Немає слів тільки емоції, просто жахливо, доросла жінка, у якої немає досвіду та вміння робити, не запитала яку форму будемо, не запропонувала вибрати колір, руки тремтять, можливо вчиться ще, потрібно було взагалі не оплачувати таку послугу, ніхто навіть не вибачився за цю роботу!! Ніколи не піду, нікому не раджу, 1.5 години це вважається експерс манікюр?! Знімати фрейзером 45 хв гельлак, серйозно???? Так за годину зазвичай роблять зняття, манікюр і покриття Де манікюр? За що взяли 450 грн.? 1й і останній раз у подібне місце прийшла, пожаліла жахливо Терміново понабилося, а виходить, що завтра йтиму знову витрачати гроші і час...
Фотогалерея
Відгуки
-
Алёна ★☆☆☆☆
-
Алена Щегленко ★☆☆☆☆
Хотілося б залишити негативний відгук тільки про одного майстра даного сервісу - Оксану. 19.04.2024 р. записалася телефоном до майстра Оксани, оскільки у неділю була її зміна. Ми домовилися про дату та час. Коли я прийшла у призначений час, її не опинилося на місці, я чекала на неї 10 хвилин. Але це не все. У результаті вона взагалі відмовилася робити манікюр, причина за її словами: «я не вам його робитиму, я відмовляюся». Майстер Оксана розгорнулася і просто пішла, посміхаючись. Справжня причина-конфлікт за день до цього на дитячому майданчику, хоча я гадки не мала, що це саме вона. І коли я впізнала її, одразу сказала, що сподіваюся, наш конфлікт ніяк не вплине на роботу. У результаті: даремно витрачений час, поганий настрій, ніякої поваги до клієнта, непрофесіоналізм у роботі з клієнтом, невиконана робота. Прошу господаря та адміністратора сервісу звернути увагу на цю ситуацію та вжити заходів. Щонайменше 3 клієнти після цієї ситуації ви вже втратили.
-
Анна ★★★★★
Мені подобається як тут роблять, ходжу до Оксани, робить швидко та якісно. Раджу.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Маникюр?
Маникюр знаходиться за адресою 2 этаж Таврия В, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Як можна дістатися до Маникюр?
Дістатися до Маникюр можна за посиланням