Відгуки

  1. Владислава Бойчук ★☆☆☆☆

    Жахливе... Сьогодні взяли за руку дівчину та повели до каси щоб вона розрахувалася за 3 кіндери. Та 2 з яких були розпаковані. Працівники подумали що це дівчина їх розпокувала але ні. Та заставили їх її купити. Але ж якби у дівчини не було грошей і вона не змогла то щоб дзвонили батькам? Жах а не працівники, магазин ніби не поганий але працівники жах... Адміністратори задумайтеся кого маєте у допомозі клієнтам. А потім робіть висновки...

  2. Dmytro Trofymchuk ★☆☆☆☆

    Закриватися о 21:30 (за 30 хв) до планового закриття о 22:00 дуже класно. Продуктивної роботи і надалі

  3. Hazda Plaza ★☆☆☆☆

    Якщо б можна було поставити 0-я б поставила. Жахливе ставлення персоналу до тебе. Зайшли купити щось попити. Консультанти ставляли товари так, що не можна було пройди до полиць взагалі. А коли проходив, то вони так на тебе дивилися, ніби ти їхній заклятий ворог. У нас на касі самообслуговування сталася помилка, викликали помічника, 5 хвилин ніхто не йшов. Я розвернулась і пішла попросити допомоги у жіночки яка розкладала товари. На моє прохання вона глянула на мене сповненим ненавистю поглядом, ніби я зіпсувала їй життя і прошипіла, що зараз прийде. Потім всі дії робила з зарозумілим обличчям. Сказати, що такою поведінкою вони зіпсували весь настрій-нічого не сказати. Малий вибір продуктів і жахливий підбір персоналу. Тому краще пройти зайвий кілометр, ніж скуплятися в такому місці…

  1. dmytro guk ★☆☆☆☆

    Жахливіших магазинів я більше не бачив я сам не зі Львова але коли в червні був у Львові рішив зайти в той магазин рішив купити морозиво яке було в морозильнику підхожу до каси касир пробив і з хамством говорить такого продукту у нас немає АГА! А чого такого продукту було багато? Більше я туди не піду!!! І вам не пропоную!

  2. Iryna Voytovych ★☆☆☆☆

    Жахливий персонал ВЕСЬ! , замовила піцу, віддали в такій коробці, ніби зі смітника забрали, мало того, піца зовсім не свіжа!!(і на неї чекала хвилин 30). Стояла на касі очікувала касира, вирішила не тратити свій час, пішла на касу самообслуговування, думала буде швидше, апарат захотів перевірки кількості піц(для цього потрібен касир), то вона прийшла незадоволена зі словами «краще б тої каси самообслуговування взагалі не було». Невже так важко прийти і підтвердити кількість?? Або на касі розраховувати людей?? Не рекомендую заходити в цей магазин!

  3. Мирослава ★★★☆☆

    Звичний магазин рукавички. Нічого особливого немає. Вибір товару є але розміщення на полицях та по торговому залу немає послідовності. Придбати товари можна дешевше при акцій них пропозиціях.

  1. Наталя Пришляк ★☆☆☆☆

    найжахливіший персонал таке враження що набрали по оголошеню!!! щось від них допроситись це неможливо. завжди грязно багато коробків пустих на залі з-під товару. закінчились пакети на залі підійшла до продявця сказла дайте мені пакети бо на залі немає у відповідь я почула хамським голосом взагаліто я на касі стою і просто більше не реагувала на мене такої не вічливості я ніде в супер маркетах не зустрічала

  2. Игорь Омельченко ★★★☆☆

    Якщо не маєш АТБ, то й Рукавичка стане при нагоді

  3. Наталія Наталія ★★★★★

    Великий асортимент, ввічливий персонал. Швидка обслуга на касі. Все супер ! Дякую

  1. Nadia Rock ★☆☆☆☆

    Сьогодні, вечором була величезна черга на касі біля 10ти людей. І це в час локдауну. Хамство і не коректнеповодження персоналу. Прошу звернути увагу на це, маєте камери. Якщо є черга, чому працює одна каса? Чому інша працівниця не сіла за касу?

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Рукавичка?

Рукавичка знаходиться за адресою вулиця Городоцька, 76, Львів, Львівська область, Україна, 79016

Який номер телефону Рукавичка?

Зв'язатися з Рукавичка можна за номером телефону +38 (050) 430-51-90

Як можна дістатися до Рукавичка?

Дістатися до Рукавичка можна за посиланням

Advertisements