Відгуки

  1. Оксана Билоус ★★★★★

    Дякую ресторану за приготування та доставки дієтичної їжі в дитячу лікарню. За моїм проханням приготували котлети на пару, адаптували своє меню. Все смачно. Тортіла не раз мене рятувала - і адаптоване меню в литячу лікарню, доставка їжі під час виключення світла. Смачно, зручно, привітно і швидко. Дякую персоналу двох ресторанів Тортіли.

  2. M Iriki ★★★☆☆

    Кожен ранок починається з кави… Але вже в другий раз в стакані на дні зʼявляється волосина! Чорна! От цікаво, що ви робите з тими одноразовими стаканами??? Якись шаманський ритуал? Дуже не приємно- антисанітарія повна

  3. Anna Dumanska ★★★★★

    Годину тому залишила негативний відгук, АЛЕ нам одразу передзвонила менеджер, перепросила за непорозуміння і ми вже отримали свою піццу і два десерти в подарунок! Тож, дякуємо за уважність і те, що в нас залишається можливість куштувати вашу смачну піццу!!! Помиляються всі, а вирішують проблему не всі, тож ви найкращі!

  1. jeez ★★★★★

    Відвідала піцерію нещодавно і враження просто неймовірні! Піца була найсмачнішою, і кожен інгредієнт на своєму місці. Окреме захоплення викликає майстерність поварів – їхній талант просто вражає. Також хочу висловити подяку баристі Ані за чарівні напої, які додали затишку та задоволення нашому вечору. І не можу не відзначити десерти – це справжня поезія для солодкої душі. Неймовірно ніжні та смачні, вони стали справжньою вишенькою на торті нашого вечора. Величезне дякую за гастрономічні насолоди та чудовий сервіс! Обов'язково повернусь знову!

  2. Maryna Shevchenko ★★★★☆

    Дуже подобається піцца, яку готують к закладі. Також в меню є і салати, і перші блюда і другі. Кухня смачна. Сам заклад по розміру невеликий. Доставку також замовляла, швидко все було гаряче , доставка безкоштовна, замовлення за телефоном, або через застосунки з доставки. З мінусів це те, що заклад знаходиться у закритому комплексі, хоча зайти можна через охорону, але іноді доводиться дзвонити в заклад щоб пустили.

  3. Askar Mayer ★☆☆☆☆

    Забронювали стіл на 2.02 для святкування Дня Народження, а офіціанти вирішили накрити стіл на 1.02. Ми приїжджаємо з гостями на святкування Дня народження, а вони нам кажуть, що стіл був накритий вчора і сьогодні готувати нічого не будуть. Пішли з поганим настроєм в інший ресторан. Благо того, що ми повернули свою передоплату. Смачно, але працівники безвідповідальні. Немає керуючої яка б приймала замовлення і записувала їх у журнал, а не на шматку шпалери.

  1. Nastya Tereschenko ★☆☆☆☆

    Зіпсований вечір! Відвідали "ресторан" двічі і вдруге перекреслив всі плюси. Вечір суботи, вирішили замовити з собою смачну вечерю, не змогли додзвонитися, телефон вимкнений, вирішили прийти самі і зробити замовлення, повідомили їм що телефон у них не відповідає, реакція вразила - "... я знаю", повідомили нам що очікувати замовлення треба 35-40 хвилин. Прийшли забрати замовлення ми, увагу, через 55 хвилин! і вгадайте що? Так-він не готовий - взагалі, жодна з 4х страв. При нас чоловік починає віддавати замовлення на кухню і каже, треба почекати ще 20 хвилин. А причина цього марення ".... Ну до нас після вашого замовлення люди прийшли". Це просто жах, шановний "ресторан" у вас смачно, дуже, але обслуговування, спілкування з гостями - ніяке. Ви ж навіть не вибачилися! Зіпсований вечер !!!

  2. Englisher Eng ★☆☆☆☆

    Домовлялася про банкет (День Народження дочки) за півтора місяці з єдиною умовою - закрити один зал для нашого заходу. Запитала у власника Кахеті, на яку суму я повинна зробити замовлення на 20 персон, щоб один зал закрили тільки для нас. Мені відповіли, ми про все домовилися. Я принесла заставу, а за два дні до свята прийшла обговорити становище столів, нагадала, що у нас буде кілька маленьких дітей, щоб в цьому залі крім нашого столу інших столів не було, так як планувала організувати і дитячий куточок, і танцпол. Власник покивав, сказав, все зроблять. А коли я прийшла перед гостями в день свята, то побачила в нашому залі ще один банкет на 10 чоловік, наші столи зайняли весь простір в цьому залі. Місця ні під дитячий куточок, ні під танцпол не залишилося, навіть проходу майже не залишилося. На мої питання мені відповіли: "У мене посадка 45 осіб. Якщо є замовлення, я його беру" Нечесний людина вирішила заробити більше грошей в один вечір, але не усвідомив, що ні я, ні мої друзі і сусіди більше до нього ні ногою. Договір повинен бути дорожче грошей!

  3. Елена Быковцева ★★★★★

    Дуже приємне заклад. Смачна кухня, фото їжі зробити не встигла, такий аромат був, що про це і не думалося, а подача чаю нагадала про те, що можна і фотки зробити.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса TorTiLa Cafe?

TorTiLa Cafe знаходиться за адресою вулиця Микільсько-Слобідська, 10, Київ, Україна, 02005

Який номер телефону TorTiLa Cafe?

Зв'язатися з TorTiLa Cafe можна за номером телефону +38 (073) 646-20-20

Як можна дістатися до TorTiLa Cafe?

Дістатися до TorTiLa Cafe можна за посиланням

Advertisements