Відгуки

  1. English Club Queen of Spades ★★★★★

    Сервіс на якому мені насправді зробили машину. Маю Альфу 156, дизель, 2000. Працюють професійно. Знаходять рішення, не відмазки. Ціна робіт супер адекватна. Запчастини замовляють по дуже файних цінах, та якісні. Що в них робила: - стійки стабілізаторів по колу, - повне обслуговування гальмівної системи (був складний клин, зробили ремкомплектом) - перебрали генератор щоб усунути проблему заклинівшей обгонної муфти При цьому працюють прозоро. Все готові показати та пояснити під час робіт! Бачу, що до них потїздять не лише італійські автівки. Щаслива що знайшла, дуже крута команда. Особлива подяка, Ярославу, Ігорю, Віталію і звичайно Богдану. Ви чудові !!!! Кіра

  2. Оля Єндрух ★★★★★

    Сервісним обслуговуванням задоволена. Дали чіткі рекомендації, на що потрібно звернути увагу в експлуатації моєї машини. Особливо сподобався підхід персоналу: всі ввічливі, позитивні, приємно з ними мати справу. Особлива подяка Богдану (за витримку і чіткі пояснення ) і охоронцю ( пригостив цукеркою). Молодці!

  3. Mykola Dyachyshyn ★☆☆☆☆

    Робили машину по страховому випадку (кузовний ремонт) більше 6-ти місяців, зараз шукаю інший сервіс щоб переробили. Не їдьте туди якщо не хочете тратити час та свої нерви.

  1. Vlad Kovalenko ★☆☆☆☆

    Був у них 2 рази. 1й з проблемою не рівного холостого ходу, зробили комп'ютерну діагностику за 600+ грн, проблему не виявили (логічно, бо до них елмкою там дивився, помилок не було), порекомендували стандартний список рішень з першої статті в гуглі. 2й раз на перед продажному огляді. Нам з покупцем сказали що під машину на підйомнику ходити не можна "професіонали" все подивляться. Подивились, питав майстра звідки на коробці моде текти масло, той вказав місце де тільки замінили сальник (і не витерли як я розумію), каже "більше нема звітки текти". Після огляду, покупцеві розповідали що це тече між трансмісією і двигуном, треба все розбирати за дуже дорого. Також вже після огляду, в офісі сказали що передні пружини тріснуті (які були замінені рік тому), під час огляду на підйомнику ніхто про це не сказав і не сфотографував. Дуже великий хід куліси кпп і не чітке ввімкнення передач (це просив перевірити покупець), ніхто не перевіряв, сказали все добре, навіть не порухавши. За цю перевірку взяли 1100грн. Заміну пружин на неоригінал (2х1600), оцінили в 10 000+ грн. Дуже не рекомендую, бажаю щоб пошвидше ця контора закрилась. Діди з гаражів і то краще працюють.

  2. Nazar Kishko ★☆☆☆☆

    Було "проведено" повний техогляд авто з ремонтом. Після якого за 500 км відпали колодки з повним заклинюванням колеса. В гарячій лінії даного "сервісу" сказали :"машина ваша, робіть що хочете". Так що якщо життя не сильно цінне, можете звертатись.

  3. Alex Cardo ★★★★☆

    Дорогий автосервіс, туди вже мало хто їхдить... І дорогий сервіс

  1. Wozduh Wozduh ★★★☆☆

    Колись був норм сервіс поки майстри не повтікали

  2. Компания Best-Dim ★★★★★

    Швидко зробили всю необхідну роботу без зауважень

  3. Петро Галичанівський ★★★★★

    Просто та зручно , приємний та адекватний персонал . Все в нормі .

  1. Nazar Us ★★☆☆☆

    Один з найдорожчих сервісів що я зустрічав!!! Розводять на гроші своїх клієнтів!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Пластик?

Пластик знаходиться за адресою вулиця Січинського, 5, Львів, Львівська область, Україна, 79035

Який номер телефону Пластик?

Зв'язатися з Пластик можна за номером телефону +38 (097) 425-00-40

Як можна дістатися до Пластик?

Дістатися до Пластик можна за посиланням

Advertisements