Ігрова гарна, але в кафе обслуговування жахливе піцу чекали 1,5 години і її так і не винесли, і офіціанти замість того щоб вибачитись сказали " так буває". Тому коли будете замовляти розраховуйте, щоб діти були не голодні.
Фотогалерея
Відгуки
-
Любовь Филипенко ★☆☆☆☆
-
Kate Astakhova ★★★★★
Сиділи біля басейну — все було чудово, приємна атмосфера та гарний відпочинок. Особлива подяка персоналу: вони знайшли мої навушники, а керівник Сергій особисто повернув їх мені. Дуже приємно мати справу з таким відповідальним і уважним сервісом!❤️❤️
-
Тетяна ★★☆☆☆
Для такої території замало шезлонгів, пуфів та зонтів, вхід 600 грн до басейну без шезлонга… ну таке… просто гарна травичка… але наплив людей великий і вам все-таки доведеться колись їх докупити
-
Dmytro ★☆☆☆☆
Колись було дуже класно та комфортно відпочивати! Тепер відверто кажучи ЖАХ- дуже неприємне місце! Всієї тої краси яка заявлена на їх сайті вже давно нема.Все старе та занедбане! Дитяча зона давно в аварійному стані, та закрита. Парасольки кокакола замісь білих шатрів.Убиті ліжаки та брудний басейн з грибком по углах,все грязне куда не подивитися. В туалеті жах, навіть мила нема. Кухня з мухами в стравах( принесли фрі з мухою в кетчупі) , пиво розводять водою, це дуже помітно на смак. Теріторія біля басейну подекуди в аварійному стані. Незважаючи на те що палити в громадських місцях заборонено, ніхто за цим не слідкує! На зауваження стосовно відвідувачів які пялять біля тебе, адміністрація не реагує!
-
Svetlana Shvec ★★★★☆
Коли планували відпочинок у Sky Family Park, дуже сподобались фото дитячого розважального майданчика, що мав знаходитись на території. По приїзду на місце, стало зрозуміло, що цей майданчик вже давно не функціонує (фото). Загалом басейн сподобався. Підійде для будь-якого віку і будь-якого рівня плавця) Є рятувальники, які невпинно стежать за дотриманням правил поведінки. Харчуватися раджу не на території басейну, а в кіосках-будиночках при вході в парк. Ціна там нижча, а вибір - більший. Загалом, отримали трохи менше, ніж очікували, через закритий майданчик, але час провели дуже добре!
-
Kateryna Shynkar ★★★★☆
Вода тепла, людей багато, у вихідний, мабуть, ще більше. Є фудкорт. Дітям перекус можна з собою взяти, не перевіряють, раніше сумки вивертали і витягали всю їжу і воду. Вхід в парк 50 грн + 200 басейн. Шезлонг за окрему плату, можна на газоні зі своїм покривальцем. Однозначно дешевше, ніж всі інші відкриті басейни під Києвом
-
Мар'яна Масник ★★★★★
Пишу відгук не про сам парк, а про басейн. Відвідували в неділю, дужееее людно, на фото навіть здалеку складно охопити всю зону з басейном. На вході стояли 10 хв, черга велика (десь 40 людей були перед нами), але дуже швидко обслуговується. Вішають два браслети, один в парк інший басейн. Можна входити та виходити з території, охоронець сказав що дехто йде в торговий в Макдональд с, їсть та повертається назад в парк. З собою можна брати полотенця, парасольки, мячі чи бабмінтон. Багато хто мав з собою перекус( черешні запаковані, воду, чи щось подібне), ми ж не брали бо були в перше. Є переодягальні на вулиці-2кабінки, душ для змиву води, та туалет. Також на території є бари з їжею та водою чи алкоголем, і кальян. Біля басейну є рятівники, які контролюють, щоб діти не заплили глибоко. Різні рівні води, вода чиста, дно в басейні світле, так що наступити вдруг на щось чи когось дуже складно. Людей багато, але цього не відчували в басейні, найбільше скупчення в перехідній зоні, де 1,5 м, там підлітки та діти, що вміють плавати та дорослі, що не навчилися. Рекомендую брати з собою м’яч чи ракетки, чи якусь іншу гру, парк великий, газон прекрасний, можна грати босяком та вкупальнику.
-
Оксана Кушнерчук ★★★☆☆
Минулого 2018, потрапила сюди до того як формально відкрили басей (поставили забор) і все виглядало райськи причудесним) Потім ставлять забор, з можливістю розміститись на шездлнг на бетоні, потім ще виникли альтаночки, і паркан навколо басейну посовується все далі на територію, якщо раніше воно виглядало приємно, були такі хто оплачував басейн але лежали на травичці подалі і ходили до басейну, то зараз це одна велика зазаборена територія. В дні коли не людно, це місце вважаю одним з найкращих біля басейну, навіть з піднятими цінами цього року, це все одно доступніше за ряд інших якими цікавилась. Дуже прикро що це не може бути однією відкитою територією, а потрібна ця заборизація якої і без цього вистачає в місті, а приїхати за місто і знов розміститись під забором, байдужее з якого боку, приємного мало. Крісла груші поки що в доступі просто так, є крутецькі дитячі лазялки. На футкорті абсурдно дорого, краще зайти в скай поїсти. Забрали машинку. Пісі: фото з минулого року.
-
Олекса Гнатенко ★★★☆☆
Шишка Парк непогане місце для сімейного відпочинку на вихідних. Але нам, мабуть, більше повезло, тому що було небагато охочих до такого відпочинку. Зазвичай, людей забагато. Шишка Парк буде цікавий дітям від 2 до 12, хоча з компанією буде весело і старшим дітям. Ціна у будні 130 грн., у вихідні - 200 грн. з особи. Батькам, що супроводжують, вхід безкоштовний. Приблизний час для освоєння локації - до 2 годин. Важко назвати місце клієнтоорієнтованим. Парк не перестає дивувати - при величезній площі та наявності доріжок, дітям не можна особою брати самокати.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Sky Family Park?
Sky Family Park знаходиться за адресою ТРЦ SkyMall, 02660, SkyMall, Т, проспект Романа Шухевича, 2, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Sky Family Park?
Зв'язатися з Sky Family Park можна за номером телефону +38 (095) 283-65-55
Як можна дістатися до Sky Family Park?
Дістатися до Sky Family Park можна за посиланням