Не раджу брати тут квіти. Купляв піоновидну троянду, як мені сказали вона свіжа приїхала в той день коли брав, але квіти простояли пару днів і їх довелось викинути. Або перемерзли або не свіжі. В додаток букет не відповідав очікуванням і тому що в них на фото в інстаграмі. Краще брати в інших квіткових магазинах
Фотогалерея
Відгуки
-
Stas Omelchenko ★☆☆☆☆
-
Yuliia Kocherha ★☆☆☆☆
Чоловік замовив мені квіти, щоб принести радість , але листівку не поклали у квіти ( хоча він просив і скинув мені скриншот ) та квіти на другий день вже почали вʼянути… було не свіжі зовсім ….в інстаграмі одразу видалили коментарі , і на повідомлення не відповіли , дуже жахливий сервіс
-
Юля Мамадова ★★★★★
Цей магазин квітів дуже класний,мені попалась реклама в instagram коли дуже бистро потрібні були квіти, сотрудники дуже бистро відповідали на мої повідомлення зорієнтували по ціні і по видам які є розповіли все детально про замовлення квіти отримала як і хотіла вчасно,красиво і бистро. Я замовляла рози на мамине день народження і коли несла їй мене всі вітали (як буто я отримала пропозицію руки і серця тому якщо годовщина або собераєтесь робити пропозицію цей квітковий магазин зробить ваш букет найкраще чим який другий магазин дуже рекомендую) замовляла 101 розу і отримала дуже класні емоції а мама щаслива
-
Volodymyr Shaposhnikov ★★★★★
Купляю півонії тут протягом року, за весь час був 1 момент по якості на великому букеті, магазин показав себе на найвищому рівні. Вони дуже швидко і професійно вирішили мою претензію, врахували всі мої побажання і по факту залишили приємні враження. Дуже вдячний за відповідальність і рекомендую цей магазин всім, оскільки не багато бізнесів сьогодні можуть визнавати помилки і моментально приймати рішення по їх вирішенню на користь клієнта!
-
Виталий Кузьменко ★★☆☆☆
Замовляв доставку квітів на 14 лютого. Залишився вкрай незадоволений. Мало того що обіцяний букет з тим, що приїхав відрізнявся оформленням, так самі квіти приїхали не свіжі/мляві або промерзлі. За тиждень бутон так і не розкрився. На фото тюльпани на 4 день після покупки
-
Виталий Юдин ★★★★★
Добре зібрали букет, вийшло ніжно, як замовляв.
-
Kirill Mikula ★★★★★
Замовив букетик дівчині з кульками, його привезли дуже швидко, і все сподобалося! Рекомендую
-
Шура Громова ★★★★★
Відмінний магазин! Замовляла квіти кілька разів, завжди все супер. Приємні дівчинки-флористи, ввічливий пунктуальний кур'єр, всі побажання при оформленні букета враховувалися. Квіти свіжі. Загалом, за прекрасними букетами-сюди!
-
iProWeb Studio ★★★★★
Крутяк хлопці. Замовляв вже 2 рази і кожен раз все доставлено вчасно і з точністю за обумовленими умовами. Упевнений що звернуся ще раз. Дякую за оперативність і якість. Квіти стояли мінімум 9 днів, а не те що в ларьках - 2-3 дня і в'янули))
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Broom Room Flowers?
Broom Room Flowers знаходиться за адресою вулиця Михайла Максимовича, 26Б, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Broom Room Flowers?
Зв'язатися з Broom Room Flowers можна за номером телефону +38 (099) 173-89-20
Як можна дістатися до Broom Room Flowers?
Дістатися до Broom Room Flowers можна за посиланням