Замовили шаурму вегетаріанську з фалафелем, пробили за 125 грн. Фалафель не поклали!! Коли запитали у кухаря, сказав що йому не говорили з фалафелем, потім просто відвернувся і не відповідав. При чому у меню ,,шаурма вегетаріанська" одна і тільки з фалафелем!! Ще і не працює термінал, розрахувались готівкою.
Фотогалерея
Відгуки
-
Анастасия Новикова ★☆☆☆☆
-
Олег Сагайдак ★★★★★
Сьогодні побували в цьому закладі. Все чудово: привітний персонал та дуже смачно. Замовили шаурму стандартну з куркою. Вона була довга та тонка, це досить зручно. Дуже смачні нагетси, все зробили дуже швидко, якісно та смачно. Обов’язково повернемось сюди знову.
-
Serg Pav ★☆☆☆☆
Купив на Науковій дьонер в булці. Це просто максимально мерзенне хрючево, яке я колись куштував. Мнясо обгоріле, овочі якісь пожухлі, біла субстанція, яка в цьому дьонері заміняла соус, взагалі не мала ніякого смаку, але витікала з усіх боків. Бо цієї жижи набузовали дай Боже. Таким сміттям не можна годувати людей за їх гроші! Довелось просто викинути цей жах в смітник. Нікому не раджу харчуватись в цьому закладі.
-
Катерина Солдатова ★☆☆☆☆
21.07 пт ввечері замовили шаурму з картоплею і соусом з собою. Коли сказали, що замовлення готове, перепитали чи там все є, сказали "так". Прийшли додому картоплі і соусу немає, а на додачу ще й "подарунок" у вигляді волосся, яке я дістала з рота. "Дякую", донер, що на Червоної Калини 61.
-
Maxim El Hassan ★☆☆☆☆
Жахливе м‘ясо, маю бажання нагодувати вівцю яка робила це замовлення, тим що залишилося!
-
Володя Дробіт ★★☆☆☆
Купляв шаурму, мені не сподобалась: 1.Спецій мало, то муніципалітет смаку нема. 2. Шаурма дуже жирна, олія капала,хоча брав курячу.3. Дуже мало мʼяса.4. Соус є але мало.НЕ РЕКОМЕНДУЮ.
-
Василь Шершінь ★★☆☆☆
+++ Гарний інтер'єр. Можна оплатити картою. - - - Персонал дуже не уважний. Забули покласти в замовлення картоплю фрі та колу. Кебаб сухий. Мабуть через дуже рідкий соус, котрий весь зібрався знизу. Нажаль до картоплі немає соусу.
-
Саша Бойко ★★★★☆
Шаурма смачна, не суха, багато соусу. Замовляла з курячим м‘ясом, смачно, думаю інші також смачні. Приємний інтер‘єр в закладі, є столики на вулиці. Забираю одну зірочку за те, що касир весь час говорила по телефону при відвідувачах, після чого не мила, не дезинфікувала руки. Вважаю, що робочі розмови не мають виноситись на публіку) Але не зважаючи на це прийду ще!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Doner Market?
Doner Market знаходиться за адресою вулиця Івана Виговського, 53/69, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Який номер телефону Doner Market?
Зв'язатися з Doner Market можна за номером телефону +38 (098) 242-09-90
Як можна дістатися до Doner Market?
Дістатися до Doner Market можна за посиланням