Добрий день! Я завжди дякую майстру Маші за мої чудові вії. Вже не один рік я клієнт Маші і це любов назавжди. Після процедури ламінування мої віі виглядають дуже доглянутими, добре зміцнені, гарно підняті та профарбовані. Процедура проходить комфортно та в приємній обстановці. Ефект тримається чудово. Загалом я дуже задоволена результатом, то ж рекомендую спробувати і Вам.
Фотогалерея
Про нас
Студія нарощування вій із акуратною роботою та дотриманням стерильності. Клієнти хвалять підбір довжини й вигину, носибельність і приємний сервіс.
Відгуки
-
Тетяна Рацун ★★★★★
-
Евгения Барская ★★★★★
Заїжджали з подругою після карантину на вії ... робила голлівудський обсяг (15мм), вії м'які, пухнасті і носилися добре місяць. Дівчинка не особливо розмовляючи попалася і складно йшла на спілкування, але ж це не головне, поспала я відмінно в той день, і прокинулася і красивими віями ...
-
Tatiana Kornienko ★★★★★
Нарощую вії у Маші з 2017-го, чудовий майстер! Вії тримаються шикарно, до 4-х тижнів, дуже пишні, красиві. І головне – дуже хороші ціни, порівняно з іншими київськими салонами. Рекомендую!
-
Юлия Филатова ★★★★★
Нарощування вій роблю понад три роки, останній рік у Маші. Перед нею побувала у багатьох майстрів, є з чим порівняти, тому сміливо можу рекомендувати її як дуже акуратного, досвідченого та доброзичливого майстра. До того ж Маша дуже приємний співрозмовник і час нарощування пролітає непомітно. За часом виходить трохи більше ніж 2 години. Відмінні умови. Процедурою та результатом залишаюся завжди задоволена. Рекомендую всім послуги цього майстра.
-
Даша Устименко ★★★★★
Довго шукала свого майстра. І, о боги, знайшла! Вероніка, Ви - чарівниця краси та володарка жіночого погляду. Робота виконана акуратно і ретельно, все чисто і стерильно. Майстер підібрала саме мій розмір вій, саме мій вигин. Підбирала так, що вийшов ефект нафарбованих вій. Саме так, як я хотіла, саме так, як люблю. Ось уже півроку користуюсь лише її послугами і неймовірно щаслива. Рекомендую всім знайомим дівчаткам. Загалом, заслужені 5 балів із 5!
-
Лилия Артеменко ★★★★★
Вирішила відгук залишити пізніше, щоб по закінченню часу зрозуміти, який все таки результат. Відмінний майстер! Наростила мені вії швидко і якісно. Дала рекомендації по догляду. Заодно зробила мені корекцію та фарбування брів. Я залишилася задоволена.
-
Анна Клименко ★★★★★
Маша чудовий майстер! Як кажуть, кохання з першого погляду)) Якщо хочете дійсно якісну роботу – вам сюди! Вії чудово виглядають і довго гасають, на відміну від інших криворуких майстрів, після яких через тиждень знову потрібно записуватися на корекцію. Рекомендую!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса beauty room?
beauty room знаходиться за адресою вул. Ревуцького, 44, Київ, Україна, 02081
Який номер телефону beauty room?
Зв'язатися з beauty room можна за номером телефону +38 (093) 125-76-75
Як можна дістатися до beauty room?
Дістатися до beauty room можна за посиланням