Відгуки

  1. Ремінник Анастасія ★☆☆☆☆

    Продавчиня молоденька кожного разу коли заходимо в магазин виходимо з неприємним осадом після обслуговування,продавець хамовито відповідає ,не уважний і весь час в телефоні максимально не приємно спілкується з покупцями,одного разу обрахувала при покупці закусок іншого разу нахамила і так стабільно .Прошу прийняти міри

  2. Юрій Сабат ★☆☆☆☆

    Купив сьогодні 3 літри пива Гамбринос + 1л в подарок все пиво скисше Постійно беру це вперше

  3. IВАН ПАВЛЕСА ★☆☆☆☆

    Зайшов в 21:15 27.06.2023 було вже закрито хоч графік роботи до 22:00 працюють як хочуть!!! Заходив раніше цього дня, біля холодильника на підлозі було щось розлито, не прибирають!!!

  1. IT Haker (Noname lv) ★★★★★

    Пиво на розлив

  2. Йосип Коба ★★★★★

    Найкраще крафтове пиво і надзвичайно широкий вибір сортів.

  3. Михайло Misha___po ★☆☆☆☆

    Пиво хороше, обслуговування також було хороше, до сьогоднішнього дня, продавець сьогодні була дівчина років так до тридцяти, йшовши додому з роботи захотів взяти пивка, зайшовши і замовивши пиво продавець запитав документи на що я відповів що в мене є лиш іменна карточка знижок bear set на що вона мені відмовила, я був змушений іти додому за паспортом, прийшовши з паспортом вона мене обслужила, не скажу що ввічливо але нах#й не посилала, обслуживши мене я сказав що потрібний пакет на що вона не відповіла, йшовши додому в мене з рук випав пакетик із стружкою кальмара, який впавши розсипався, можна сказати що стружка яка коштувала 70грн пропала випавши через не завязаний пакетик. PS. Якщо це читатимуть власники дайте продавцям іменні значки, навчіть зав'язувати кульки і навчіть відрізняти двадцяти п'ятирічного чоловіка від п'ятнадцятирічного, також обясніть їм що на фтазу "потрібний пакет" цей самий пакет потрібно продати. Заключною краплею стало те що вона навіть не удосужилася віддати мені чек викинувши його в мусорник, так що я навіть не знаю скільки я заплатив за що і чипорахували той самий пакет якого мені не дали в оплату. Сталось це 11.0719 на вулиці суботівській. Власники! Навчіть своїх продавців як потрібно працювати

  1. Владимир Демчук ★★★★★

    Дуже чудовий магазин пива. Завжди намагаюсь тут купувати. Персонал завжди привітний, приємно спілкуватись. Працюють до вечора. Пиво тут завжди свіже, смачне та запашне. Плюс часто привозять нові сорти пива. До пива є великий асортимент закусок від сухариків, горішків до риби, інших морепродуктів та м’яса типу (конини та оленини). Морепродукти теж свіжі, смачні. Ціни помірні. Рекомендую зайти та купити щось на пробу.

  2. alex cry ★★★★★

    Хех)працюю тут)завжди тепла атмосфера,свіженьке пиво,смачна закусочка,вина на кожен смак.Чекаємо Вас)

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Beer Set?

Beer Set знаходиться за адресою вулиця Антонича, 24А, Львів, Львівська область, Україна, 79000

Який номер телефону Beer Set?

Зв'язатися з Beer Set можна за номером телефону +38 (096) 836-50-82

Як можна дістатися до Beer Set?

Дістатися до Beer Set можна за посиланням

Advertisements