Відгуки

  1. FROZYY ★★★★★

    Персонал дуже милий , виконує свою роботу на ура, навіть під час закриття робили свою роботу до останнього відвідувача!

  2. cho da ★★★★★

    Приходив робити собі фотографію на свій котячий паспорт,буду їхати по бізнес справам. Ось такі фото мені зробили , все дуже сподобалось, сервіс і ціна. Дівчинка яка робила фотографії наш котячий фаворит.Фото нижче

  3. Rusik Lvovskiy ★☆☆☆☆

    Ніколи не можливо додзвонитися! Для чого тоді взагалі вам робочий телефон або робочий чат у вайбер!?

  1. Василь Калапач ★★★★★

    Постійно якісь фото тут друкую, завжди супер, завжди швидко, але зимою так напалюють в хаті, що прям сауна, інколи треба чекати 10-20хв на фото, то можна зваритися, але це вже я трохи докопуюсь, в цілому хороший, якісний і адекватний по ціні сервіс, усім рекомендую

  2. Vika GGG ★☆☆☆☆

    Прошу звернути увагу на роботу з клієнтами старшої жіночки( на жаль, імʼя не знаю) у Фото хаті по вул.Грінченка. Хамське, навіть зверхнє відношення, «ні добрий день, ні до побачення» … хоч би у відповідь. Ставлення таке, наче не за платними послугами прийшла, а до неї додому чи на базар якийсь, при чому вже не вперше((( Ваша мережа класна і потрібна, але комунікація з людьми й елементарна ввічливість надважлива!

  3. Svitlana ★☆☆☆☆

    Жахливий персонал!!! Хамське і зверхнє ставлення до клієнта та ще й неякісні фото Більше ніколи туди не піду і нікому не рекомендуватиму Потрібно було зробити термінове фото, тому й пішла в перший салон який знайшла, за виготовлення термінового фото попросили доплату, а потім ще сказали почекати 15 хв, хотіла почекати в приміщені, бо на вулиці було дуже холодно, але не дозволили, прийшлося мерзнути на дворі і чекати на фото

  1. Oleksandra Kulinko ★☆☆☆☆

    Відгук на основі кількох візитів. У ФотоХаті на Грінченка сервіс жахливий!!!!! Щоб роздрукувати 2 сторінки на прінтері потрібно чекати пів години у черзі на ВУЛИЦІ в дощ, мороз!!! Відношення у працівників зверхнє та хамське!!! Вони бачать велику чергу людей на вулиці і таке враження, що навмисно працюють ще повільніше. Кожен раз потрібно нагадувати, щоб віддали флешку. А сьогодні, з магазину взагалі вигоняли, хоча я була друга і по вашим правилам це ок.

  2. Тарас Кукiз ★★★★★

    У ФОТОАТЕЛЬЄ дуже цікавий ассортимент товару, цікава сувенірна продукція, дуже якісні фото, працюють компетентні працівники. Але часто через те, що 10 чоловік чекають ксерокс і роздрук, ще й створюють негативну і конфліктну ситуацію, приходиться йти в інший магазин. Хочеться щоб це було ФОТОАТЕЛЬЄ!!! Дякую працівникам, успіхів і процвітання мережі.

  3. Taras And ★☆☆☆☆

    Грігченка ! Тупішого , повільнішого , та хамського персоналу не зустрічав давно , напеано ще в часи старих бакалійних магазинів. Цей персонал тут давно, і дивно що власники за стільки часу не роблять висновків. Якість друку - жахлива , вічно якісь недолугі пояснення.

  1. Ok Me ★☆☆☆☆

    Доброго дня. Відгук на основі кількох візитів. Маркетинг, реклама, креативність супер, та на Грінченка сервіс жахливий, чекати треба пів години у черзі. Відношення у працівників зверхнє в живу, а у телефонному режимі неймовірно зверхнє! Якість фото просто жах, у синю клітиночку, бо, кажуть, треба почистити принтер! То чого ж не почистили? Кожного разу враження негативне, не зверталася, якщо б була поблизу альтернатива.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Фотохата?

Фотохата знаходиться за адресою вулиця Грінченка, 11Б, Львів, Львівська область, Україна, 79037

Який номер телефону Фотохата?

Зв'язатися з Фотохата можна за номером телефону +38 (063) 528-50-74

Як можна дістатися до Фотохата?

Дістатися до Фотохата можна за посиланням

Advertisements