Відгуки

  1. Ihor Safronyak ★★☆☆☆

    Замовляв послуги повної вібро/шумоізоляції авто ще 15 березня і досі це питання для мене не закрите повністю, тобто уся історія шумоізоляції триває вже більше 5 місяців. Спробую коротко описати етапи робіт, щоб кожен розумів для себе весь процес... 1. Початкове звернення (15.03). На своєму авто їздив вже більше 2років, тому відразу вказав на основні джерела зайвих звуків, які слід оглянути, відповідно вимоги були доволі чіткими. Роман сказав орієнтовну дату завершення робіт, я погодився і поїхав додому чекати. 2. Друге звернення (27.03). Після зроблених робіт забрав машину і поїхав додому. І протягом наступних 2х днів виявив проблеми, яких раніше ніколи не було (у переліку не всі, а лише найбільш важливі): - Не працював датчик відкриття задніх дверей; - Не працювало додаткове світло в багажнику; - Не працювало фізичне перекриття обдуву задніх пасажирів та водія; - Стрілка датчику палива почала стрибати без причин. Роман попросив залишити авто ще на 1 день, за який зміг вирішити згадані вище проблеми. 3. Третє звернення (14.04). На наступний день після того, як я вдруге забрав авто, на щастя, випав сніг і довелось ввімкнути обігрів заднього скла. Як виявилось за кілька хвилин, обігрів перестав працювати. Про наступний візит вдалось домовитись через кілька тижнів, але приїхавши втретє, обігрів полагодили. 4. Четверте звернення (22.07) За кілька днів після того, як втретє забрав авто помітив, що почали протікати двері водія, з'явилась вібрація при їх закритті та інші дрібні речі, про які вже не буду згадувати. Наступний візит для цих робіт вдалось запланувати аж за 3 місяці. Забравши авто вчетверте виявив, що двері далі протікають (фото прикріплене), але тепер їх ще й набагато важче закрити, оскільки карта дверей почала фізично тертись об нижню обшивку центральної стійки, а також карта виявилась закріпленою не у всіх місцях. Вп'яте (!) вирішив вже нікого не турбувати і виправити наявні проблеми своїми силами. Плюси: 1. Після зробленої шумоізоляції авто стало набагато тихішим та більшість зайвих звуків пропали; 2. Роман погодився взятись за додаткові роботи, наприклад - заміна старих пасків безпеки. За це йому окрема подяка! 3. У розмові видно, що хлопці прислухаються до побажань та звертають увагу на деталі. Мінуси: 1. Виглядає так, що зроблена робота не тестується взагалі, або тестується дуже поверхнево. Якби було більше тестів - мені не довелось би 4 рази їздити на доопрацювання. 2. Акуратність робіт не найкраща: - Деякі пластикові деталі салону пошкоджені/подряпані. Зокрема, залишили подряпину на екрані магнітоли (я перед цим спеціально шукав магнітолу в ідеальному стані і витратив близько $700 за неї). - Досі знаходжу в салоні собачу шерсть, хоча собаки не маю і ніколи їх не перевозив. 4. Якість робіт/техніка робіт. Не спеціаліст у шумоізоляції, але вважаю, що будь-які елементи слід клеїти на чисту та знежирену поверхню: - Встиг помітити, що шумоізоляція торпедо клеїлась на брудні/запорошені пластикові елементи (фото прикріплене). - Шматки шумоізоляції капоту взагалі почали вільно переміщатись під обшивкою - Залишається сподіватись, що усе інше зроблено добре, оскільки бажання розбирати увесь салон та перевіряти немає. 5. Зроблені роботи створили додаткові проблеми, яких раніше не було. 6. Після усього, я все ще повинен самотужки вирішувати нові проблеми з картою водія (протікання, туге закривання, кріплення). Якщо комусь цікаво, то усі фото, та відео підтвердження написаного у мене є. Залишу також деякі фотографії виконаних робіт, нехай кожен зробить для себе висновки.

  2. Віктор Процак ★★★★★

    Замовляв обезшумку на Тойоту Королу універсал. По ціні домовились і все було зроблено як і домовились. Після роботи було додатково обезшумлено двері (уплотнітелі) та поправлено косяки від загальної обезшумки (пласмаски та елементи які добре не стали на своє місце). Головне що майстер Роман іде на зустріч та все робить якісно. Рекомендую!

  3. Black West ★★★★★

    Замовив хімчистку салону та полірування передньої оптики у R.D. Garage. Все зробили швидко, якісно. Дуже задоволений! Тепер раджу всім своїм знайомим! Дякую R.D. Garage))))

  1. Eugene Verbitskiy ★★★★★

    Роман чудовий фахівець. Проводилися роботи по салону, все було зроблено дуже оперативно і якісно. Окрема подяка, за додаткові роботи в яких майстер мені не відмовив) Рекомендую і обов'язково буду звертатися в подальшому.

  2. Pasti Cceria ★★★★★

    Виконали роботу з шумоізоляції чудово і в термін + хімчистку зробили. Дуже задоволена! Рекомендую

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Garage.r.d?

Garage.r.d знаходиться за адресою вулиця Тараса Шевченка, Зимна Вода, Львівська область, Україна, 81110

Який номер телефону Garage.r.d?

Зв'язатися з Garage.r.d можна за номером телефону +38 (093) 494-34-30

Як можна дістатися до Garage.r.d?

Дістатися до Garage.r.d можна за посиланням

Advertisements