Хлопці це жесть, немає ліжку, немає туалетного паперу !! Брудно, мокра підлога, на підлозі волосся. Прибирання не надається, особливо в момент пандемії. Менеджер не відповідає. Умови жесть. Не рекомендую!!!
Фотогалерея
Відгуки
-
Елизавета Корнийчук ★☆☆☆☆
-
Алиса Иванова ★★★★★
Чесно кажучи, перечитала коментарі людей, які залишали відгуки та не розумію. Ми, напевно, зупинялися в різних місцях, тому що мені все сподобалося. Номер коштував 350 грн у червні! Це найсезонніший в Одесі, за цю ціну я могла знайти тільки хостел де мені довелося б спати в загальному номері з незнайомими людьми, а у нас був номер на чотирьох із власним душем, туалетом та кухнею) Відпочинком залишилася дуже задоволена, дякую Апарт Мотелю) ))
-
Dmytro Sheremet ★☆☆☆☆
Дикий жах! Почну з того, що фото не відповідають дійсності. Житло знаходиться в переробленому на швидку руку підвалі будинку, ліжко висить в 20 см від стелі! Сходи від ліжка закінчується в метрі про статі. Бруд, повідомлялося що в номері кондиціонер - за фактом стоїть маленький настільний вентилятор. Ні вішалок, ні тумбочки, розміри житла вражають крихітні. Убого і неохайно. В інформації зазначено, що передоплати не потрібно - насправді зв'язалися в вайбер з нами, сказали, що необхідно передоплату скинути (оплатити через прихований сервіс по веб, щоб номер карти і ім'я володаря не розкривалося) - половину вартості, другу половину не пізніше ніж вдень приїзду. Після повної оплати вислали інструкцію з доступом, де дізналися так само, що в день виселення в 11 ранку номер буде автоматично заблокований, до того ж було зазначено, що відтепер (повторюся, через хвилину після оплати житла!) Ніякого зв'язку з персоналом житла не буде , ні по чату, ні по телефону, тільки поштою. Аккаунт в вайбере, з якого мені писали, через годину був видалений. Загалом, побачивши всю цю картину, ми не зважилися зупинятися в таких жахливому житло з диким неприємним осадом, розвернулися і пішли, знявши житло в нормальному готелі. КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ цей варіант проживання, це, грубо кажучи, простий розлучення на гроші, але гірше ще й те, що псуються враження від відпочинку.
-
Катерина Колос ★☆☆☆☆
Забоніровалі номер через букінг для мами. Нічого не віщувало біди, поки готель з нами не зв'язався і не повідомив, що бронь неможлива без передоплати (100% оплати за номер). Інших варіантів немає. Ну, ми заплатили. Пізніше, доїхавши до готелю, виявилося, що реальні фото абсолютно відрізняються від того, що на букінгу. Це не готель, а перший поверх нежитлове приміщення, розділений на мікро-кімнати, куди навіть повноцінна ліжко не поміщається !!!! Спальні місця під стелею, туди тільки по сходах треба підніматися. При цьому, постіль не застелена! і треба самому там під стелею ще застеляли ліжко (до слова, вже провідники в поїздах це роблять, а готель не може зволить надати такі послуги). Природно, нам таке не підійшло і ми спробували поміняти номер. Нам надали номер з диваном який навіть нормальної не розкладається і кривої. Як там спати не уявляю. Ми вирішили відмовитися від цього номера. Але грошей нам не повернули ні в якому розмірі і нахамили по телефону (менеджера ви там не побачите, дівчина сидить десь в іншому місці). Щоб підсумувати скажу, що це шахраї, які прекрасно розуміють, що у них ніхто не зупиниться і при броні відразу вимагають гроші, які потім неможливо повернути. Тому після цього готелю у вас ні нормального місця для відпочинку, ні грошей. Про це я вже написала в поліцію і в інші органи. Реальні фото додаю до цього відкликанню.
