Відгуки

  1. Богдан Онисько ★☆☆☆☆

    Клієнтоорієнтованість на нулі. Замовили онлайн телефон. Доки доїхали до магазину - телефон продали і мовляв, ми вашої броні не бачили. Ок. На місці працівник магазину знайшов такий же в іншому магазині ніби то замовив на пересилку на Кінг Крос. Мали доставити через кілька днів. І знову мовчок.. приїхав ще раз.. ні нічого ніхто не знає.. вроді замовляли а вроді ні.. але там де "замовляли" його вже теж нема.. Ок. Знайшли ще на іншому магазині "Завтра зранку забронюємо, перешлемо бо магазин вже не працює а зранку все оформимо вам зателефонуємо" Ага.. шас.. "зателефонували'.. "замовили"... Дуже розчарований магазином, персоналом, ставленням до клієнта

  2. Стефан Решевський ★☆☆☆☆

    Гарнатія на захисне сколо це пусті слова, по проханню замінти скло по гарнтії мені відмовили, з причини, що скло в одному місці розбити, на мої слова для чого давти гарнтію, і тд промвчали. Я важаю це не прийнятним, тим більше для такої мережі. Тай саме скло наклеї криво і помічаю я вже не в перший раз. Не знаю, не можу радити алло після такого, точно не звернуся більше сюди. І на останок якщо діє гарнатія чому не можна замінити через те, що воно в куті розбите? Можливо вони просто хотіли продати знову це скло? Я не розумію цього. А так то це просто жах.

  3. Anastasia Ivantsiv ★☆☆☆☆

    Обслуговування гімно. Замовила батьку телевізор онлайн на сайті на цей магазин, консультантка дівчина підійшла, але сказала почекати, доки звільняться хлопці, бо не могла зняти той телевізор. Ок, батько без питань чекає, консультанти ніби звільнилися і в цей момент заходить ще один покупець по телефон ніби і вони всі побігли до нього. Тобто за свої гроші, людина має терпіти таке обслуговування? Батько відмовився від замовлення і пішов. Цікаво, консультанти орієнтуються на зовнішній вигляд клієнта, чи на що, якщо одного вони ігнорують, а до іншого біжать всім колективом?

  1. Марія Браткова ★☆☆☆☆

    Сьогодні була у вашому магазині , шукала телефон на подарунок Консультант порадив який краще , проте мені потрібно було , щоб купили його батьки сьогодні у м.Шептицький , так як подарунок потрібен був на вже. Запитавши консультанта чи є він в тому місті , він сказав, що: ні , немає жодного в наявності. Вийшовши з магазину , я зайшла самостійно в додаток , та побачила , що у місті Шептицький телефон є у наявності. Чому магазин та його працівники ставляться халатно до своєї роботи? І працівник не готовий допомогти клієнту у магазині ? Тоді питання , за що йому платять заробітну плату , якщо клієнт сам може глянути через онлайн додаток наявність товарів у потрібному магазині!!! Якщо потрібно людині на вже і в іншому місті , чому не сказати , що він там є ??? Через таку ситуацію , я більше у вашу мережу не піду , і нікому не пораджу !

  2. Whisper Whisper ★☆☆☆☆

    Магазин продає або фальсифікат, або завідома неякісний товар! Куплений мною у них самокат Xiaomi одразу виявився бракований, сервіс питання не вирішив, вернути неможливо, стоїть у них в магазині вже після третього ремонту, забирати такий поламанець не планую. ГАРАНТІЯ НІЧОГО НЕ ВИРІШУЄ, ЦЕ ВСЕ БРЕХНЯ! Товар не відповідає заявленим характеристикам!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Алло Max?

Алло Max знаходиться за адресою вул. Стрийська, 30, ТРЦ «King Cross Leopolis», 1-ий поверх, Сокільники, Львівська область, Україна, 79000

Який номер телефону Алло Max?

Зв'язатися з Алло Max можна за номером телефону +38 (066) 406-26-87

Як можна дістатися до Алло Max?

Дістатися до Алло Max можна за посиланням

Advertisements