Відгуки

  1. Victoria F ★☆☆☆☆

    Пише що автосалон працює в суботу до 15.00. Приїхали в суботу в 14.00 було вже закрито

  2. Kyrylo Lehonkov ★★★★★

    8 років зі мною — і жодного розчарування. Найкращий автосервіс, якому довіряю на 100%. Рекомендую кожному!

  3. А М ★☆☆☆☆

    по регламенту-діагностика ходової і кузова, геометрія коліс і демонтаж-монтаж юбки на кількох болтиках на першому т.о. - за майже 50баксів, в новій машині з побігом 4000км, серйозно? для чого? І разом звичайне т.о. нового авто 8500грн... Збереження гарантії не вартує цього-ремонт дефектів які потенційно можуть вилізти в новому авто оібйдеться дешевше аніж ці абсолютно не необхідні послуги щороку

  1. rewz ★★★★☆

    Якісно, без затримок. В кімнаті очікування можна було би поставити чай та каву

  2. Olexa Mandich ★☆☆☆☆

    Спочатку здавалось що все добре, що стараються, станом на сьогодні після близько 60000 грн що я витратив з осені, я маю : -шум в трансмісії відновився, -масло з роздатки тече, -після одного обслуговування засвітився чек з несправною лямбдою зондом. -В останій раз коли я приїхав на діагностику (була акційна ціна) відали автомобіль ,у якому на око було видно розбіжності у розвалі сходження, а про це навіть не сказали, -а ще не давно виявив відсутність металевого захисту двигуна(в квитанціях не одноразово є пункт монтаж+демонтаж захисту двигуна), лямбда зонда який був у багажнику, і нижньої решітки бампера якого фарбували. Після того як виявив втрати подзвонив до менеджера, розказавши, почув відповідь: "Я виясню і перетелефоную" станом на 01.05.2021 пройшов робочий тиждень дзвінка не має. Якийсь досвід так собі тому така оцінка

  3. Віктор Гонта ★★★★★

    Професійно і швидко вирішили ну майже всі проблеми з авто, порадили, як їздити без аварій та з меншими витратами.

  1. Serhii Seletskyi ★★★★☆

    Швидка реакція керівництва на зауваження. Є певні операційні проблеми з поставщиками запчастин та затримками урегулювання із страховими. Помалювали в світліший колір ніж потрібно :(

  2. Andriy Zakharko ★☆☆☆☆

    Різне бачив, але останній раз коли робив гарантійне ТО - ці хлопці здивували навіть мене. Мною було заявлено і продемонстровано два недоліка які усуваються на станції ТО та одне побажання (відрегулювати симетрію фар). По факту з мене взяли оплату, але на прийомі виконаних робіт виявилося що вказані недоліки не усунуто. Доробляти ці професіонали відмовилися, гроші повертати також - мотивуючи це тим що час майстрів потрачено. У якості компенсації керівник СТО запропонував «скидку» на наступне ТО. Висновок - якщо маєте вибір, шукайте сервіс де інде, тут хіба коли гарантійне обслуговування. І звісно, ноги моєї у цьому закладі не буде - я обираю гаманцем

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Автостар Львів?

Автостар Львів знаходиться за адресою вулиця Промислова, 52 Б, Львів, Львівська область, Україна, 79024

Який номер телефону Автостар Львів?

Зв'язатися з Автостар Львів можна за номером телефону +38 (032) 247-17-77

Як можна дістатися до Автостар Львів?

Дістатися до Автостар Львів можна за посиланням

Advertisements