Просто треш . Приїхав зарядити машину , а вони ще за парковку порахували 40 грн година …
Фотогалерея
Відгуки
-
Петро Гріфіндорченко ★☆☆☆☆
-
Анастасия Бондаренко ★★☆☆☆
Добре що залатали ями на парковці по 15 см в глибину, в яких можна було колесо лишити, але на парковках і має бути гарне дорожнє покриття. Але зробили платний паркінг, тепер на підїзді до тц коїться безлад. Тому бажання їздити сюди в Ашан та ходити в зал зникло, шкода. Не дуже зрозуміло чому на землі комунальної форми власності керівництво Ашану вирішоло робити бізнес.
-
Teslenko Daniil ★☆☆☆☆
Цей торговий центр просто знущається зі своїх відвідувачів. Ескалатори тут живуть власним життям — сьогодні один їде вгору, інший вниз, завтра все навпаки. Тільки звикнеш, де який напрямок, як вони знову міняють усе місцями. Найгірше, що на ескалаторах намальовані стрілки, які показують підйом, а насправді ескалатор везе вниз. І ти, звісно, йдеш туди, куди показує стрілка, а в результаті опиняєшся зовсім не там, куди планував. Дуже незручно та дратує
-
Andrey Andreev ★★★★☆
Випадково потрапили до ТРЦ Магелан, треба було скоротати час. Що можна сказати - не shoping mall(( В порівнянні з тією ж Лавіною - дуже програє. Але є здоровенний Ашан (той хто там скупається повинен памʼятати, що Ашан не пішов з ринку рф). Є ще купка стокових крамниць, золото, Песто кафе і кінотеатр. Це мабуть і все)) Але людей ввечері неділі було небагато і атмосфера була досить приємною))
-
Людмила ★★★☆☆
Торгівельний центр Магелан трохи розчарував. Ще десять років тому він був дуже популярний з безліччю магазинів, розважальних майданчиків. Часто їздили сюда погуляти, сходити в кіно, зайти в кафешку, купити в магазинах модні речі. На вихідні приїздили в боулінг. Відпочивали. Було класно. Все було по домашньому, затишно. Час минає, все змінюється. Я побачила інший Магелан. Може для когось сьогодні це приємне місце для відпочинку. Закладу бажаю процвітання і багато задоволених відвідувачів.
-
Оксана Пересунько ★★☆☆☆
Дуже не зручно, Парковка платна із моменту заїзду 20 грн. за годину. Відповідно все навколо запарковано. Під час ожеледиці, доріжки не були розчинені та посипані. Із 2 -х входів в центр один був зачинений.
-
Віталій Гедзюк ★★★★☆
Хороші магазини в середині. Засмучений, що немає фонтану, як було раніше і боулінгу. Менш цікаво стало там. В цілому магелаг - достойний торговий центр і кінотеатр.
-
Yury Samoilov ★★★★☆
В цілому непоганий ТРЦ, але: 1. Затісно (простору в публічних зонах можна було б залишити й більше); 2. Вентиляція. У публічних зонах не має відчуватися різкий запах їжі (наприклад, смаженої курки), джерелом якого є окремі пункти харчування. Крім того, ускладнений прохід до зупинок міського транспорту. В першу чергу, через велику кількість МАФів. А під час зливи навколишні проїзди перетворюються на ріки...
-
Артур ★☆☆☆☆
Ось так вже тиждень виглядає пішохадна зона, яка веде до основного входу в Магелан. Розчистили парковку і весь сніг такою горою погрузили для пішоходів!! Тобто водії платять за парковку для них прочистили, а для клієнтів магелану вхід безкоштовний то створювати умов не потрібно, як то кажуть "бидло і так схаває"
-
Alex З ★★★★☆
Мінус одна зірка за платну парковку. Взагалі місце не погане. Взагалі я працюю далеченько звідси але коли в мене на роботі корпоратив завжди відправляють в Магелан по шашлик. Якщо купувати шашлик в Києві то тут
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Магелан?
Магелан знаходиться за адресою проспект Академіка Глушкова, 13Б, Київ, Україна, 03187
Який номер телефону Магелан?
Зв'язатися з Магелан можна за номером телефону +38 (044) 496-13-43
Як можна дістатися до Магелан?
Дістатися до Магелан можна за посиланням