Відгуки

  1. Вікторія Горгуль ★☆☆☆☆

    Дуже неприємне відвідування магазина. Особливо негативно вразив працівник Микола! Таке враження, що прийшла не у магазин, а до працівника до дому! Нажаль більше бажання немає ходити в цей магазин

  2. anna diana Kolomazenko ★☆☆☆☆

    Дуже неприємний персонал. Купила товар, але на касі мені відмовлялися давати решту — замість цього пропонували докупити ще щось. Коли я відмовилася, продавець закотив очі, і «раптом» решта одразу знайшлася, хоча до того казали, що її немає. Окрім цього, самі продавці поводяться так, ніби я прийшла не як покупець у магазин, а до них додому. Ставлення грубе, непривітне, з явним небажанням допомогти. Дуже неприємне враження.

  3. Alex V ★★☆☆☆

    Магазин гарний, асортимент прекрасний, ціни...як ціни, а персонал.... Коли продавця з бейджем ДІАНА попросили показати роліні з беконом і горохом, вона незадоволеним голосом відповідає "Дивіться над цінником". А там видно три різних роліні з різною начинкою. Я сказав їй про це, на що отримав відповідь ще більш незадоволеним тоном:"То люди пересунули" і пішла, так і не показавши товар. Можливо, вона втомлена або ще якісь проблеми, але вона працює в сфері обслуговування з клієнтами. Не подобається - є багато інших місць, де немає контакту з людьми. Але так конкретно хамити клієнту- це за межами зрозумілості. Прошу розібратись в даній ситуації і допомогти Діані знайти роботу без клієнтів.

  1. Анжеліка Стецюк ★☆☆☆☆

    Майже рік ходила в сусіднє Сімі, так як воно трішки ближче до роботи, цього разу вирішила сходити і в цей, це було вперше і востаннє точно! Купувала йогурт Чудо з жовтою етикеткою -25%, на касі пробили по повній вартості, що помітила лише сьогодні, по відгуках бачу, що далеко не з однією мною таке трапилося, шкодую, що раніше їх не переглянула... Однозначно в цей магазин більше не повернуся, з сусіднім Сімі ніколи не було проблем.

  2. Krystyna Kucher ★☆☆☆☆

    4 рази давала шанс даному маркету. При замовленні касир два рази неправильно порахувала замовлення, ну я думала, всяке буває... Останньою краплею стало коли замовивши нагетси і картоплю, стала свідком, як вони попадали, дівчина обернулась подивилась і поставила до всіх. Зазвичай дівчата привітні, але легковажність у всьому все перекреслює...

  3. tso ★★★★☆

    Досить прикольний магазин, є багатий вибір готової їжі (в т.ч власна випічка) і напоїв. Працює з 07 ранку.

  1. Едуард Теплінський ★★★★★

    Прекрасне обслуговування, весь асортимент який є в додатку є і в магазині, все швидко і якісно, дякую)

  2. O Z ★★★☆☆

    Будучи проїздом поруч цього місця завітала суди вперше, була вражена форматом закладу і концепцію. Але оскільки була здивована , такою кількістю апаратів для самообслуговування не звернула увагу на виданий мені чек в якому дивним чином добавилось ще 1 булочка шкода, що така гарна концепція руйнується поганою роботою обслуговуючого персоналу, а керівнику раджу пильніше слідкувати за своїми працівниками щоб запобігти скандалами та поганим оцінкам. Хочеться вірити, що працівник зробив цю помилку не навмисно....

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Сім23?

Сім23 знаходиться за адресою проспект Червоної Калини, 109, Львів, Львівська область, Україна, 79000

Як можна дістатися до Сім23?

Дістатися до Сім23 можна за посиланням

Advertisements