Дуже смачно, привітний та уважний персонал.
Фотогалерея
Відгуки
-
Аліна Савсюк ★★★★★
-
Оксана Демьяненко ★★★★☆
Знаходиться кафе в затишному закуточку, його НЕ з першого погляду можна знайти. Дуже приємне обслуговування. Гарний інтер’єр. Гарний і смачний лимонад. Смачні десерти. Ми були у неділю і в них не працювала кухня, тому спробувати страви нам не вдалось, нажаль. Десертів також було небагато, спробували ті що було, дуже смачні. Поставлю оцінку 4, бо не працює кухня на вихідні і був маленький вибір десертів, наступний раз спробую кухню і зможу повноцінно оцінити це кафе 05.08.21 будній день, в кафе знову не працює повар. Три види десерти на вітрині (( Обслуговування, інтер‘єр прекрасні, але можливості щось замовити в цьому закладі немає. Радила би вам вкласти гроші в рекламу і нормально працювати з поваром, інакше немає ніякого сенсу в закладі
-
Oksana Demianenko ★★★★☆
Знаходиться кафе в затишному закуточку, його НЕ з першого погляду можна знайти. Дуже приємне обслуговування. Гарний інтер’єр. Гарний і смачний лимонад. Смачні десерти. Ми були у неділю і в них не працювала кухня, тому спробувати страви нам не вдалось, нажаль. Десертів також було небагато, спробували ті що було, дуже смачні. Поставлю оцінку 4, бо не працює кухня на вихідні і був маленький вибір десертів, наступний раз спробую кухню і зможу повноцінно оцінити це кафе 05.08.21 будній день, в кафе знову не працює повар. Три види десерти на вітрині (( Обслуговування, інтер‘єр прекрасні, але можливості щось замовити в цьому закладі немає. Радила би вам вкласти гроші в рекламу і нормально працювати з поваром, інакше немає ніякого сенсу в закладі
-
Oleksandr Zahorodnyk ★★☆☆☆
Завітали вранці поснідати. Багато чули про це кафе, от і нагода з’явилась. Знайти було трохи складно, але знайшли, локація приємна. Привітались, присіли, переглянули меню. Посиділи хв 7-10 і пішли. На жаль, до нас ніхто не підійшов. Можливо потрібно замовляти на касі, але офіціантка цього також не сказала. Коли ми стали з-за столика, ніхто ніяк не відреагував. Сумніваюсь чи завітаю сюди ще раз
-
Н К ★★★★★
Сором'язливий милий маленький закуток, що майстерно ховається від натовпів, проте дбайливо плекається таємничим власником та феями-кулінарами. В кафе є все, щоб почуватися бажаними гостями - сніданки, обіди, смачні десерти, неабияка кава й люстерковий інтер'єр. Єдиний мінус - сходинка при вхідних дверях, бережіться, щоб не зашпортатись. Меню подібне до казкового світу героїв "Лісової пісні" - побачите Повітрулю, Мару, ну і, власне, Мавку... А який тут чіз-кейк!!! Інгредієнти - виключно натуральні. Солодощі від класичних наполеона, праги, медовика до цікавих та оригінальних мусових та мигдалевих перлів смаку та візії. Закохалась! Спробуйте, а раптом і вас це вразить, мов шелест листя у лісі після теплого весняного дощу?
-
Olesia Pasieka ★★★★★
Завжди смачно! А карибський кекс - то любоууу^^
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Take Away + Café MONO?
Take Away + Café MONO знаходиться за адресою вулиця Городоцька, 2, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Який номер телефону Take Away + Café MONO?
Зв'язатися з Take Away + Café MONO можна за номером телефону +38 (096) 009-67-28
Як можна дістатися до Take Away + Café MONO?
Дістатися до Take Away + Café MONO можна за посиланням