продавчиня з дредами хамить, спілкується російською мовою
Фотогалерея
Відгуки
-
Дарія Наталіч ★☆☆☆☆
-
Fluffy ★☆☆☆☆
Підійшов зробити замовлення, жінка за прилавком хамка каже «уно меню дивіться», замовляю хот-дог каже всёёё?, жах нікому не рекомендую просто жахливе ставлення до своїх відвідувачів
-
Олег Фирюлин ★★★★★
Щіро дякую за гарне, чуйне ставлення до покупців, та гостей міста Одеси! Дякую за гарний сервіс, та увагу! Особисто дякую Барвисті на ім'я Віра! Дуже приємно, затишно та по домашньому! Щіро, щіро дякую!
-
Юлія Вікторівна ★☆☆☆☆
Саме в цих кавʼярнях за адресою Золотий берег вас будуть обслуговувати російською -!допоки ви не зробите зауваження , сьогодні почула з однієї з кавʼярень російський реп який достатньо гучно грав . Не рекомендую.
-
Yevhen Zahorniak ★☆☆☆☆
працівник після оплати, але до приготування відмовився змінити обраний мною напій на інший і категорично відмовився піти на поступку, відмовив у поверненні коштів і почав готувати напій. А також відмовився дати номер керівництва.
-
Сергій Троценко ★★★★★
Скажу відверто, не перший раз смакую каву в цьому кафе. Ну дуже смачна. Майстер Сергій, з першого разу, коли я попросив щось цікаве для моєї дружини, зробив шедевр. Від якого дружина була вражена. Кава була неймовірна, неповторна, смачна та мала свою родзинку. Це було ще в зимку. А зараз, коли з моря піддуває вітерець та похмуро хмаринки торкаються до води в морській далині, як раз час для відпочинку та є невелика змога втопити свою нудьгу в горнятці з кавою. Дякую тобі Майстре. Рекомендую для відвідування в любій порі року.
-
Сергей Троценко ★★★★★
Скажу відверто, не перший раз смакую каву в цьому кафе. Ну дуже смачна. Майстер Сергій, з першого разу, коли я попросив щось цікаве для моєї дружини, зробив шедевр. Від якого дружина була вражена. Кава була неймовірна, неповторна, смачна та мала свою родзинку. Це було ще в зимку. А зараз, коли з моря піддуває вітерець та похмуро хмаринки торкаються до води в морській далині, як раз час для відпочинку та є невелика змога втопити свою нудьгу в горнятці з кавою. Дякую тобі Майстре. Рекомендую для відвідування в любій порі року.
-
Ірина «kitchen magic» Ковальчук ★☆☆☆☆
Не приємно відвідувати такі місця, несмачна кава, обслуговування обслуговування теж неприємне
-
Виктория Шумило ★☆☆☆☆
Максимально неприємне обслуговування. Замовила какао і запитала у дівчини-баристи якісь хот-доги. Мені вказали пальцем на скло – читайте. Ну добре. Вибрала класичний хот-дог і попросила із соусів лише кетчуп без гірчиці та майонезу. На що мені дівчина відповіла – соуси замовляються при видачі хот-догу, це там написано (знову тицьнула на скло, мовляв, читайте весь текст до останньої точки). Я говорю - я у вас вперше замовляю, я ж не можу знати всіх правил як ви працюєте. На що отримала відповідь – то читайте, це ж не просто так там висить. Обмежилася какао. Хот-дог вже брати бажання зникло. До какао питань немає. Напій смачний. Хот-дог хотілося, але не з таким «ввічливим та привітним» обслуговуванням.
-
Olega Paganda ★★★★★
Смачний хот-дог. Гарне місце на море для швидкого перекусу. Працюють цілий рік і 24/7.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Кава & Хот-Дог?
Кава & Хот-Дог знаходиться за адресою Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Як можна дістатися до Кава & Хот-Дог?
Дістатися до Кава & Хот-Дог можна за посиланням