Відгуки

  1. Ярослав Бураков ★☆☆☆☆

    Кожен раз як приїжджаю заправитись до повного баку, ваші заправщики після першого відстрілу пістолету завжди починають добивати до повного вручну. Це вже так задовбало що ви не уявляєте, на жаль ніхто не дає їм інструктажу що заправка до повного баку триває до першого відстрілу пістолета !!! Ще й бачиш що система без кришки бензобаку і далі добиває під горло поки бензин не почне витікати + потім він в поворотах витікає. Я розумію що дехто просить до повного добити але це ж не означає що потрібно кожному це робити !!!

  2. Vitalii Kurilyuk ★☆☆☆☆

    Пані за касою, думає що може робити зауваження, клієнтам на свій розсуд, повидить себе зухвало

  3. Irina Denysenko ★☆☆☆☆

    Бургер фермерський: несвіжа котлета і вонючий бекон. Дякую. Нагодувала псів. Туалет: на вулиці, постійно зайнятий і брудний. Найгірша заправка мережі.

  1. pro 100 ★★☆☆☆

    Вкрай незадоволений тим ,що скористатись послугою підкачати колесо вашим компресором нереального про100, так як у вужику відсутній клапан ,який би мав натиснути золотник ніпеля в колесі, і це вже не 1 раз! Ледве дотягнув на авто на спущеному колесі з надією підкачати та продовжити рух додому (на годиннику було вже 22,50 ).. ....Селяві) На питання до поважного заправщика біля колонки у чому причина поломки , прозвучало - А що я маю там всіх пильнувати? Тобто в короткій розмові з ним , я дізнався, що ще зранку все працювало!) А за день таких ,як я було декілька з надією ,хоч підкачати того цвяха в колесі). Компресор сам робочий , і манометр є звісно! Але є одне - не працює, бо не має клапана в шлангу- дрібниця!( Колектив АЗС звісно не винен в цьому, але молодий хлопчина ввічливо вислухав і хоч погодився з цією проблемою! Дякую! Надіюсь все буде добре завтра при святі і цю дрібничку в шлангу буде замінено! Проблему було вирішено на вул.Єрошенка вище, АЗС Укр-Нафта де жіночка оператор САМА винесла на вулицю новенький компресор Дніпро і все ! Проблема була вирішена!

  2. Валентин Мациборук ★★★★☆

    Не дуже зручно виїжджати ліворуч, та і розмітка вводить в оману (хоча можна, бо знаку «лише направо» немає) Та все ж, мало огляду до повороту ліворуч. Та і для заїзду пасувало б розмітку на дорозі на кільці змінити

  3. Олександр Кульчицький ★★★★★

    Є постійним клієнтом, задоволений сервісом та інноваціями, які тут впроваджуються.

  1. Назарій Демушко ★★★★★

    На даний час знаходиться в стані ремонту! Але незважаючи на цю незручність можна придбати все окрім меню ресторану.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса OKKO?

OKKO знаходиться за адресою вулиця Клепарівська, 30-Б, Львів, Львівська область, Україна, 79000

Який номер телефону OKKO?

Зв'язатися з OKKO можна за номером телефону +38 (080) 050-11-01

Як можна дістатися до OKKO?

Дістатися до OKKO можна за посиланням

Advertisements