Відгуки

  1. Мак Докнак ★☆☆☆☆

    Кава жахлива. Помел не налаштований. Молоко взбито жахливо, не додані сиропи. Роблять шо попало

  2. Вайолет ★☆☆☆☆

    Жах. Одна з барист (ніби мала світле волосся) мало того що дивилася на мене з висока, так ще й до того ж зробила замовлення жахливо. Просила айс матча лате на банановому, вона ж вирішила намішати замість бананового бо зна шо, бананом там і не пахло навіть. Матча перемішана жахливо, йшла комками через трубочку, одна справа коли то зовсім трохи, а інша коли це пити навіть не можливо. Скоріш за все намішала ще й лактозного молока, бо потім наслідки були не вау. Тоді вирішила дати вашій кав'ярні другий шанс, бо вперше коли зайшла замовила масалу також вийшло гадай шо. Не знаю, може то у вас така рецептура цікава, чи що) але мені налили у стакан ледь-ледь теплого молока і кинули тоді пакетик зі звичайним чорним чаєм. Одна справа якби то коштувало копійки, але за таку вартість як у вас - отримувати такі результати не зовсім круто. Здивована як у вас взагалі є відвідувачі з такими приколами, але бажаю вам знайти кращих баристочок і не нагібать гостей на гроші таким пойлом, бо іншого ваші баристи робити не вміють

  3. Edward ★☆☆☆☆

    Мало того що напої м'яко кажучи жахливі, так ще й ціни завищені! Навіщо додавати в меню матчу, якщо ви не вмієте її готувати? Бариста явно незадоволена своєю роботою, раз дивиться на гостя як на лайно... За таку каву і однієї зірки забагато!

  1. Александр Александрович ★☆☆☆☆

    Кава дуже не смачна . Прайс завеликий за такі порції. Сервіс норм !

  2. Mr Vi ★★★★★

    Смачна кава, приємні барісти :)

  3. Ярослав Кривошеев ★★★★★

    Відмінна кав'ярня !!! Є місце для парковки машин. Всередині багато місця, є столики за яким можна по грати в нарди і провести час за смачною кавою! Всім рекомендую і працюють цілодобово.

  1. Юлия Бабкова ★★★★★

    Велика кав'ярня біля дороги, куди в холодну погоду можна затулитися цілою компанією, напоїти дітей смачною пінкою з сиропчиком, а самим пригоститися гарною кавою або чайком. Пару настільних ігор і для дітей це стало улюбленим місцем після тренування.

  2. Руслан Прокопенко ★★★★☆

    Інколи беремо каву після ранкової пробіжки. Приємно що о7 ранку кав'ярня вже працює. Дуже подобається наявність натуральних цукерок до кави. Безпосередньо кава нормальна, до «вау» не дотягує. Інтер'єр не закінчений.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Асторія?

Асторія знаходиться за адресою проспект Свободи, 26, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Асторія?

Зв'язатися з Асторія можна за номером телефону +38 (063) 745-63-75

Як можна дістатися до Асторія?

Дістатися до Асторія можна за посиланням

Advertisements