Відгуки

  1. Наталія Мурахо ★☆☆☆☆

    Доброго дня сьогодні були в закладі 25.11.2025 , були дуже нам не раді відразу як ми прийшли , по-перше нас була компанія з 8 осіб , ми зайшли на перший поверх нам навіть не запропонували місце , персонал просто дивився , ми піднялися на другий поверх але там так само ігнор , не зрозумілі дії від персоналу , ми самі знайшли місце та присіли , меню ми знайшли за кодом ну то таке , по- друге для того щоб зробити замовлення треба махати та чекати офіціанта , хотя на другому поверсі було максимум шість столиків на три офіціанти , в нас нарешті прийняли замовлення , при замовленні було сказано що будуть окремі чеки це не є проблема в закладі , але після замовлення яке було майже однакове , а саме 7 порцій дерунів з грибами та одна порція чебуреків з грибами нам повідомили що буде тільки 4 порції дерунів , добре ми розуміємо кінець дня можливо щось закінчилося ок ,ми зробили інше замовлення , нарешті принесли наші замовлення , але і тут не все ок , за чебуреки з грибами забув офіціант , потім ми вже попросили рахунки але нам принесли один рахунок на всіх і то це був не наш офіціант хлопчик а його колега , коли ми запитали коли принесуть чебуреки з грибами ,вона сказала що вони готуються , коли ми запитали другий раз вона відповіла що ми їх не замовляли , висновок у нас один з 8 людей нашої компанія взагалі щалишився голодний ,він пішов злий та голодний з цього закладу .Адміністрації закладу , потрібно провести навчання з персоналом , бо через таке ставлення до вас скоро ніхто взагалі не прийде , ми дуже не раді що обрали вас , так як наш вечір зіпсований ,тому що ми пішли до вас а не в інший заклад .........не рекомендую

  2. Катерина Морозова ★☆☆☆☆

    20.11 були у вашому закладі вперше і мабуть востаннє. Заклад працює до 22:00, але вже о 20:15ми змогли замовити тільки салати, хоча взагалі прийшли по мідії в соусі унагі. Офіціант попередив нас, що кухня скоро зачиняється і треба робити замовлення вже зараз, ми одразу замовили салат цезар та мідії. На що нам одразу відповіли , що мідії закінчилися, тоді ми замовили сердечка в соусі і нам відповіли , що їх довго готувати , а кухня вже зачиняється ( нагадую, що на годиннику було 20:20). Питання, для чого заклад працює до 22:00, якщо замовити не можна нічого ? Але більше всього нас здивувало те, що разом з нами зайшли ще дві дівчинки і сіли за сусідній столик, до них офіціант підійшов вже після нас, але потім ми побачили , що їм принесли ті самі мідії в соусі , як це пояснити? Цезар та коктейль був на 3- Були до цього в Полтаві у козацький броварні, там ніколи не було такого обслуговування.

  3. Влада Близнец ★☆☆☆☆

    Це просто триндець! Щойно приїхало замовлення глово! Ви взагалі спаковувати вмієте? Борщ не закрили щільно він протік, та його поставили на тару з овочами маринованими, та там прогнулася картонна кришка, все на мокло та розквасилось…це просто триндець! Картоплю фрі поклали просто у бумажняний звичайний пакет, все в олії! Ви просто знущаєтесь!

  1. Olena Korabelnykova ★★★★★

    Чудовий заклад! Смачна їжа, нормальні ціни, привітний персонал. Дівчата офіціанти швидко обслуговують навіть при великій кількості відвідувачів у закладі довго чекати на замовлення не довелося. Нам дуже сподобалось. Замовляли невеличкий банкет, імениннику був комплімент від закладу- кусочок торта безкоштовно. Дрібниця звичайно, але дуже приємно ☺️.

  2. Альона Молодчин ★★☆☆☆

    Сьогодні, 14 лютого, ми з подругою замовили у ресторані "Козацька Броварня" святкову вечерю на День святого Валентина, яка включала 7 позицій страв, упакованих у 6 фольгованих ланч-боксів і 2 коробки для чебуреків. Замовлення було оформлене на 17:30, а діти забрали його близько 18:00. При перевірці пакету вдома виявилося, що в пакеті не було коробок із чебуреками – найдорожчої позиції замовлення. Ми повернулися в ресторан, щоб розібратися. Попросили переглянути камери, оскільки на них мало бути видно, що коробок із чебуреками в пакеті не було, бо це все в такому пакеті було б нагромаджене. Дівчина із залу поставилася до ситуації з розумінням і пішла з'ясовувати на кухню. Однак офіціантка, яка приймала наше замовлення вдень, вийшла незадоволена, без вибачень одразу ж винесла коробки з чебуреками. При цьому вона заявила, що бокси були складені не так, як на нашому фото. Звісно не так, бо я перевірила кожну коробку. Але це виглядало так, ніби нас намагалися звинуватити в тому, що ми неуважно перевірили пакет. Замість вибачень – неприємне ставлення. Ситуація залишила неприємний осад і зіпсувала святковий настрій. Дуже розчаровані таким сервісом. Сподіваємося, що ресторан зверне увагу на якість обслуговування клієнтів. На першому фото пакет який забрали, а на останньому чебуреки, яких не доклали в замовлення. П.С. При тому, що страви виявилися дуже смачні, тому це ще більш не приємно.

  3. Roman Kats ★☆☆☆☆

    Повне розчарування, бо офіціанти говорять не українською, не всі страви наявні з меню, м'ясо розігріте, а не з вогню. Грильовані кальмари холодні, як ноги діда мороза, волосся у страві, дуже несмачний овочевий салат на грузинський манер (до чого він у такому закладі?) Ангер і зіпсований настрій. Було, правда, й хороше: смажені мідії і рахунок.

  1. Yurii ★★★★★

    Дуже сподобалася атмосфера. Приємний персонал, добрі страви та цілком помірні ціни

  2. Ірина Купрієнко ★★★☆☆

    Спочатку про недоліки-мінус зірка за те,що гостей не зустрічають при вході і не направляють до вільних столиків,зате офіціанти жваво підбігають,щоб повідомити,що стіл зарезервовано і туди не можна; ще мінус зірка-російська мова від офіціантів,навіть,якщо гості звертаються українською! За таке зовсім не хочеться залишати чайові. Проте офіціантка вразила гарною пам'яттю-велике замовлення запам'ятала без блокноту) А от їжа практично перекриває всі недоліки! Дуже смачно! Всіх вразив дерун по-розбійницьки,подача супер,смак дивовижний)

  3. Таня Верменич ★★★★★

    Дуже круте місце для відпочинку. Смачна кухня, а особливо феноменальні реберця.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Cossack Brewery?

Cossack Brewery знаходиться за адресою Соборна вулиця, 16/9, Кременчук, Полтавська область, Україна, 39600

Який номер телефону Cossack Brewery?

Зв'язатися з Cossack Brewery можна за номером телефону +38 (068) 068-97-77

Як можна дістатися до Cossack Brewery?

Дістатися до Cossack Brewery можна за посиланням

Advertisements