-
FreeFire ★☆☆☆☆
ЖАХ і щораз жах! Не рекомендую нікому. А тепер по порядку. Відпочивали сім'єю з однією шестирічною дитиною. Arkadia Apart motel було підібрано на booking. Спромоглися їхати сюди на тиждень. Ціна за 7 ночей була 6818 грн., що цілком прийнятно, і ми погодилися. При замовленні спеціально було вказано "безкоштовне скасування бронювання". На мій подив, через пару годин після бронювання, на viber надходить повідомлення від motel, з вимогою внести передоплату першої доби перебування в готелі, а це 974 грн. На моє запитання: чому цього не було вказано на booking, отримав ось це вичерпне повідомлення - Так, Ви маєте рацію в букінгу написано, що можна будь-який вид оплати. Але якщо Ви подивіться у правилах готелю, у букінгу, то там написано таке: «Скасування бронювання – З гостя стягується загальна вартість проживання при скасуванні після бронювання. Передоплата З гостя стягується - 1 добу проживання після бронювання.» Ми надаємо Вам право вибору передоплати, яка буде максимально комфортною для Вас. Букінг припускає, що готель повинен зателефонувати та підтвердити бронювання та запросити все необхідне (термін оплати та суму оплати) Ви можете переглянути реальні відгуки на букінгу, у нас досить високий рейтинг і не в наших інтересах обманювати наших клієнтів. Також, що Ви забронювали номер, називається попереднє бронювання, для підтвердження бронювання необхідно зробити передоплату, щоб ми точно знали, що Ви до нас приїдете і чекали на Вас і не підводили майбутніх наших постояльців. Сплатити можна будь-яким зручним для Вас способом. Було ухвалено рішення внести оплату, щоб не псувати враження про відпочинок, проте, як виявилося, воно було зіпсоване при заїзді, описую заселення далі. За кілька днів, зайшов знову на booking і побачив, що ціна в цьому готелі значно впала. Зв'язався з готелем, на що отримав відповідь, можемо зробити знижку і ціна буде 5270 грн., це по 750 грн на добу. Що не могло потішити. При прибутті на місце залишили речі, внесли суму, що залишилася, і пішли на море. Прийшовши ввечері, зрозуміли, що розкласти речі фактично нікуди, немає ні поличок, ні вішалки, в кімнаті немає кондиціонера, хоча він був заявлений в описі. Були лише два маленькі настільні вентилятори. Ну, гаразд, ми прийняли душ і лягли спати. Але заснути не виходило, тому що в кімнаті стояв різкий запах невисохлої фарби і задуха. Відкрити вікно повністю можливості немає, оскільки воно впирається в керамічну батарею плюс перший поверх. На провітрювання вікно не відчинялося. Двоспальне ліжко встановлене під стелею - окрема історія. Спати на ній просто неможливо. Матрац ширший за ліжко, за рахунок чого, краї підняті до верху, у зв'язку з чим постійно скочуєшся до центру. Забратися на ліжко можна тільки металевими сходами, які перегаражують вихід з відвідування. Ще на сходах вкручені довгі болти, за які я кілька разів чіплявся одягом, слава богу не порвав. Повітря нагору не надходить, дихати в приміщенні нема чим. Стеля, під якою встановлене ліжко, якщо знаходиться на ліжку розташоване лише за 20 см від обличчя. Дружина один раз дуже сильно вдарила головою. Також на цій бетонній стелі, яка пофарбована звичайною водоімульсіонкою видно шматки бетону, що відвалюється. Внизу стояв диван, який, як нам пояснили, двомісний і в той же час розкладний. Але в результаті спати на ньому неможливо, тому що вона для дорослої людини коротка і вузька, а дитина з неї може впасти. Намагалися розкласти диван, у результаті він зайняв весь простір кімнати, що довелося скласти всі речі та винести до дверей. У розкладеному вигляді диван є дуже незручним місцем для сну. Ванна кімната, поєднана з санвузлом, не оснащена захисною шторою, внаслідок чого вся вода була на підлозі. Туалетне приладдя та рушники покласти нікуди. Прийшовши з моря, висушити речі нема де. Втім, провівши ніч у цьому приміщенні, заснувши в якому так і не вдалося, було прийнято рішення, повідомити керівництво "готелю" про виїзд, вказавши при цьому, що готові заплатити за проведену ніч. Проте нам було відмовлено та взято 2000 грн.
-
Olya Zolotarenko ★★★★★
Дуже комфортне місце для відпочинку, рекомендую для перебування
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Arcadia Apart motel?
Arcadia Apart motel знаходиться за адресою Педагогічна вулиця, 21a, Одеса, Одеська область, Україна, 65062
Який номер телефону Arcadia Apart motel?
Зв'язатися з Arcadia Apart motel можна за номером телефону +38 (063) 388-99-39
Як можна дістатися до Arcadia Apart motel?
Дістатися до Arcadia Apart motel можна за посиланням