Відгуки

  1. Марина Широкова ★☆☆☆☆

    Брехуни!!! Склалась дуже неприємна ситуація. Мій хлопець дуже часто замовляв тут півонії особливо осінью, зимою й весною бо дуже важко десь знайти. Магазин позиціонує себе як не дешевий, так от зараз магазин продає популярні іграшки фірми PopMart Labubu. Ми хотіли придбати я зателефонувала й спитала чи дійсно це оригінал бо коштує вона в Європі 20 € а в них 2500 грн, дівчинка нас запевнила що так приїжджайте. Довіра до магазину була бо багато разів купляли квіти. Приїхавши упаковка дещо смутила, але дівчинка почала казати ні це оригінал вони з коробки там є Qr-код, й взагалі це наша власниця своїй дитині купляла. Сівши в машину й вже відʼїхавши ми зрозуміли що це не оригінал й нас просто ошукали й надурили. Я хотіла повернутись, але в нас не було часу й нам треба було далеко їхати Дуже й дуже неприємно, навіть квіти тут більше купляти не будемо. Ставлення до клієнта просто 0

  2. Серега Брусенцов ★★★★★

    Доброго дня.Замовив цей букет півоній за проханням близької знайомої,яка знаходиться за кордоном,для її куми на День Народження. Спочатку зв'язався по телефону,потім продовжили спілкування у Телеграмі. Відповідали швидко та професійно на мої запитання. Надав всю необхідну інформацію про отримувача:локацію,ім'я та телефон. Зробили букет та доставку у визначений час на найвищому рівні.Отримувачка у захваті. Рекомендую!

  3. Yaroslav Salata ★☆☆☆☆

    Замомив з вечора на ранок букет. Зранку присилають наступне фото. Менеджер на питання чому вони абсолютно різні - наче знущаючись відповів «когда откроется, будет сходство».. Прикріплюю фото з сайту та зробленого букету. На жаль не можу рекомендувати, оскільки не можеш бути певним що подарують те що ти обираєш

  1. Ольга Біліавська ★★☆☆☆

    Здалеку букети красиві, але квіти не першої свіжості. Моє прохання про те, що квіти мають бути свіжими, бо стоятимуть на столі перед очима, проігнорували. Більше до них не звернуся.

  2. Петро Пінчук ★★★★★

    Крутий магазин,все оперативно,класно,з розумінням,дякую і рекомендую

  3. Tetiana Avramenko ★☆☆☆☆

    Тут навіть одної зірки буде забагато. Замовила 8 березня 2 букети, все оплатила. Мало того, що за весь день ніхто і не думав передзвонити взагалі, що довелося робити самій (дзвонила цілу годину, таке враження, що поставили блок на дзвінки. В кінці дівчина таки взяла трубку, каже "ой, вам нужно было позвонить перед заказом, мы проверим наличие, но ничего не гарантируем и вам перезвоним."У відповідь була тиша, ніхто не передзвонив), так ще й гроші не повернули. В вайбері повідомлення прочитали і все, на електронну пошту адміністрація не відповідає. Так, я розумію, що в цей день замовлень багато, але зворотній зв'язок має бути. Не рекомендую абсолютно.

  1. Юлія Лемішка ★★★★★

    Креативні, щирі, готові допомогти працівники. Сформований букет вийшов ще кращий, ніж у каталозі:) Нереально швидке прийняття замовлення та доставка. Дякую!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Flowers De Luxe?

Flowers De Luxe знаходиться за адресою 53-я Садова вулиця, 7, Київ, Україна, 02088

Який номер телефону Flowers De Luxe?

Зв'язатися з Flowers De Luxe можна за номером телефону +38 (096) 807-38-88

Як можна дістатися до Flowers De Luxe?

Дістатися до Flowers De Luxe можна за посиланням

Advertisements