Відгуки

  1. Марія Медвідь ★☆☆☆☆

    Навчіть своїх касирів на Мазепи бути вічливими

  2. Христина Єщенко ★☆☆☆☆

    Сьогодні купили сирок по акції. Просто нема слів

  3. o. m. ★★☆☆☆

    Сама гірша мережа! Брудно, смердить, не привітно і в вітринах з кулінарією охолоджують пиво))))

  1. Наталія Ігнатенко ★☆☆☆☆

    Жахлива касир Ковальчук Оксана!Захожу в магазин тільки через смачну випічку, в так би обходила таку Рукавичку десятою дорогою.19.06.2025

  2. Yur. Vit. ★★★★★

    Магазин досить не поганий, але із таким хитрим ставленням до клієнтів. Виставляєте протермінований молочний товар та не тільки наперед, позаду свіжий. ПРОТЕРМІНОВАНИЙ!!! А не той, який вже підходить дата. Коли більшість супермаркетів вирішили дозволити вхід із тваринами, ви ж вирішили вліпити оголошення роздруковане на А4, що собакам вхід заборонено. Кожна сім’я фактично має собаку, і від цього ви втрачаєте клієнтів. Мені ж сказали, беріть на руки, ваші проблеми. Ми розвернулися і пішли. Навіть не хотілося дискусії, бо розуміли, що говорити немає сенсу.

  3. Станіслав Кобрин ★★★★★

    Є власна смачна випічка, а також класна піца!

  1. Roman Ivaniv ★☆☆☆☆

    Жахливий магазин !!! ЖАХЛИВИЙ !! Єдине що спасає то дівчата з випічки... все інше - ЖАХ

  2. Yuliia Moroz ★★★☆☆

    Украй неорганізована робота персоналу. Цінники не відповідають справжній ціні товару (хотіла купити молоко за акцією, яка висіла біля нього, а виявилося, що акція стосується іншого продукту, просто "хтось перемістив цінник", як мені пояснили); деякі товари неможливо купити, бо "технічна помилка": салат не пробивається за своєю ціною, система хоче 300 грн за 300 грам салату з капусти. І ніхто з цим нічого не робить. Сирники не смачні зовсім, як пластилін. Немає організованого підходу щодо зважування товарів (щонайменше варто було б цифри поставити біля продуктів, бо незрозуміло що важити).

  3. Наталія Лущенко ★☆☆☆☆

    Жахливо, 18.40год одна каса, величезна черга, на ваговому відділі прочекала 25хв ніхто не підійшов ,хоч нажимала дзвінок. Ще й в кінці доплюсували ваг.масло 0.500гр які сказала касиру,що брати не буду .Касир масло забрала, але в чек включила. Керівництво міняйте щось ....ті 2 дівчини які і на касах.і на розкладанні товару. і на відділі ну просто не встигають.Це гірше рабства!!! Рукавичка на Мазепи .

  1. Stappi Bush ★★★★★

    Привітні касири, якщо робиться черга то зразу викликається другий касир.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Рукавичка?

Рукавичка знаходиться за адресою вулиця Гетьмана Мазепи, 20, Львів, Львівська область, Україна, 79059

Який номер телефону Рукавичка?

Зв'язатися з Рукавичка можна за номером телефону +38 (099) 610-06-31

Як можна дістатися до Рукавичка?

Дістатися до Рукавичка можна за посиланням

Advertisements