Відгуки

  1. Tetiana Ustymenko ★★★★★

    Прийшла до магазину, під кінець робочого дня. Персонал обсужив ввічливо та швидко. Незважаючи на низькі ціни, квіти виявились свіжими та якісними. Дякую!

  2. Marina V. Shevchenko ★☆☆☆☆

    Був улюблений квітковий магазин. Регулярно скористалася послугами. До сьогодні. При відкритті вхідних дверей травмувала руку об стенд, що стоїть. Від блондинки-продавця не те, щоб пропозицію допомоги, а просто хамство почула. Пішла зі зіпсованим настроєм, травмованою рукою і без покупки. Шановні власники, з таким «любим» персоналом немає бажання повертатися до вас за квітами. Це все-таки про задоволення

  3. Maryna V. Shevchenko ★☆☆☆☆

    Був улюблений квітковий магазин. Регулярно скористалася послугами. До сьогодні. При відкритті вхідних дверей травмувала руку об стенд, що стоїть. Від блондинки-продавця не те, щоб пропозицію допомоги, а просто хамство почула. Пішла зі зіпсованим настроєм, травмованою рукою і без покупки. Шановні власники, з таким «любим» персоналом немає бажання повертатися до вас за квітами. Це все-таки про задоволення

  1. Марина Петлюх ★★★★★

    Це кращий квітковий магазин в якому мені довелося побувати

  2. Юнкер Юнкер ★★★★★

    Нещодавно відвідав це магаз. Потрібні були незвичайні троянди (певного кольору). Там я їх знайшов. Флорист зібрала їх швидко і красиво. Ставлення до клієнта на вищому рівні. Рекомендую ..

  3. Александр Соловьёв ★☆☆☆☆

    22.07.19 було куплено 33 кали, через пів години поставлені в воду, виконані всі рекомендації, але вже через 2 дні все бутони відпали від стебел, стебла ніби згнили. Менеджер сказала лише - "я що, повинна повірити вам на слово?" Після того як звернувся із зауваженнями, менеджер не спробувала залагодити ситуацію і м'яко кажучи послала. Фотозвіт доданий. На фото видно як бутон ще цілий, а стебла немає. Зазвичай кали коштують близько 2 тижнів, прекрасно знаємо як з ними поводитися. НЕ рекомендую тут нічого купувати. Подарунок на День народження був зіпсований. спасибі млинець. Завтра йду в магазин шукати книгу скарг.

  1. Олександр Соловйов ★☆☆☆☆

    22.07.19 було куплено 33 калли, через пів години поставлено у воду, виконано всі рекомендації, але вже через 2 дні всі бутони відпали від стебел, ніби згнили. Менеджер сказала лише - "я що, маю повірити вам на слово?" Після того, як звернувся із зауваженнями, менеджер не спробувала залагодити ситуацію і м'яко кажучи послала. Фотозвіт додано. На фото видно як бутон ще цілий, а стебла немає. Зазвичай калли стоять близько 2 тижнів, чудово знаємо як із ними поводитися. Не рекомендую тут нічого купувати. Подарунок на День народження був зіпсований. дякую млинець. Завтра йду до магазину шукати книгу скарг.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Нимфея?

Нимфея знаходиться за адресою вулиця Михайла Омеляновича-Павленка, 14/12, Київ, Україна, 01010

Який номер телефону Нимфея?

Зв'язатися з Нимфея можна за номером телефону +38 (050) 604-19-74

Як можна дістатися до Нимфея?

Дістатися до Нимфея можна за посиланням

Advertisements