Замовив квіти з доставкою, все оформили чудово , та доставку здійснили дуже швидко за що дуже вдячний!!! Квіти дуже сподобались!!! Всім рекомендую , великий вибір квітів та привітній персонал !!!
Відгуки
-
влад исаков ★★★★★
-
Inna Trini ★☆☆☆☆
Шановна! Цьому балу 1 рік !!! 1 рік ,ви чого так погано і пізно реагуєте?! Не професійно,! Якщо вона стоїть то є за що! А тобто в вашому магазині продали 30 см кольорової бумага на запокування маленького подарунку за 130 грн. Скажіть смішно?! І це тільки із за того що купляв мій клієнт . Не запакували !!! А продали .Саме вона і поставила з мого телефону цю оцінку. Так як являлась адміністратором Да і латте за 90 грн бо треба доплатити бо робиться на одній закладці це ваш був клієнт!Колись.... Якось так... Але що робите ви....Послухайте ці бали з одиничними для мене нічого не значать))) Бо в мене трошки інша платформа. без грунтовно 1 ниці без причини йдуть в спам акаунту ) Я не купи продай! Я створи зроби і дарую людям радість на довгі роки.Так шо продавайте свої ландиші пийте каву і кайфуйте від життя даруйте радість родині.І залишіть в спокою своїх сусідів Studio Triniti Beauty ....Я така терпляча.. шкода цього не розумієте, Не одного балу і не одного відгуку вам не поставила.!!!!Дякую моїй команді моїм клієнтам, які справедливо оцінюють і залишають справжні відгуки. І дякую що під сказали що треба робити для успіху.Гарного Вам Вечора наша розмова була марна.
-
Макс Терешко ★★★★★
Купував квіти для дівчини. Дівчина продавець допомогла підібрати букет та підказала як за ним доглядати. Сподобалось обслуговування, приємний персонал та гарні квіти. Дякую
-
Fake Water ★★★★★
Робив і раніше покупки у цій квіткарні. А тут так вийшло, що потрібно було привітати людину "удальонно"...замовив букет, з відгуку "отримувачки" квіти класні і свіжі, все сподобалось...порадувала наявність доставки. Причому ще й доставили швидко і в цілісності. Ну, що ще можу додати...однозначно можу порекомендувати. Зазвичай залишаю відгуки, коли щось не так...ну а тут виникла форс-мажорна ситуація і люди допомогли! Гадаю, що люди стараються і працюють на репутацію. Бажаю успіхів закладу.
-
Лариса Ткаченко ★★★★★
Відмінне місце, хороший персонал і свіжі квіти
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Квіти та Декор?
Квіти та Декор знаходиться за адресою бул. Миколи Руденка, 15, Київ, Україна, 03194
Який номер телефону Квіти та Декор?
Зв'язатися з Квіти та Декор можна за номером телефону +38 (063) 503-81-72
Як можна дістатися до Квіти та Декор?
Дістатися до Квіти та Декор можна за посиланням