Відгуки

  1. Татьяна Шугаева ★☆☆☆☆

    Сьогодні 11.11.2025 ввечері зайшла купити вітамін С в аптеку "Біла ромашка", яка знаходиться в ТЦ Орнамент. По-перше, в мене склалося таке враження, що я прийшла по вітаміни не в аптеку, а додому осрбисто до Ольги, яка стояла за касою. Таке було враження, що вона хоче мене послати, але стримується. По-друге, в аптеці (і це вже не в перший раз) немає решти. Я не купила вітаміни, бо 200 грн - це, як виявилось, занадто велика купюра, щоб мені дати решту. І, якщо чесно, то асортимент в цій аптеці дуже обмежений... та ще плюс таке обслуговування... Не рекомендую. Звертаюсь до керівництва аптеки "Біла ромашка": невже ви по рейтингу цієї аптеки не можете зрозуміти, що ваш товарообіг залежить не тільки від ситуації в Україні, але, В ПЕРШУ ЧЕРГУ, від персоналу, який там працює?

  2. Павло Сивківський ★☆☆☆☆

    Змініть касиршу чи проведіть тренінг нормального спілкування "працівник-клієнт", поки виходить "королева всього світу-холоп"

  3. Марія Бойко ★☆☆☆☆

    Жахливо. Люди не приходьте сюди якщо не бажаєте бути осудженим за те які самі ліки ви купуєте та для чого! Фармацевт влаштувала прямо на касі мені прийом лікаря та випитувала які саме симптоми в мене, а потім коли я відмовилась від допомоги а попросила просто мені продати ліки вана мені відмовила, мовляв «якщо я не знаю що ви лікуєте я вам не продам ліки». Просто Шок! Опозорила, так ще й потім відмовила. Сказала «я вам не продам допобачення» На хвилинку, це був звичайний антибіотик який продається без рецепта. Аптека гарна, персонал просто жах! Більше ніколи не прийду. Та всім знайомим розкажу!

  1. Алла Барсук ★★★★★

    Аптека хорошо. Особливо хочу відзнаяити Мариняко Владислава. Дуже привітний.знаючий.професіонал. завжди найде спосіб вирішити запит.я лікар.тому можу оцінити його прости супер знання та підхід до роботи! Дуже вдячна йому за професійну роботу!

  2. Lesya Litvinova ★☆☆☆☆

    За весь робочий день Ваш персонал не має здачі клієнтам? Мені довелося ходити по трц і шукати, хто може розміняти 200 грн, бо продавець відмовилася мені продавати асортимент, це як взагалі? Позорище!!! Зіпсований вечір і витрачений час. Люди Ви серйозно?

  3. Ivanna ★☆☆☆☆

    Жахлива аптека. Нічого нема, продавець яка була на зміні 5.09.2021 не дуже хороша людина, у такого не те що купувати нічого не хочеться, але навіть і звертатися. Не допомогла з підбором потрібного препарату, фиркала, і була незадоволена, що взагалі до неї звернулися. Не продала антибіотик, що відпускається без рецепта. Антибіотик який у будь-якій іншій аптеці продають без проблем. Після візиту в цю аптеку я була ще у 2-х, де всі в один голос говорили мені що цей антибіотик продається без рецепта.

  1. Natali Stoljarets ★☆☆☆☆

    Відмовились продати антибіотик . Вперше з таким зтикаюсь !

  2. Alexander K. ★☆☆☆☆

    Рекламують товар яким навіть не торгують. А саме скотчкаст та інше.

  3. World Travel ★★★★☆

    Часто не має потрібних ліків, але загалом зручно і завжди підскажуть працівники, якщо потрібна якась допомога.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Біла ромашка?

Біла ромашка знаходиться за адресою просп. Європейського Союзу, 58, Київ, Україна, 04108

Який номер телефону Біла ромашка?

Зв'язатися з Біла ромашка можна за номером телефону +38 (044) 594-97-79

Як можна дістатися до Біла ромашка?

Дістатися до Біла ромашка можна за посиланням

Advertisements