Кіоск оновили, а персонал навчити забули. Про вітання не йдеться, про слова ввічливості теж. Неприємне враження про обслуговування доповнюється недолугим сервісом: корзинок немає, і якщо взяти немало продукції доводиться чи складати на малесенькому прилавку і заважати іншим, чи йти в інше, більш цивілізоване місце. Сумно, що пристойне і корисне місце стало таким неприємним через неввічливість продавців.
Фотогалерея
Відгуки
-
Вікторія (Viktoriia) ★★☆☆☆
-
Valeriia Abramova ★☆☆☆☆
Неприємні знахідки за останній місяць в продукції. Пахлава та кекс Київхліб. А там всередині камінь, дерево, шкаралупа та метал. Кекс виробництва Київхліб. Пахлава куплена в фірмовому кіоску Київхліб.
-
Віталік ★★★★★
Хочу написати скаргу, але добру(скоро почнуть рости боки). Київські сушки з маком просто неймовірно смачні! Щиро дякую!
-
akadim ua ★★☆☆☆
Хліб та інші вироби дуже смачні. Але!!! Але продавці в магазині дуже часто зайняті своїми справами, тому обслуговування більш схоже на сільский сільмаг, хоча після ремонти заходити до склепу ( магазину) стало значно приємніше. АЛЕ, ПОСТІЙНІ "ПОМИЛКИ", при розрахунках, невидбивання продукції через касовий апарат схиляє до думки шо персонал "працює" на свій карман. Дуже уважно слідкуйте за вагами.
-
Oleksii Tsymbaliuk ★★★★★
Один із магазинів прекрасної мережі "Київхліб". Завжди можна придбати свіжий хліб, хоча асортимент і не дуже великий. Також є трохи тістечок, печива, сосиски в тісті. Можна розрахуватися готівкою, карткою, і навіть безконтактно через paypass. Зазвичай немає черг і це чудово, не потрібно чекати по декільканадцять хвилин, щоб купити одну лише хлібину додому.
-
Technolog Siltek ★☆☆☆☆
Дуже часто купляю хліб в цій мережі, але хотів би поскаржитися на продавчинь окремого магазину за адресою Київ, вул. Срібнокільська, 3г. Які постійно хамлять клієнтам, особливо літнім людям. Звертаюсь до керівництва, навчіть своїх співробітників спілкуватися з клієнтами, якщо їм не подобається їх робота, або щось не задовільняє, не потрібно цю злість виміщати на клієнтах.
-
Ігор Лічман ★★☆☆☆
Пробували печиво "Зірочка" з повидлом та кекс "Столичний", які продаються в фірмових магазинах. Смачні, але будь-яке маркування відсутнє, що там у складі - ніхто не знає. На прохання до продавщиці показати документ зі складом виробу, сказали, що такого у них немає! Купували на Амурській площі напроти "Супхаусу".
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса КИЇВХЛІБ?
КИЇВХЛІБ знаходиться за адресою вулиця Межигірська, 83, Київ, Україна, 04080
Який номер телефону КИЇВХЛІБ?
Зв'язатися з КИЇВХЛІБ можна за номером телефону +38 (066) 281-80-17
Як можна дістатися до КИЇВХЛІБ?
Дістатися до КИЇВХЛІБ можна за посиланням