Брехуни!!! Склалась дуже неприємна ситуація. Мій хлопець дуже часто замовляв тут півонії особливо осінью, зимою й весною бо дуже важко десь знайти. Магазин позиціонує себе як не дешевий, так от зараз магазин продає популярні іграшки фірми PopMart Labubu. Ми хотіли придбати я зателефонувала й спитала чи дійсно це оригінал бо коштує вона в Європі 20 € а в них 2500 грн, дівчинка нас запевнила що так приїжджайте. Довіра до магазину була бо багато разів купляли квіти. Приїхавши упаковка дещо смутила, але дівчинка почала казати ні це оригінал вони з коробки там є Qr-код, й взагалі це наша власниця своїй дитині купляла. Сівши в машину й вже відʼїхавши ми зрозуміли що це не оригінал й нас просто ошукали й надурили. Я хотіла повернутись, але в нас не було часу й нам треба було далеко їхати Дуже й дуже неприємно, навіть квіти тут більше купляти не будемо. Ставлення до клієнта просто 0
Фотогалерея
Відгуки
-
Марина Широкова ★☆☆☆☆
-
Серега Брусенцов ★★★★★
Доброго дня.Замовив цей букет півоній за проханням близької знайомої,яка знаходиться за кордоном,для її куми на День Народження. Спочатку зв'язався по телефону,потім продовжили спілкування у Телеграмі. Відповідали швидко та професійно на мої запитання. Надав всю необхідну інформацію про отримувача:локацію,ім'я та телефон. Зробили букет та доставку у визначений час на найвищому рівні.Отримувачка у захваті. Рекомендую!
-
Yaroslav Salata ★☆☆☆☆
Замомив з вечора на ранок букет. Зранку присилають наступне фото. Менеджер на питання чому вони абсолютно різні - наче знущаючись відповів «когда откроется, будет сходство».. Прикріплюю фото з сайту та зробленого букету. На жаль не можу рекомендувати, оскільки не можеш бути певним що подарують те що ти обираєш
-
Ольга Біліавська ★★☆☆☆
Здалеку букети красиві, але квіти не першої свіжості. Моє прохання про те, що квіти мають бути свіжими, бо стоятимуть на столі перед очима, проігнорували. Більше до них не звернуся.
-
Петро Пінчук ★★★★★
Крутий магазин,все оперативно,класно,з розумінням,дякую і рекомендую
-
Tetiana Avramenko ★☆☆☆☆
Тут навіть одної зірки буде забагато. Замовила 8 березня 2 букети, все оплатила. Мало того, що за весь день ніхто і не думав передзвонити взагалі, що довелося робити самій (дзвонила цілу годину, таке враження, що поставили блок на дзвінки. В кінці дівчина таки взяла трубку, каже "ой, вам нужно было позвонить перед заказом, мы проверим наличие, но ничего не гарантируем и вам перезвоним."У відповідь була тиша, ніхто не передзвонив), так ще й гроші не повернули. В вайбері повідомлення прочитали і все, на електронну пошту адміністрація не відповідає. Так, я розумію, що в цей день замовлень багато, але зворотній зв'язок має бути. Не рекомендую абсолютно.
-
Юлія Лемішка ★★★★★
Креативні, щирі, готові допомогти працівники. Сформований букет вийшов ще кращий, ніж у каталозі:) Нереально швидке прийняття замовлення та доставка. Дякую!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Flowers De Luxe?
Flowers De Luxe знаходиться за адресою 53-я Садова вулиця, 7, Київ, Україна, 02088
Який номер телефону Flowers De Luxe?
Зв'язатися з Flowers De Luxe можна за номером телефону +38 (096) 807-38-88
Як можна дістатися до Flowers De Luxe?
Дістатися до Flowers De Luxe можна за посиланням