Відгуки

  1. Volodymyr Maiburov ★☆☆☆☆

    «Свіжі квіти з останньої поставки» виявились не такі вже і свіжі, доставили композицію з однією більш мертвою гортензією, ніж живою Будет не прожив і доби, на ранок всі квітки завʼяли

  2. Євгеній Чиж ★☆☆☆☆

    Не свіжі квіти, обман персоналу, дуже розчарований таким жахливим сервісом( Купував свіжий букет для коханої, а при перебиранні майже половина згнивші та осипавші квіти… на фото тільки частина того що пішло в смітник(

  3. Dr Yefremov ★★★★★

    Найкращі букети, які я купляв за своє життя. Купляв три рази троянди білі 70 см. Шикарно розпустилися і стояли майже два тижні. Я тепер буду брати квіти тільки тут!

  1. София ★☆☆☆☆

    Замовили букет завчасно, велика композиція у боксі рожевого кольору, приїхали забирати, при нас же просто с одного боксу переставили квіти в той який ми хотіли, на другий день квіти завжди абсолютно всі, хочу в композиції були і троянди і гортензії і інші квіти, в жахливому стані були всі Менеджери не реагують ніяк, хочу їм були надані фото їх букета і іншої доставки, де були також гортензії і всю ніч вони стояли поруч, і букет з іншої доставки в ідеальному стані Роблю висновок , що цей букет стояв тиждень і нам його просто впарили Зіпсували свято Нехай вам також такі квітки дарують, які ви робите людям

  2. Алёна Хаджинова ★☆☆☆☆

    Це був , мабуть, мій найгірший досвід з квітами і флористами в Україні. 1. Чоловік замовив і оплатив онлайн букет з півонії, вартістю 3250 грн заздалегідь на певну дату. 2. По приїзду півоній не виявилося і йому напарили мілкоцвітку на цю суму… Забирав квіти він без мене, оскільки це був сюрприз за день до весілля. 3. Коли я отримала букет, я помітила, що по краях пелюстки були чи підморожені, чи елементарно привʼялі, бо не свіжі. 4. Букет було подаровано 28 лютого…, сьогодні 4 березня і я викидаю його у сміття, оскільки все…. 5. Але попередньо, як великий любитель квітів, я вирішила перебрати гілочки, обрізати, щоб поставити у маленьку вазочку те, що ще має ознаки життя. 6. І от зрозуміла, що цією коробкою було замасковано те, що квіти вже були не свіжі і жили своє друге життя….. майже на кожній гілочці було до покупки обрізаний один або і два бутони… Категорично не рекомендую магазин!!!!!

  3. Марина Ворожбит ★★★★★

    Один з найкращих магазинів квітів у Києві! Дякую за чарівний вибір, доступні ціни та обслуговування на високому рівні!

  1. Anna Horban ★★★★★

    Непомітне розташування магазину. Квіти за гарною ціною, є стільці, столик, де можна почекати, поки оформлюють букет У магазині атмосфера нового року, стоїть ялинка, скрізь гірлянди, увечері зовні прямий палає, ніби будиночок Санти Букет вийшов чудовий Флорист дуже товариська та усміхнена дівчина

  2. Mister True ★★★★★

    працював по сусідству, періодично купував тут букети квітів. якість та асортимент кольорів, як і обслуговування - на найвищому рівні

  3. Інна Стратійчук ★☆☆☆☆

    Втратили довіру та гарне враження своїм ЗАПІЗНЕННЯМ на 30 хвилин (без пропередження і вибачення) в передсвятковий день 5 березня 2021 року. Не дуже приємно...

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса DovFlowers?

DovFlowers знаходиться за адресою вулиця Протасів Яр, 13, Київ, Україна, 03038

Який номер телефону DovFlowers?

Зв'язатися з DovFlowers можна за номером телефону +38 (063) 609-01-01

Як можна дістатися до DovFlowers?

Дістатися до DovFlowers можна за посиланням

Advertisements