела. Хостел більш розрахований на молодь і підлітків,які приїжджають на змагання.Тим хто приїхав у справах на декілька днів,цей хостел не підходить.Дуже шумно,і зранку,і пізньої ночі.Наврядчи ви зможете поспати.На прохання і зауваження тут ніхто не звертає уваги.Адміністрація хостела бездіяльна

  1. Ruslan ★☆☆☆☆

    У свій студентський період був найкращий варіант, на жаль ціни виросли як мінімум в 2-3 рази, а умови скотилися. В капсулах жахливий сморід іноді (завжди), на матрац бридко лягати (хімчистку вони з моменту купівлі здається не бачили) Вентиляція - так то вона є але толку...... По оплаті взагалі буває моментами не зрозуміло за що доплачуєш, хочуть щоб на картку закидували, кого вона чи це власника чи працівника, невідомо.

  2. Anna Livandovska ★☆☆☆☆

    Вхід з території іншого готелю. Часто на рецепції пусто, всім начхати на клієнтів, добиватись поселення треба за телефоном. Забезпечують лише постіллю, рушник за додаткову плату. Вентиляції в капсулах немає, вікон поблизу теж, тому неможливо спати через духоту. Матрац жахливої якості. «Кухня» на четвертому поверсі, на якій можна знайти лише ледь працюючий чайник і одну миску, сумнівної чистоти.

  3. Владислав Бесарабчик (Raccoon) ★★★★★

    Затишні «Шпаківні» дякую персоналу, що заселили з 7 ранку хоч і за додаткову плату

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса А хостел?

А хостел знаходиться за адресою вулиця Саксаганського, 1, Київ, Україна, 02000

Як можна дістатися до А хостел?

Дістатися до А хостел можна за посиланням

Advertisements