Відгуки

  1. Олександр Войтко ★☆☆☆☆

    Потрібно знести цей заповідник корупції і побудувати нормальну сучасну розв'язку з клеверними мостами, внаслідок чого зменшаться затори і не буде причин обезбашено штрафувати людей. Всі будуть щасливі окрім полісменів.

  2. Неля Рацька ★☆☆☆☆

    Нема розміток,цим користуються полісмени,коли їде фура легковикам не видно знаки які вгорі, хоп і в тебе вже штраф,зручно..

  3. Dio Nis ★☆☆☆☆

    Місце, де поліція заробляє гроші на водіях. Жодних пояснень та попередження, ведуть себе зверхньо. Переді мною зупинили іноземця, його відпустили ще й вибачилися, тому що він громадянин іншої країни, мене оштрафували і навіть не хотіли нічого пояснювати. На запитання, чому мені штраф, а йому ні, поліцейський відповів, що така у нас країна

  1. Den ★☆☆☆☆

    Місце, де поліція заробляє гроші на водіях. Жодних пояснень та попередження, ведуть себе зверхньо. Переді мною зупинили іноземця, його відпустили ще й вибачилися, тому що він громадянин іншої країни, мене оштрафували і навіть не хотіли нічого пояснювати. На запитання, чому мені штраф, а йому ні, поліцейський відповів, що така у нас країна

  2. роман албул ★★★☆☆

    Як водій, можу сказати, що розв'язка досить незручна. Не для тієї кількості авто що кожен день проходить через неї. Іноді доводиться по пів години стояти в заторах. Якщо є можливість їхати іншим шляхом, то краще їдьте іншим.

  3. Анна Вольська ★☆☆☆☆

    Хороше місце для заробітку грошей поліцейським!!!Котрі стоять і чекають на порушників! На кільці стерта дорожня розмітка, асфальтове покриття схоже на шифер,місцеві знають як їхати,а приїзджі попадаються на вудку! Поки оформляли штраф,таких як я,було ще чотири машини на номерах інших регіонів!

  1. Yan Gubin ★★★★☆

    Добро Пожаловать в Одессу! Ласкаво просимо! Полиция тут всегда) P.S. Не розумію людей, які ДАЮТЬ хабарі, чому ви ведете себе як раби? Порушив-сплати штраф, але, якщо не порушував навіщо даете? Вчіться бути вільними і не корміть бандюг, як того змія, який сяде на золотий унітаз, крапка! І не нийте у коментах, бо це ваш вибір давати, чи ні. Будьте мужніми та вільними! //Одесит//

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Два Стовпи?

Два Стовпи знаходиться за адресою Кільцева дорога, Одеса, Одеська область, Україна, 65000

Як можна дістатися до Два Стовпи?

Дістатися до Два Стовпи можна за посиланням

Advertisements