В загалом нам сподобалось)) Не без нюансів, але класно. Особливий респект Іллі - він «золото» закладу)) Ми орендували окрему віллу з власним басейном - діти плавали і в 3ночі))) бо великий загальний працює до 21 - потім вносили хімію. Але не вистачало прогулянок на пляжі - пляж закритий. Чи повернулася б - однозначно так) Сподіваюсь цей заклад ще розквітне наповну)
Фотогалерея
Відгуки
-
Юлия Козловец ★★★★☆
-
Petr Gavord ★★★★☆
Даже красива територія, три басейни, оформлено красиво. Видно що в будівлі розпочинали ремонт: робили стіни, натяжні стелі але його не закінчили. Але номер порте загальну картину. Шафа розломана, просушити речі нема де, в номері санвузол але двері розбухли і зачинити їх не можна, вода є холодна. Вайфай так і не з'явився. Вхідні двері до номеру металеві з чіпом все красиво.
-
Marta Kotsylovska ★★☆☆☆
Єдиною перевагою цього готелю є, безперечно, гарна територія з декількома басейнами, в тому числі дитячим з яскравими гірками. Також пропонуються безкоштовні зручні лежаки, фото там справді будуть дуже найс. І на рахунок розташування до моря-претензій не маємо, 7-10 хв пішки, це цілком нормально. Самі номера-жах. Без перебільшень. По стінах розмазані комарі, ковролін, яким не відомо для чого взагалі стелять підлоги в готелях- весь в плямах, в деяких номерах присутній жахливий сморід каналізацій чи котів чи ще чогось. Гаряча вода була тричі за вісім днів перебування. А взагалі душ та туалет постійно мокрі, через неправильне встановлення водостічної с-ми, часто вода виливалась в коридор на той же самий ковролін. Ремонт видно, що проводився недавно, але сліду від нього чи користі ви не помітите)
-
Andriy Smetana ★☆☆☆☆
Якщо коротко то ЖАХ. На рецепції не знайшли нашого бронювання, та повідомили що 2місних номерів немає. Пізніше бронювання знайшли, і заселили в 4 місний, з обіцянкою пізніше переселити. Але більше однієї ночі ми там не витримали. Оскільки: - гарячої води немає, те що там називають гарячою мало чим відрізняється від холодної. - м'яких матраців на ліжках немає. Є жорстка OSB плита, і поверх неї щось на кшталт совкового матрацу товщиною близько 3см, нагадує те що в совку в поїздах видавали. - на вікнах немає антимоскитних сіток. Кондиціонеру теж немає. Тому або відкриваєш вікно і маєш купу комарів в номері, або спиш в задусі. - крім перекошеної старої шафи та ліжок в номері нічого немає. - стан коридорів та номерів створює гнітюче враження. - wifi в номерах відсутній. Плюси: - дуже гарна внутрішня територія з басейнами та озелененням, спільна з дорогим отельним комплексом поруч. - електронні замки в номерах з відкриванням браслетом. - санвузол в номері На мій досвід за 800грн можна знайти набагато приємніший варіант.
-
Наташа Баранюк ★☆☆☆☆
Жахливі умови. Зовсім не співпадає з фото. Повна антисанітарія. До моря далеко. Я забронювала і відмінила бронь бо була шокована такою розбіжністтю між фото та реальністю. Не рекомендую. На фото територія сусіднього готелю, а не готелю Воздух. Не вірте фото. Ось залишаю декілька реальних необроблених фото рецепшена та території. Це аферисти, а не готель!!!
-
Nely Volik ★★★☆☆
Дуже демократичні ціни на проживання, є два басейна, номера просторі, чисті, У серпні 2020 р.зовсім в номерах не було гарячої води. Готель знаходиться на 3 лінії. Є поруч магазинчики,кафе.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Воздух?
Воздух знаходиться за адресою вулиця Миколаївська, 34, Коблеве, Миколаївська область, Україна, 57453
Який номер телефону Воздух?
Зв'язатися з Воздух можна за номером телефону +38 (096) 823-51-12
Як можна дістатися до Воздух?
Дістатися до Воздух можна за посиланням