Був сьогодні на видаленні бородавки,Олічка Багрій все скоренько видалила. Вся процедура зайняла 15хв. Дуже задоволений прийомом і професіоналізмом! Керівництво ЛеоДерм,якщо буде можливість,то до НР дайте премію Багрій Ользі Сергіївні!
Фотогалерея
Відгуки
-
JOSH JOSH ★★★★★
-
Анна Ящук ★★★★★
Була на прийомі в лікаря Родзоняк Марії (і на вул. Залізничній і тут) . Дуже сподобалось, я отримала відповіді на всі питання, мені нарешті детально пояснили мій діагноз та розписали чіткий план лікування. Все дуже професійно, приємно та чітко. Також проводили процедуру видалення папілом. Я боялась, але Марія мене заспокоїла і зробила все майже безболісно! Обов’язково буду всім рекомендувати Марію, бо вона призначає доказове лікування і не користується старими радянськими методами!
-
Tetiana S ★★★★★
Проходила кілька процедур у клініці: видалення новоутворення, видалегня судин і косметичні процедури. Дівчата лікарі, дуже приємні. Дуже гарно розповіли про те, як проходить процедура, які відчуття, чого очікувати після. Усі етапи коментували і розповідали. Усе, як я люблю. Дякую
-
Christina Romaniv ★☆☆☆☆
Яремчук (Мигович) Катерина Ігорівна Була дуже давно на прийомі, процедура — збільшення губ. Перший раз усе пройшло добре. Коли прийшла вдруге, просиділа під кабінетом приблизно 45 хвилин, а можливо, і більше, тому що лікарка саме в цей час записувала якесь відео (ймовірно, для свого сайту). Не розумію, навіщо на ту саму годину призначати пацієнта. Коли процедура нарешті почалась, я зробила зауваження щодо того, де саме хочу виправити губи, де мені не подобається результат і куди потрібно додати залишок препарату. На що лікарка відповіла: «Якщо тобі не подобається, то навіщо ти прийшла? Іди туди, де зроблять краще». Компетентність — нуль, поведінка — хамовита. В кінці вона зрозуміла, що перейшла межу, і почала поводитися дуже ввічливо. Не рекомендую цього лікаря.
-
Кристина Галицкая ★★★★★
Була на консультації в лікаря-трихолога Мигорової Ксенії. Чудовий спеціаліст))) Відповіла на всі запитання, детально провела огляд та зіставила план лікування. Всі дії пояснила, розказала. Я задоволена, що обрала саме цього лікаря) Всім раджу в кого проблеми з волоссям, які довго не вирішуються) Дякую!)))❤️ Окремо, ввічливий персонал та гарне обслуговування))))
-
Ірина Кальченко ★★★★★
Були на прийомі у Ярини Олександрівни. Усім задоволені. Чудовий та уважний лікар. Все доступно роз'яснить, скерує на додаткові обстеження при потребі, призначить адекватне лікування. Персонал на рецепції та у кол-центрі привітний та готовий допомогти з'ясувати всі ваші питання
-
н м ★★★★☆
Ходила в цю клініку два рази, один раз з сином а другий раз з запаленою родимкою, до дерматолога претензій не маю все сподобалося, добре пояснив і призначив мазь, через 2 тижні родимка загоїлася, а от правила зовсім не сподобалися. Думаю поки я чекаю в коридорі свого візиту, то іду спитаюсь дівчат адміністраторів, скільки коштує кріомасаж обличчя ( на сайті писало 150) і чи потрібно записуватись окремо для цієї процидури, хоча це діло на пару хвилин 1-2хв. от я це все питаю, одна дівчина подивилася на іншу і питає: а в нас що таке є? Ця інша відповіла що є, але потрібно спочатку записатися до дерматолога чи мені це підходить, я їй кажу що робила цю процедуру уже десятки раз бо чомусь мені дуже добре допомагає на підшкірні запалення на обличчі, але вона все одно толкувала мені про запис до дерматолога, то виходить щоб зробити процедуру за 150 грн, то треба ще вивалити 400 за то щоб лікар дав згоду, ну думаю раз я іду з родимкою через пару хвилин то вже і запитаюся, лікар там мені сказав що не він придумує правила, тай казав не тратити гроші в пусту і процедура з прищами не справиться, ну чомусь вже пару років я роблю пару разів на рік, і після цього шкіра чиста цілий рік, і процедуру робить дерматолог в Дрогобицьому диспансері.
-
Вікторія Никорович ★★★☆☆
Лікарі дерматологи чудові, ввічливі, приємно було ходити на візити! Як би не хороші враження про лікарів дерматологів то б сказала, що моєї ноги клініці не буде . Що це за брехня на сайті??? Пише 3, 4 Д фото узд , лікар Мартуняк О.С каже так робимо але вас гіпертонус матки тому кольорового не буде знімку . До чого тут гіпертонус і кольорове фото? Вибачайте але не перша вагітність і не перший лікар узд, але такого брєду не чула ще. Не легше сказати , що давній пристрій що ще Сталін на ньому перевірявся. Очікувала на відео, фото належної якості. Лікар мовчить весь візит (40 хв) , нічого не коментує, на екрані давним давно клініках перед пацієнтом демонструється процес УЗД. А тут зніміть штани вони мішають … знаєте поганому танцівнику завжди щось мішає! Жах жахом … даремно потрачені гроші та час! Якщо до дерматолога то так але не до лікарів УЗД !
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса ЛеоДерм?
ЛеоДерм знаходиться за адресою проспект Червоної Калини, 29А, Львів, Львівська область, Україна, 79070
Який номер телефону ЛеоДерм?
Зв'язатися з ЛеоДерм можна за номером телефону +38 (067) 213-72-72
Як можна дістатися до ЛеоДерм?
Дістатися до ЛеоДерм можна за посиланням