Відгуки

  1. Oleksandr Kurchak ★★☆☆☆

    На жаль весь час тільки гірше. Живу поруч і щодня пив там каву, тепер вже ні. Кава все ближче схожа на просто воду, кришечки тісно не закриваються, пару разів просто забруднився і вже не хочеться. Ще й змінився персонал і тепер щодня ранком черги, а за робочим місцем бруд. Це жах. Дуже шкода, бо не один рік туди ходив.

  2. ANNA SHUVARYK ★☆☆☆☆

    Доброго вечора. Поясніть будь ласка чому о 22:20 кав'ярня вже зачинена? Працівники стверджують що вже зачинені. Однак на усіх платформах пише що ця точка цілодобова?

  3. ANNA HNIEUSHEVA ★☆☆☆☆

    Доброго вечора. Поясніть будь ласка чому о 22:20 кав'ярня вже зачинена? Працівники стверджують що вже зачинені. Однак на усіх платформах пише що ця точка цілодобова?

  1. Ілля Смірнов ★★★★★

    Дуже привітний персонал, дуже смачна кава!)

  2. regestr regestr ★★★☆☆

    Не дуже смачна кава ...специфічний персонал ... Ціна не відповідає якості кави ...

  3. Андрій Олійник ★☆☆☆☆

    Какао схоже на помиї, молоко перегріте так, що обпікає руки, на прохання переробити (робив стажер) почались тупі відмазки що це таке какао. (Хоча ми не раз брали какао в мережі) Були у вас останній раз

  1. Dmytro M. ★☆☆☆☆

    Решит немає. Палички для розмінуванням дали тільки після зауваження про їх відсутність. Столик продезінфікували після ввдвідувачів тільки після прохання. Персонал явно гальмуючий.

  2. Yavnyy ★★★☆☆

    Думаю, втрачають багато клієнтів через довге виконання замовлень. Особисто я вже 10 раз кажу собі, що не піду туди за кавою після того як простою в черзі та очікуваннях 10 хв. За той час можна поїхати в іншу кав'ярню і вже пити каву. Цінуйте час клієнта! Це дуже важкливо. І діло не в персоналі, вони завжди стараються, бігають і швидко все роблять! Але зазвичай там 1 людина за стійкою, а роботи на ньому дуже багато. Якщо хтось замовив кілька коктелів перед вами, то чекати доведеться довго. А кав'ярня для того щоб зайти, швиденько купити смачної кави і побігти далі по справах.

  3. Андрій ★★★★★

    Дуже позитивний персонал. Ну в як завжди дуже смачна кава. Рекомендую для відвідування.

  1. Angelina Demyanovska ★★★★★

    Хороша кав'ярня, чиста, баристи привітні та готові дати пораду На фото 'Арома кава', тобто кава, яку бариста зробила на свій розсуд і вона вийшла як красивою так і смачною

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса AROMA KAVA?

AROMA KAVA знаходиться за адресою вулиця Наукова, 29, Львів, Львівська область, Україна, 79000

Як можна дістатися до AROMA KAVA?

Дістатися до AROMA KAVA можна за посиланням

Advertisements