Смак норм, але в мене питання навіщо існує середня шаурма, якщо по вазі і розміру це звичайна просто на 30грн дорожче. Моя порада її прибрати і не дурити людей. Нажаль це було помічено неодноразово
Фотогалерея
Відгуки
-
Веталь ★★★☆☆
-
Артем Демяк ★★★★☆
Незнаю чому всі пишуть що це погана шаурма я постійно її беру і не тільки я а й більшість моїх знайомих зажди чисто продаваць ввічливий. Але хочу порадити щось змінити яи і м'ясі чи в чому щоб було трохи насищеніше по смаку. А так просто супер.
-
Степан Гулак ★☆☆☆☆
Продавець максимально ігнорує. Постійно в телефоні. Замовлення повторювали тричі, постійно відволікається на телефон. Піту роблять як звичайну шаурму!
-
Дмитрий Кокотюха ★☆☆☆☆
Зовнішня реклама про 24 години роботи не відповідає дійсності так само як і інформація у Гугл мапс, дуже не ввічливий оператор точки продажу - насміхався над клієнтом який перебував у неврівноваженому стані, на своїй «незрозумілій» мові( Наявний інформаційний талон у точці продажу, має кьюар код який веде на неіснуючу сторінку…
-
Kateryna Khmara ★★★★★
Неймовірно смачна шаурма!! Вже 3 рази купували і плануємо ще! З мінусів, дещо довго (непогано би було аби працювало двоє людей замість одного). А також, один раз забули додати ананаси, але гроші за них не взяли. Рекомендую відвідати цей заклад!
-
persefonskiy ★★★★☆
Часто заходжу сюди по шаурму. Хороша, смачна та ситна. На вигляд все чисто і охайно. Персонал ввічливий, їжу готують у рукавичках. Бісять великі черги у вечірній та пізній вечірній час (коли всі повертаються з роботи), одного разу простояв у такій черзі 45 хвилин без урахування приготування головної страви.
-
Антон Орнацкий ★★★★★
Найкраща шавуха. Ми з дружиною ходимо лише туди. Порції – окрема історія. Вони величезні, що всіх нас влаштовує. М'ясо завжди свіже, цибуля та огірки замариновані чудово. Мені для "заморити черв'яка" в інших закладах треба було брати велику або, на крайній випадок, середню. А тут і звичайній вистачає з головою. А найголовніше: тут немає такого "бича" подібних страв, як море жиру, що стікає вниз. Першого разу я навіть здивувався. Раджу всім знайомим. І ті, хто сприйняв пораду, тепер ходять тільки туди. Щоправда, є один нюанс. Високий молодий хлопець готує не так смачно, як решта, але все одно смачно. Не пошкодуєте, замовивши у хлопців страву. Чудово. 10 з 5-ти))))
-
Sandra ★★★★★
Поки що випробувана лише шаурма з куркою із собою. Лаваш через 15 хвилин у фользі залишився хрустким лише з одного боку. Гарна смачна їжа, готують швидко. Норми гігієни на вигляд дотримані. Порції це щось, їх для курячої аж 5! Цілком наїлася звичайною. Навіть о першій ночі є клієнти і взагалі завжди є, черга 2-5 мінімум людей як не їду або йду повз )
-
Ira Harkova ★★★★★
Куштували шаурму з куркою: дуже смачна, якісні продукти, роблять швидко і професійно, ні до чого не прикопаєшся. Єдине, що ми взяли велику, а її реально складно було з'їсти. Хто любить їсти не багато, беріть малий розмір ну або бмаксимум середній, а от хто любить попоїсти велика, або xxl то як раз для вас.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса HotMeat?
HotMeat знаходиться за адресою Кінотеатр, Київ, Україна, 02000
Як можна дістатися до HotMeat?
Дістатися до HotMeat можна за посиланням