Нікому не рекомендую! Ніколи не пишу негативні відгуки в Google. Це був найгірший манікюр в моєму житті, але думала може дівчинка лише починає робити манікюр, тому можна на перший раз простити. Тому написала відгук просто їм в інстаграм. І ще більше ніж жахливий манікюр мене розізлило те, що вони взагалі ніяк не відреагували. Прикріпляю свій вігук
Фотогалерея
Про нас
Nail And Colour — салон краси з охайним підходом і приємною атмосферою. Заклад надає манікюр і педикюр. Сервіс стриманий, охайний і уважний до запиту клієнта.
Відгуки
-
Марія ★☆☆☆☆
-
Оля Федерляйн ★☆☆☆☆
Студія у Форум Львів! Жахливо зроблено,,майстер порізала три пальчики,чистка виконана не акуратна!покрито не під саму кутикулу,вартість не відповідає якості,я вийшла з плачем,.шкода це перший і останній візит!за ось це я заплатила 1150 грн ,( ремонт моїх двох перепиляних нігтів 300 грн,(ремонт 1 -150),причому що його не нарощували,, покрили один раз молочним,кажу а другий не треба щоб був насиченіший,а мені майстер каже ,то не білий то молочний ,він є прозорий трохи!
-
Вікторія Гедз ★☆☆☆☆
Не рекомендую цю студію в Форумі!! 1) не покрили один ніготь в кінці топом, повинна була повернутись! 2) ціни космос !!! 3) криво зайшли під кутикулу, сказала шо це просто в мене кутикула відійшла, (хоча нігті роблю не вперше в житті!!)попросила таки пройтись пензликом! 4) нігті попиляні, і тирчали, я повинна була сказати щоб забрали мій ніготь. 5) лак не доходить ніде до кінця пластин !! 6) в двох місцях мені руку забруднили лаком і не стерли! Робота справді не акуратна!
-
Karyna Azarian ★☆☆☆☆
Не знайшла в гугл картах іхню іншу локацію у ТЦ Форум тому лишаю відгук тут бо салон один і той же. Почнемо з того що вони втратили мій запис. Коли зранку перед записом я сама написала нагадування чи треба прийти чи ні, вони вибачились і сказали що мій запис втрачено. Я наполегливо просила перенести мене на вечір і мене поставили в неділю на 8 вечора. Манікюр та педикюр зробили мені дві дівчини і наче вони були приємні. Але в процесі виявилось що на манікюрі сиділа дівчина 18 років з 3 місяцями стажу(( коли за 10 днів носіння відколовся один ніготь, а потім другий і третій (я робила гель лак) сумнівів не лишилось що діло не в тому як я ношу нігті а діло в салоні та не дуже "професійно дорослих" людях котрі там працюють. Також покриття лаком на ногах стерлось просто за тиждень. Хоча ніби лак був недешевий. І лишила бідним дівчатам що працювали до 10 30 вечора в неділю 500 грн чаю (мені все одно знижку зробили) і не жалкую про це а ось власниця має сплатити їм за курси підвищення кваліфікації Маю визнати що салон був чемний і спробував вирішити ці питання але вибачте за такі ціни мені зробили якість Люсі котра вдома робить манік за 300 гривень котра навчилась по ютубу
-
Tetiana 22 ★☆☆☆☆
Нікому не рекомендую цей салон у Форум Львів! Заплатила 1350 грн. На другий день лак відійшов, сказали що має носитись місяць! Гроші не повернули. Ціни космос, а манікюр жахливий! Не тратьте свої гроші на цей салон.
-
Ira Kachmar ★★☆☆☆
Якість та сервіс не відповідають ціні!Края лаку швидко відстали від нігтевої пластини,манікюрщиці постійно бігають до телефону,а клієнт чекає доки вони записують та ще й постійно спілкуються між собою про свої справи...тц форум
-
Iryna ★★★★★
Дуже задоволена якістю манікюру. Тримається довго, не зношується. У салоні завжди чисто, охайно. Персонал завжди усміхнений і привітний. Рекомедую майстра Мар'яну (ТЦ Форум)
-
Kissa Crusade ★★★☆☆
в цілому задоволена, але не рівні відблиски, порізали валики. Ще не досушити половину нігті і всюди друкується (на білому це жахливо)
-
Оксана Робак ★★★★★
Чудові майстри. Високий рівень сервісу. Завжди хороший результат.
-
Nataliya Klemm-Zalevska ★★★★★
був радий ранку! Супер сервіс за дуже приємною ціною! Наступні дати вже були виправлені.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Nail And Colour?
Nail And Colour знаходиться за адресою вулиця Леся Курбаса, 6, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Як можна дістатися до Nail And Colour?
Дістатися до Nail And Colour можна за посиланням