Дуже затишна кав'ярня. Бариста мега класна, ввічлива привітна, напої просто супер!
Фотогалерея
Відгуки
-
Светлана Медвидь ★★★★★
-
Єлизавета Данко ★★★★★
Кава дуже смачна, довго чекати не довелось. Обслуговувала мила та ввічлива бариста Діана. Дівчина на позитиві, підняла настрій. В вихідні дні може бути трохи людно, але в цілому атмосфера супер!
-
Dmytro Kilivnik ★★☆☆☆
Кава(американо) високої температури, бариста не мала решти, хоча заклад зобовʼязаний мати готівкову решту. За замовчуванням, бариста, потребувала оплату без решти, як мою зобовʼязаність. Хоча і має мати готівкову решту в будь-якому еквіваленті. P.s. якщо ви кудись йдете і бачите, що в «арома каві» є люди - причини: 1. Халявний нет для «удальонки». 2. Дуже гаряча кава і потрібно почекати, щоб стакан став менш гарячий, щоб йти далі…
-
Валерия Шишкина ★☆☆☆☆
Прийшли до кавʼярні о 8:10 ранку. Заклад зачинено, через пару хвилин персонал тільки почав виносити столи. Хотілось би більш коректної інформації на гугл картах про заклад або більш відповідальних працівників, так як йшли спеціально в це місце.
-
ivettta ★★★★★
Приходжу сюди вже не вперше.Досить атмосферний та чистий заклад. Бариста пані Ірина здалась мені милою та привітною. Завжди допоможе з вибором кави.☺️ Іноді бувають невеликі черги.
-
Tim Ramich ★☆☆☆☆
Відвідувала дану кавярню у Києві, і мала можливість 13.11. побувати у Львові. Поспілкувавшись з Андрієм - я зрозуміла, що мережа не слідкує зовсів за своєю репутацією. Якби ж могла, то поставила б і мінус 10,але по відгуках видно, що за цим не сильно слідкують. А ще, політика закладу, не пустити маленьку дитину в туалет, "бо ви не зробили у нас замовлення". Більше ніколи в Aroma!!! Ваша відповідь мене теж не менше дивує, ви побачили проблему, лише з відвідуванням туалету!!!у вас значна частина відгуків про неналежне обслуговування - цього ви помічати не хочете. Це останній приділений мною час для вашої мережі.
-
Avem Musician ★★★★☆
Гарне місцерозташування, в самому закладі доволі чисто. Ввічливе обслуговування, смачну страви, але кава була гарячіше ніж повинна бути кава.) В закладі погано працює витяжка, або взагалі не працює, тому після закладу одяг пахне наче після столовки. Якби не витяжка, то насправді решта не так помітно.
-
Олег Фок ★☆☆☆☆
Це просто пиз...ь !!! Обслуговування ніяке, хами,хоча кажуться ввічливими. На середині замовлення запитують про сертифікат, не зрозуміло чому питають про чи може з вами спілкуватися російською!!! Кава..... Хотів сказати що нормальна... но пиз...ь. дуже не рекомендую!!!!
-
Діма ★☆☆☆☆
Жахливий заклад. Я взагалі шанувальник мережі Арома кави. Але це відділення, таке враження, взагалі якесь не справжнє. Тільки погляньте на подачу. Пеперові тарілки, підкладка під еклер ВЖИВАНА, з сюрпризом знизу , нехай вже і не знятий цінник. А баристи взагалі окрема тема. Чому власне я вирішив потратити свій час на цей відгук. Скільки разів тут не був ЗАВЖДИ жахливе ставлення, одного разу взагалі нахамили, бо просто запитав де цукор, «шо не видно??зліва біля холодильника», завжди кудась відходять, в очі не дивляться, шось під носом бубнять, загалом виходиш звідси завжди злим. Я все-таки розумію, що це зупинка і буває різний контингент, але це не дає право поводитись як хочеш. Сам працюю офіціантом, собі такого ніколи не позволяю. Адміни - мабуть, вас давно треба поміняти (ті, що відповідають за це відділення), не в обіду.
-
Марта Кібукевич ★☆☆☆☆
Сказати що я незадоволена обслуговуванням - це нічого не сказати . Правила ввічливості в працівників ну просто бажають кращого. Замовила авторську каву з шоколадним печивом , стажер і касир що стажує, не продублювали моє замовлення, а просто мовчки почали готувати . Стало трохи ніяково і поглянувши в чек я побачила що мені вибили каву чері . Я сказала , що тут помилка , я замовляла шоколадне печиво і замість того щоб вирішити проблему , мене зробили винною , бо бачите я називала чері. Шановні дівчата, я ще в своєму глузді і в змозі пам'ятати що замовляла 5 хв тому та робити з когось дурня це некоректно , просто менше треба говорити на робочому місці !Проблему потрібно вирішувати з клієнтом , а не шушукатись в трьох та спорити хто мені скаже . Замовлення мені не поміняли і навіть банально не вибачились за свою неуважність. Дякую за зіпсутий настрій...
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Aroma Kava?
Aroma Kava знаходиться за адресою площа Івана Підкови, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Який номер телефону Aroma Kava?
Зв'язатися з Aroma Kava можна за номером телефону +38 (067) 238-45-38
Як можна дістатися до Aroma Kava?
Дістатися до Aroma Kava можна за посиланням