Магазин «Алло» відмовив у поверненні мультипечі протягом 14 днів, посилаючись на нібито «сліди використання» — відбитки пальців на пластику та мінімальний пил. Товар не використовувався і навіть не вмикався, всередині немає жодних слідів приготування їжі. Виглядає як безпідставна відмова у законному праві на повернення товару. Розчарований таким підходом до клієнтів
Фотогалерея
Відгуки
-
I Illia ★☆☆☆☆
-
Роксолана Когут ★☆☆☆☆
Годинник звичайно хороший але магазин дно Мені продали пусту коробку без годинника Який я подарувала хресній уявіть очі людини якій подарували пусту коробку Більше ніколи не буду тут купляти бо зіпсоване свято і настрій забезпечено
-
Roksolana Savruk ★☆☆☆☆
Вчора була в магазині і питала асистенті про телефон ксіомі-хлопчики не могли надати належної відповіді чи щось порекомендувати, ще й зверхньо ставилися з насмішкою коли я ставила їм деякі питання
-
Innabondar65 Бондарь ★☆☆☆☆
Хотіла відкрити картку можно банк,мені сказали що в магазинах Алло можуть допомогти ,але в цьому магазині запропонували справитися самій і тільки потім прийти за карткою,але не всі старші люди можуть справитися з встановленням додатку,дякую відкрию картку в іншому банку
-
Pascha Pascha ★☆☆☆☆
Купували Redmi 13 5G на вашому сайті, отримували і оплачували на Городоцький 106, користуюсь буквально тиждень, уже деякі меню не відкриваються, камера періодично теж не працює, звук жахливий, загалом модель невдала, питання: звідки 7789 відгуків і майже всі позитивні, для прикладу в Самсунг у всій лінійці смартфонів деякі мають найбільше всього декілька сотень відгуків. Схоже на маніпуляцію, недобросовісний маркетинг що це? Що стосується повернення, 14 днів ще не минуло, але немає транспортувальної плівки на екрані, у магазині наклеїли іншу, немає плівки на блоці зарядки і деякі елементи внутрішньої упаковки мають пошкодження бо вони не призначенні для багаторазового використання, чи можливо повернути смартфон і отримати всю оплачену суму коштів? Захисну плівку на екран наклеїли криво, виріз під камеру не співпадає, по краям великі зазори і туди потрапляє бруд. Сама плівка жовта і спотворює кольори, вартість плівки і поклейки 549+99 грн. хоча просили консультанта порадити щось якісне. Документи що засвідчують факт покупки присутні. На даний момент не рекомендую цей магазин і мережу в цілому! Очікую пояснень і відповіді на запитання про повернення.Цей відгук може доповнюватись і змінюватись в залежності від подальших дій.
-
NazZik Ua ★★★★★
Хороший магазин, хороший персонал, перше враження позитивне.
-
Христинка Пехович ★★★★★
Обслуговування на вищому рівні! Дуже дякую Олександру за допомогу,порадить,як краще, неодноразово зверталась до нього і завжди все на 100%
-
Ostap Nayda ★☆☆☆☆
Забираю свої слова назад, дуже не рекомендую цей магазин! Купував у них електросамокат kugo, продали бракований товар, за тиждень поламався, здав їм його назад, вимагав заміну самокату на новий, думав що в них офіційна гарантія, а ніт, вони відправляють в якусь кантору під назвою "Робимгуд", чекав висновку довгооо, вони разом з висновком прислали "поремонтований самокат", самокат який прийшов із поламаною фарою....тепер не відповідають на телефон. Іншими словами, коли думаєте що краще купувати у перевірених магазинах - то як виявилось, АЛЛО, не з таких. "Дуже рекомендую цей магазин! Дуже вдячний, Олександру і Олегу, за консультацію при виборі і потім навіть допомогу занести важки товар в машину! Дякую за Вашу небайдужість!"
-
Олександр Крилик ★☆☆☆☆
Саме смішне в цій мережі - це вибачення власника в коментарях Люди віддали вам свої гроші, ви їм продали неякісний товар. Людям не треба вибачення - треба або якісна заміна, або повернення грошей.
-
Дмитро Фраюк ★★★★☆
Менеджери знаючи і толкові, шкод але я для себе нічого не підібрав.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Алло?
Алло знаходиться за адресою вулиця Городоцька, 106, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Який номер телефону Алло?
Зв'язатися з Алло можна за номером телефону +38 (050) 322-87-66
Як можна дістатися до Алло?
Дістатися до Алло можна за посиланням