Я - людина, яка любить смачно поїсти, і хочу з впевненістю сказати, що ваш кебаб з лососем це анріал♥️
Фотогалерея
Відгуки
-
Anna Maximova ★★★★★
-
Артур Горін ★★★★★
Хороше та ввічливе обслуговування з боку персоналу(дівчини), без зауважень.
-
Yulia Goncharova ★★★★★
Найсмачніші кебаби, дуже ввічлива і охайна дівчина постійно, можна замовити по телефону і приїхати забрати вже готове. Бажаю Вам розвиватися і додати кебаби і у Брюховичи, але якщо чесно за такими ролами не гріх і на Сихів скататись :)
-
Надія Надія ★☆☆☆☆
Ціни не з найдеевших,середеі.начинки мало. Лаваш погано підсмажений. Шаурму з лососем зважила вдома 270грам. Як доя шаурми то не надто. Салат з малим шматочком лосося.
-
Leonid Dyatlov ★★★★★
Доволі приємний і затишний заклад, де можна смачно перекусити. Курячий великий (500гр) - 95 грн, маленький із тунцем (300гр) - 75 грн. Швидкий і якісний сервіс
-
Leonid Diatlov ★★★★★
Доволі приємний і затишний заклад, де можна смачно перекусити. Курячий великий (500гр) - 95 грн, маленький із тунцем (300гр) - 75 грн. Швидкий і якісний сервіс
-
Pavlo Pylypchuk ★★★★★
Смачна соковита шаурма і холодне розливне пиво, що може бути краще?!! Якщо Ви голодні то шаурма розмір "тато" саме для Вас. Вона не величезна, але настільки велика, що з нею можна випити два бакали пива)) Сама шаурма соковита, смачна, без натяку на стандартні кетчуп-майонез, все таки заклади швидкого харчування у Львові на досить високому рівні. Поруч є декілька зручних столиків за якими можна розслабитися і перекусити. Турботливий привітний персонал. Офіціанти приносять Вам їжу, не потрібно чекати біля стійки. Єдиний мінус - цей заклад знаходиться безпосередньо біля дороги, можливо метр- півтора до проїжджої частини. Якщо прийдете з дітьми - будьте обережні! Однозначно рекомендую цей заклад! Поставте будь ласка лайк, якщо Вам допоміг чи сподобався відгук!
-
SnakerAVA ★☆☆☆☆
На точці біля Привокзального ринку (на картах там її немає, тому пишу тут) замовив ролл з подвійним сиром, а мені його зробили без сиру взагалі. Намахування клієнтів дівчатам проходить на 5 балів, а мій настрій від цього тягне хіба що на 1.
-
Maria Ganyn ★☆☆☆☆
Ситуація 9.03. Перед входом до закладу працівниця курить, потім повертається всередину, одягає одну рукавичку і збирається приступити до грилю. Роблю їй зауваження, що потрібно помити руки після куріння, на що вона спершу показує, що має на руці рукавичку, але й не заперечує, що щойно курила. Я наполягаю, таки миє руки "на відчепись". Хоч ваші роли і смачні, але мене відлякують заклади харчування, в яких працівники курять і нехтують правилами гігієни водночас. Настрій зіпсовано, апетит теж і якось пропало бажання повернутись.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Sorry Mama кебаб bar?
Sorry Mama кебаб bar знаходиться за адресою проспект Червоної Калини, 35, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Який номер телефону Sorry Mama кебаб bar?
Зв'язатися з Sorry Mama кебаб bar можна за номером телефону +38 (098) 057-13-08
Як можна дістатися до Sorry Mama кебаб bar?
Дістатися до Sorry Mama кебаб bar можна за посиланням