Відгуки

  1. Hrystyna Sharkaeva ★☆☆☆☆

    Обслуговування жахливе. Коли не зайду, працює тільки одна каса. На касах самообслуговування завжди якісь проблеми, то не знаходить товар по штрих-коду, то взагалі штрих-код не пробиває, то зависає. Сьогодні нажала кнопку виклику співробітника , то очікувала хвилин 5, при тому що працює тільки один касир і трьохметрова черга. Можливо даному магазину варто задуматись над збільшенням штату і покращенням якості обслуговування! Більше в цей магазин не піду, побережу свої нерви і час!

  2. Tarik Nazar ★☆☆☆☆

    Купував піцу, окрім піци отримав проблеми з кишківником. Обходьте цей магазин десятою дорогою

  3. Христина Штихалюк ★☆☆☆☆

    Продається зіпсована піца (сирна) , не рекомендую тут її купувати

  1. Ліза Дрога ★☆☆☆☆

    Дуже часто ціни на товарі в залі зовсім інші чим ціни в касі

  2. Роксолана ★☆☆☆☆

    До останнього терпіла , але все ж напишу . Мало того ,що коли замовляєш через глово доставку і коли збирають замовлення, то Ніколи не передзвонюють і не кажуть що нема якогось товару , просто тупо не кладуть і все . А замовник розраховує на весь товар ,або заміну . Але в цьому магазині про слова "заміна" і " передзвонити до замовника" це в них корона впаде з голови . Ціни в залі і на касі завжди відрізняються на користь магазину . Сьогодні мене добило те, що вперше вирішила спробувати безлактозний йогурт , і найшла по акції , була ціна 36 грн , але з червоним цінником ціна 20 грн . Мені його не продали ) Просто горе працівник наліпив цінник з невірним наповнювачем( засліпило працівника ,не може відрізнити банан і персик , і мій йогурт просто не пробивався на касі і також сьогодні купуючи з жовтим цінником гомілки на касі пробили за звичайною ціною на користь магазину 156/175 грн . Заберіть жовті цінники ,і викиньте в смітник , адже ніколи я у вас не змогла скористатись знижками згідно них . На касі тупо все одно була ціна вища і я просила касира не пробивати мені цей товар. Лише сьогодні забрала ті гомілки , і чек щоб нарешті написати ,які ви є насправді ! Ганьба вам . Не рекомендую нікому Рукавичку по вул. Зелена . Міняйтеся , нехай вам підвищать зарплати, тоді зможете нормально працювати. Єдиний працівник , старша жіночка в окулярах на м'ясі , дуже приємна і вправна , я б порадила їй лишати вас і йти працювати в інший магазин ,адже лише вона ідеальна . Лише їй завжди дякую

  3. Евгеній creator777 ★★☆☆☆

    Напишу лише про піцу власного виробництва, це рідке г... брали сирну, та цезаре, таке враження, що хтось з тазіка засипав та забув рівномірно розподілити. Про смак я взагалі мовчу, там на коробці, щось про ту та гост написано, краще взагалі не пишіть. До речі кофе не спробував навіть, тому що не було кришок потрібного розміру, та не було підставки під стакани. На вулиці був дощ, а в мене парасоля та піца, 2 стакани тільки в зубах нести.

  1. Gdfvbb Xvhbnk ★☆☆☆☆

    Таке враження,шо вопак воскрес.Постійні черги,другу касу відкривають коли 10 людей стоїть.Завжди нема здачі і пуста касса,коли щось купляєш завжди треба сроки перебирати бо можливо сьогодні і остадній день ( польська помазка,повний термін 2 роки) цукерки свіжі в перемішку з дубовими.Ціни то ппц.Бажаю вам швидкого закриття

  2. Марта Гаврютіна ★★★★☆

    Хороший магазин, гарний вибір товарів, смачна випічка. Але коли велика черга не працюють всі каси, хоча касири є

  3. Віка Самковська ★★☆☆☆

    Ціни високі, асортимент не великий, персонал не дуже привітний і не надто поспішає обслуговувати. Єдиний плюс це розташування для найближчих будинків і деколи є толкові товари по акційним цінам.

  1. Олена Українець ★☆☆☆☆

    Доброго дня. Хочу написати відгук про магазин у м. Львів, що знаходиться на вул. Зеленій 115. Мова буде про працівників на касі, ми з чоловіком вже не вперше стикаємось з хамством на касі, але сьогодні була остання крапля. Касир вимає 3 грн бо немає решти, на моє зауваження, щоб касир пішов і розміняв гроші почали хамити і розповідати мені, що я не ношу з собою трьох гривень. Скажіть будь ласка, чому касир рахує гроші покупця? А якщо я не хочу давати 3 грн тому, що вони мені потрібні? Для чого мені фішка, якщо з неї знімають більше ніж нараховують, бо *цитата* «в нас немає решти». Мені як покупцю абсолютно всеодно є у вас решта чи ні, це не мої проблеми взагалі. Я прийшла, купила у вас товар, отримала в відповідь грубе хамство і пішла не задоволена. І скоріш за все, навіть з врахуванням, що цей магазин біля мого будинку, я сюди не повернусь. Якщо камери відеонагляду у вас записують зі звуком, то передивіться запис з камер 23.09.21р в період з 20:45- 21:10 год. Якби можна було поставити 0 балів, то тільки такої оцінки заслуговує цей магазин.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Рукавичка?

Рукавичка знаходиться за адресою вулиця Зелена, 115а, Львів, Львівська область, Україна, 79035

Який номер телефону Рукавичка?

Зв'язатися з Рукавичка можна за номером телефону +38 (050) 362-01-60

Як можна дістатися до Рукавичка?

Дістатися до Рукавичка можна за посиланням

Advertisements