Персонал дуже милий , виконує свою роботу на ура, навіть під час закриття робили свою роботу до останнього відвідувача!
Фотогалерея
Відгуки
-
FROZYY ★★★★★
-
cho da ★★★★★
Приходив робити собі фотографію на свій котячий паспорт,буду їхати по бізнес справам. Ось такі фото мені зробили , все дуже сподобалось, сервіс і ціна. Дівчинка яка робила фотографії наш котячий фаворит.Фото нижче
-
Rusik Lvovskiy ★☆☆☆☆
Ніколи не можливо додзвонитися! Для чого тоді взагалі вам робочий телефон або робочий чат у вайбер!?
-
Василь Калапач ★★★★★
Постійно якісь фото тут друкую, завжди супер, завжди швидко, але зимою так напалюють в хаті, що прям сауна, інколи треба чекати 10-20хв на фото, то можна зваритися, але це вже я трохи докопуюсь, в цілому хороший, якісний і адекватний по ціні сервіс, усім рекомендую
-
Vika GGG ★☆☆☆☆
Прошу звернути увагу на роботу з клієнтами старшої жіночки( на жаль, імʼя не знаю) у Фото хаті по вул.Грінченка. Хамське, навіть зверхнє відношення, «ні добрий день, ні до побачення» … хоч би у відповідь. Ставлення таке, наче не за платними послугами прийшла, а до неї додому чи на базар якийсь, при чому вже не вперше((( Ваша мережа класна і потрібна, але комунікація з людьми й елементарна ввічливість надважлива!
-
Svitlana ★☆☆☆☆
Жахливий персонал!!! Хамське і зверхнє ставлення до клієнта та ще й неякісні фото Більше ніколи туди не піду і нікому не рекомендуватиму Потрібно було зробити термінове фото, тому й пішла в перший салон який знайшла, за виготовлення термінового фото попросили доплату, а потім ще сказали почекати 15 хв, хотіла почекати в приміщені, бо на вулиці було дуже холодно, але не дозволили, прийшлося мерзнути на дворі і чекати на фото
-
Oleksandra Kulinko ★☆☆☆☆
Відгук на основі кількох візитів. У ФотоХаті на Грінченка сервіс жахливий!!!!! Щоб роздрукувати 2 сторінки на прінтері потрібно чекати пів години у черзі на ВУЛИЦІ в дощ, мороз!!! Відношення у працівників зверхнє та хамське!!! Вони бачать велику чергу людей на вулиці і таке враження, що навмисно працюють ще повільніше. Кожен раз потрібно нагадувати, щоб віддали флешку. А сьогодні, з магазину взагалі вигоняли, хоча я була друга і по вашим правилам це ок.
-
Тарас Кукiз ★★★★★
У ФОТОАТЕЛЬЄ дуже цікавий ассортимент товару, цікава сувенірна продукція, дуже якісні фото, працюють компетентні працівники. Але часто через те, що 10 чоловік чекають ксерокс і роздрук, ще й створюють негативну і конфліктну ситуацію, приходиться йти в інший магазин. Хочеться щоб це було ФОТОАТЕЛЬЄ!!! Дякую працівникам, успіхів і процвітання мережі.
-
Taras And ★☆☆☆☆
Грігченка ! Тупішого , повільнішого , та хамського персоналу не зустрічав давно , напеано ще в часи старих бакалійних магазинів. Цей персонал тут давно, і дивно що власники за стільки часу не роблять висновків. Якість друку - жахлива , вічно якісь недолугі пояснення.
-
Ok Me ★☆☆☆☆
Доброго дня. Відгук на основі кількох візитів. Маркетинг, реклама, креативність супер, та на Грінченка сервіс жахливий, чекати треба пів години у черзі. Відношення у працівників зверхнє в живу, а у телефонному режимі неймовірно зверхнє! Якість фото просто жах, у синю клітиночку, бо, кажуть, треба почистити принтер! То чого ж не почистили? Кожного разу враження негативне, не зверталася, якщо б була поблизу альтернатива.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Фотохата?
Фотохата знаходиться за адресою вулиця Грінченка, 11Б, Львів, Львівська область, Україна, 79037
Який номер телефону Фотохата?
Зв'язатися з Фотохата можна за номером телефону +38 (063) 528-50-74
Як можна дістатися до Фотохата?
Дістатися до Фотохата можна за посиланням