Дякую ресторану за приготування та доставки дієтичної їжі в дитячу лікарню. За моїм проханням приготували котлети на пару, адаптували своє меню. Все смачно. Тортіла не раз мене рятувала - і адаптоване меню в литячу лікарню, доставка їжі під час виключення світла. Смачно, зручно, привітно і швидко. Дякую персоналу двох ресторанів Тортіли.
Фотогалерея
Відгуки
-
Оксана Билоус ★★★★★
-
M Iriki ★★★☆☆
Кожен ранок починається з кави… Але вже в другий раз в стакані на дні зʼявляється волосина! Чорна! От цікаво, що ви робите з тими одноразовими стаканами??? Якись шаманський ритуал? Дуже не приємно- антисанітарія повна
-
Anna Dumanska ★★★★★
Годину тому залишила негативний відгук, АЛЕ нам одразу передзвонила менеджер, перепросила за непорозуміння і ми вже отримали свою піццу і два десерти в подарунок! Тож, дякуємо за уважність і те, що в нас залишається можливість куштувати вашу смачну піццу!!! Помиляються всі, а вирішують проблему не всі, тож ви найкращі!
-
jeez ★★★★★
Відвідала піцерію нещодавно і враження просто неймовірні! Піца була найсмачнішою, і кожен інгредієнт на своєму місці. Окреме захоплення викликає майстерність поварів – їхній талант просто вражає. Також хочу висловити подяку баристі Ані за чарівні напої, які додали затишку та задоволення нашому вечору. І не можу не відзначити десерти – це справжня поезія для солодкої душі. Неймовірно ніжні та смачні, вони стали справжньою вишенькою на торті нашого вечора. Величезне дякую за гастрономічні насолоди та чудовий сервіс! Обов'язково повернусь знову!
-
Maryna Shevchenko ★★★★☆
Дуже подобається піцца, яку готують к закладі. Також в меню є і салати, і перші блюда і другі. Кухня смачна. Сам заклад по розміру невеликий. Доставку також замовляла, швидко все було гаряче , доставка безкоштовна, замовлення за телефоном, або через застосунки з доставки. З мінусів це те, що заклад знаходиться у закритому комплексі, хоча зайти можна через охорону, але іноді доводиться дзвонити в заклад щоб пустили.
-
Askar Mayer ★☆☆☆☆
Забронювали стіл на 2.02 для святкування Дня Народження, а офіціанти вирішили накрити стіл на 1.02. Ми приїжджаємо з гостями на святкування Дня народження, а вони нам кажуть, що стіл був накритий вчора і сьогодні готувати нічого не будуть. Пішли з поганим настроєм в інший ресторан. Благо того, що ми повернули свою передоплату. Смачно, але працівники безвідповідальні. Немає керуючої яка б приймала замовлення і записувала їх у журнал, а не на шматку шпалери.
-
Nastya Tereschenko ★☆☆☆☆
Зіпсований вечір! Відвідали "ресторан" двічі і вдруге перекреслив всі плюси. Вечір суботи, вирішили замовити з собою смачну вечерю, не змогли додзвонитися, телефон вимкнений, вирішили прийти самі і зробити замовлення, повідомили їм що телефон у них не відповідає, реакція вразила - "... я знаю", повідомили нам що очікувати замовлення треба 35-40 хвилин. Прийшли забрати замовлення ми, увагу, через 55 хвилин! і вгадайте що? Так-він не готовий - взагалі, жодна з 4х страв. При нас чоловік починає віддавати замовлення на кухню і каже, треба почекати ще 20 хвилин. А причина цього марення ".... Ну до нас після вашого замовлення люди прийшли". Це просто жах, шановний "ресторан" у вас смачно, дуже, але обслуговування, спілкування з гостями - ніяке. Ви ж навіть не вибачилися! Зіпсований вечер !!!
-
Englisher Eng ★☆☆☆☆
Домовлялася про банкет (День Народження дочки) за півтора місяці з єдиною умовою - закрити один зал для нашого заходу. Запитала у власника Кахеті, на яку суму я повинна зробити замовлення на 20 персон, щоб один зал закрили тільки для нас. Мені відповіли, ми про все домовилися. Я принесла заставу, а за два дні до свята прийшла обговорити становище столів, нагадала, що у нас буде кілька маленьких дітей, щоб в цьому залі крім нашого столу інших столів не було, так як планувала організувати і дитячий куточок, і танцпол. Власник покивав, сказав, все зроблять. А коли я прийшла перед гостями в день свята, то побачила в нашому залі ще один банкет на 10 чоловік, наші столи зайняли весь простір в цьому залі. Місця ні під дитячий куточок, ні під танцпол не залишилося, навіть проходу майже не залишилося. На мої питання мені відповіли: "У мене посадка 45 осіб. Якщо є замовлення, я його беру" Нечесний людина вирішила заробити більше грошей в один вечір, але не усвідомив, що ні я, ні мої друзі і сусіди більше до нього ні ногою. Договір повинен бути дорожче грошей!
-
Елена Быковцева ★★★★★
Дуже приємне заклад. Смачна кухня, фото їжі зробити не встигла, такий аромат був, що про це і не думалося, а подача чаю нагадала про те, що можна і фотки зробити.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса TorTiLa Cafe?
TorTiLa Cafe знаходиться за адресою вулиця Микільсько-Слобідська, 10, Київ, Україна, 02005
Який номер телефону TorTiLa Cafe?
Зв'язатися з TorTiLa Cafe можна за номером телефону +38 (073) 646-20-20
Як можна дістатися до TorTiLa Cafe?
Дістатися до TorTiLa Cafe можна за посиланням