Гарна локація, зручний заїзд, непогана парковка. В супермаркеті чисто, чудовий асортимент. Привітний персонал. Не вистачає кас самообслуговування, було б значно легше та зручніше розраховуватися. Маю надію, що скоро буде проведено модернізацію.
Фотогалерея
Відгуки
-
Michael Anikeitsev ★★★★★
-
Інна Кучерява ★☆☆☆☆
Протягом 2 тижнів тут продають гнилі банани. Також заливають їх водою, можливо, тому вони гниють!!! На зауваження працівник мені відповів: "ми продаємо ті, які нам привозять". Гнилі банани не можна продавати!!! Це неповага до клієнтів. Самоповагу оцініть самостійно!
-
Елена Ивановна Фуфаева ★☆☆☆☆
Вчера 26.09.2025. зі мною стався інциндент. На касі не змогла чітко відповісти, який сорт яблук я придбала.Відповіла, що найдешевший. На що мене звинуватили у крадіжці. Зрештою, мені повернули різницю, але при цьому ніхто зі співробітників не вибачився. Сумно...осад залишився. А цей супер маркет у кроковій доступності від мого місця проживання .Мені доведеться ходити за покупками ... на жаль.
-
Pavel Lyovkin ★☆☆☆☆
Якщо немає касирів то чомуб не поставити нарешті в атб каси самообслуговування І візьміть будь ласка керхер і помийте плитку перед входом в магазин і там де велопарковка- вона вся запльована як біля бомжатні
-
Sanpoliya Qwerty ★★★☆☆
Вирішила завітати в магазин перший раз за декілька місяців... Перше питання, яке виникає з порогу: чому так нестерпно спекотно? Навіщо кондиціонері працюють, наче дурні. Я розумію що грудень. Але на дворі +5... В таких умовах немає бажання щось купувати. Лише скоріше на свіже повітря. Бажання завітати відбито знов на декілька місяців
-
Дарина Моргун ★★★★★
В залі чисто, товар весь на прилавках. Зона паркування і біль входу можна було краще розчистити сніг
-
Василий Никитюк ★★★★☆
магазин, в приципі, норм. друге питання в тому, що коли заходиш в середину, то попадаєш ніби в бункер (мобільний зв'язок на "ноль ділиться", що призводить до серйозних незручностей, особливо, коли тебе дружина відправляє за покупками без списку)) було б чудово, якби поставили або ж gsm-репітери, або ж хоча б зробили гостьову мережу WI-Fi
-
Sergey Pryvala ★★☆☆☆
Каса не приймає картки, про це мені касирів сказала, коли я відстояв чергу, велике дякую. На іншій касі на питання чи приймають карту, відповіли, що «може і да, а може і нє» Охоронець прийшла після 5-го разу як попросили відміну, продавець не міг порахувати товар, який відміняти. Про швидкість касирів мовчу Спочатку був дуже радий, що тепер АТБ (тим більш елітний) поряд, зараз радість закінчилась
-
Tanushka Bondar ★★★★★
Неймовірно рада що відкрився цей Атб , поряд з будинком, все подобається - велика парковка, хороший асортимент товару))) Суперова альтернатива магазину "Пчелка"
-
Оксана Собко ★★★★★
Була з дитячою коляскою. Досить зручно, широкі проходи, як і має бути по стандартах. Є своя випічка. Поки новий супермаркет, то все ок.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Атб?
Атб знаходиться за адресою Гостомельське шосе, 47, Ірпінь, Київська область, Україна, 08200
Як можна дістатися до Атб?
Дістатися до Атб можна за посиланням