Бидлянське ставлення до людей > ніякої поваги чи розуміння одним словом ЖАЛЮГІДНЕ
Фотогалерея
Відгуки
-
Walter Kizka ★☆☆☆☆
-
Назар С ★★★★★
Дуже хороші враження про цей автосервіс, рекомендую. Професійна команда, порядний власник, ціни більш ніж адекватні. Завжди допомагають військовим, ремонтують якісно і швидко авто, сам звертався з побратимами не раз.
-
Nick Sword ★☆☆☆☆
Жіна записалася до них поставити відеореєстратор - задача на 40хв максимум. В них це зайняло 7 годин, за роботу взяли 800грн., а результат достойний розгорнутого опису. По-перше, реєстратор весь час відключається, перепідключається і оре на весь салон щоб дали йому живлення. Бо замість підвести кабель до прикурювача і просто підключити в адаптер - ці непересічні спеціалісти полізли до адаптера прикурювача з паяльником і нагородили щось цікаве, але нежиттєздатне (див. фото). Можна звісно було в інструкцію заглянути, якщо геть не відстрілюєш, - але не для того мати квіточку ростила. По-друге, електростатичні стікери тупо проігнорували і приляпали реєстратор і його задню камеру одразу на скло. По-третє, в процесі з комплекту реєстратора зникла лопатка для з'йому пластика (серйозні люди і справи серйозні). Ну і вишенька на торті - коли я передзвонив поділитися враженнями, власник почав на мене орати по телефону, розповідати щось про три вольта і що якщо знаю як, треба було самому ставити (тут важко не погодитися), і кинув трубку. Довелося їхати розмовляти. Гроші нам повернули (ще й 200грн. зверху з барського плеча), після чого нас вкрили матюччам і веліли уйо*увати з території. В сухому підсумку: зіпсований настрій, витрачено купу часу і нервів, реєстратор доведеться ставити самому. Само собою, до них більше не звернемося навіть якщо вони лишаться останнім СТО в Україні, і вам не раджу
-
Stepan Klyus ★★★★★
Сервіс сподобався тим що роблять багато чого все на місці , Власник завжди хоче вгодити та пильнує і піклується про клієнтів і це приємно! Ремонтував х5 плагін (ходова +геометрія коліс) задоволений роботою і саме головне що ціни дуже приємні !!!
-
Denys Tkachuk ★☆☆☆☆
Щиро не раджу. Залишилось відчуття що не робили нічого. Порвали гальмівний шланг, масла налили забагато, подушку писали що замінять, взяли за подушку і ремонт а не зробили.
-
СЕРГІЙ Бойко ★★★★★
Молодці.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса BAS Motors?
BAS Motors знаходиться за адресою вулиця Хуторівка, 38, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Який номер телефону BAS Motors?
Зв'язатися з BAS Motors можна за номером телефону +38 (067) 353-33-15
Як можна дістатися до BAS Motors?
Дістатися до BAS Motors можна за посиланням