Відгуки

  1. Яна Галяс ★★★★★

    Замовляла пивний адвент-календар - усе прийшло дуже швидко й добре запаковано. Подарунок вийшов просто супер, дуже сподобався й перевершив очікування. Дякую за якісний сервіс і приємні емоції, обов’язково замовлятиму ще!

  2. Инна Алексеева ★★★★★

    Дуже гарний магазин з товаром на любий смак. Також дуже сподобалося відношення як до покупця. Рекомендую.

  3. vik anbi ★★★★★

    Дуже дякую за такий смачний подарунок на Миколая. Усе прийшло дуже швидко, навіть не чекали що так скоро. Все дуже смачне і корисне.

  1. Михайло Пукаляк ★☆☆☆☆

    Ставлення продавців жахливе. Сидять оформляють замовлення в Макдональдс замість того щоб проконсультувати з вибором. Враження ніби клієнти відволікають продавців. Відповідь на коментар власника: Ви можете стати краще, а можете захищати непрофесіоналізм Ваших працівників. Я не переслідував думку підловити консультантів на їх помилці, а просто констатую факт, який відбувся, щоб Ви виправили і зберегли клієнтів. І це саме через рівень консультації, «який нам надали» групи консультантів, яка займається обговоренням особистих справ та замовленням їжі (вибачте, що не закрив вуха, бо консультанти можуть обговорювати будь-що, звісно). Я можу доповнити цю історію, якщо один епізод Вас не переконав: Інша консультант, яка була на відділі, де стоїть холодильник з сирами-мясом, не одразу дала нам консультацію, адже була відсутня на місці, бо готувала собі каву. Як і з телефоном, я не спеціально заглядав у чашку консультанта, такі речі деколи попадають в поле зору в процесі того як людина тримає річ або ж активно жестикулює з предметом в руках Ну і вишенькою на торті була продавчиня, єдина фраза , якої до нас була - оголошення суми до оплати. Без вітання та прощання. Напевне в процесі обговорення з колегами закінчились слова для клієнтів.

  2. Vasyl ★☆☆☆☆

    З персоналом у вас біда. Складається враження що ти приходиш не в магазин, а до них додому. Де ви того російськомовного хлопчину надибали? Йому в камеді клаб треба йти з його пошлими жартами, пропадає талант ...

  3. Zaboklitskyii _Music ★★★★★

    Крутий магазин,великий вибір якісних і оригінальних продуктів!Все завжди свіже з хорошим терміном.Закупляюсь регулярно і вам рекомендую)

  1. Оля Трицецка ★★★★★

    Часто відвідую цей магазин, дуже зручно і завжди радує, що тут гарний асортимент, та багато якісної європейської продукції. Продавці завжди дуже вічливі і привітні. Продовжуйте і надалі працювати на такому високому рівні.

  2. Stepan Tkhir ★☆☆☆☆

    Майже місяць очікую попередньо оплачене інтернет замовлення. Попросили почекати декілька днів поки під'їде одна із позицій, через два тижні знову сказали почекати декілька днів. В результаті в інстаграмі публікують сторіс із наявністю потрібного товару на полках, а мого замовлення як не було так і немає! UPD: прекрасно! Моє замовлення поїхало зразу після публікації відгуків (через 27 днів після замовлення, хоча сказали що чекати потрібно "декілька днів"). Але от проблемка - комплектації швидше за все перед відправкою ніхто не перевіряв. І приїхала посилка вже без іншого товару. Розпакувавши замовлення, і виявивши недостачу, зразу написав в дірект. Мені відписали "добрий день, цих цукерок немає в наявності ,ми повернемо Вам за них гроші". Тобто це було свідомо з розрахунком що клієнт не буде перевіряти всього замовлення. І неначе зажевріла надія на те, що це дійсно помилка і в магазині не панує повний безлад, але нажаль ні. Після того як відправив номер картки ні відповіді, ні грошей не отримав. Шахраї!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса CARPACCIO Food?

CARPACCIO Food знаходиться за адресою вулиця Замарстинівська, 55з, Львів, Львівська область, Україна, 79019

Який номер телефону CARPACCIO Food?

Зв'язатися з CARPACCIO Food можна за номером телефону +38 (063) 600-07-03

Як можна дістатися до CARPACCIO Food?

Дістатися до CARPACCIO Food можна за посиланням

Advertisements